Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 ... 1936   »

Ree

7025)  Ree (24.04.2012 17:15)

Paul Wesley, který hraje Stefana v Upířích denících, byl vyzpovídán TV Fanatic. Na otázku: "Kdyby se Stefan mohl spojit s jiným fiktivním upírem, kdo by to byl a proč?" odpověděl: "Robert Pattinson? Byli bychom duo s úžasně stylizovanými vlasy, napadající kadeřnictví."

ireen

7024)  ireen (24.04.2012 17:08)

Holčičky zlatý, oni za to ti podlaháři vlastně nemůžou, ta jejich práce není zas až tak čistá a Vy jste si vymalovaly už moc na čisto.:D :D :D
Jste jak Kriminálka Las Vegas - jedna otisky, druhá krevní stopy, nebo žeby Dexter? Ale já hlupačka!!!! ...JEDNA JACOB, DRUHÁ EDWARD!!!!!

Twilly

7023)  Twilly (24.04.2012 14:45)

kajko, alespoň víš, kde všude ti lezli, ne?

kajka

7022)  kajka (24.04.2012 14:38)

Twilly, tak sluníčko si nechám.:( Dneska jsi za kouli hněvu?
Bosorko, to jsou ti chlápci, ani uklidit po sobě nedokážou. Ty skvrnku, já všude na čisté výmalbě obtisky prstů.

Bosorka

7021)  Bosorka (24.04.2012 14:21)

No vidíš to! Já to zamalovala aniž bych to poslala na testy DNA
Ireen - zoufalé výkřiky plné hoře a smutku by ti nestačily?

Twilly

7020)  Twilly (24.04.2012 14:18)

Takže další brácha? A je to padouch, nebo hrdina? Když už jste teda jedna rodina?:D

Bosorka

7019)  Bosorka (24.04.2012 14:16)

Právě jsem zjistila, že podlahář včera pro mě i krvácel....bohužel na tu moji vymalovanou zeď! Ještě, že to byla jen malá skvrnka velikosti mexického dolaru...;)

Twilly

7018)  Twilly (24.04.2012 14:14)

Iroušku, jsem v práci a mám přístup jenom na mail přes mobil, ale Hanetka byla tak úža, že mi poslala povídku skorigovanou. Večer ji zavěsím do adminu, takže snad

Twilly

7017)  Twilly (24.04.2012 14:13)

Proboha jen se nevyhýbej. Já chci potkat i něco hezkého a to jenom a jenom tady, holčičky moje milovaný...

ireen

7016)  ireen (24.04.2012 14:08)

Twiluško, to se Ti budu vyhýbat až do 24.00.
Pevné nervy všem "kuchyňářkám"! Tak něco zoufalého napište - povídečka malinká!?!

Twilly

7015)  Twilly (24.04.2012 13:23)

sluníčko, kajko, sluníčko - v mém slovníku je to tak trochu nadávka, víš, nemám ho ráda , ale jo, dnes je den na prd. Kdokoliv, kdo jde kolem, mě nas*ere , takže to celkem sedí

Bosorka

7014)  Bosorka (24.04.2012 13:01)

Kajko - mně ji zítra přivezou a ve čtvrtek snad namontují...
A dnes jsem dala tu druhou vrstvu zelené....a zelenější už to prostě nebude!

kajka

7013)  kajka (24.04.2012 12:59)

Twilly, díky. Jsi sluníčko.

kajka

7012)  kajka (24.04.2012 12:58)

Bosi, až tak.

Twilly

7011)  Twilly (24.04.2012 12:55)

Ok, tak přivírám oko, ju?

kajka

7010)  kajka (24.04.2012 12:53)

Twillýsku, to nemusíš, vás nic neohrozí, jste jak siamský dvojčata. To já jen tak. Bosi perlí a mně to jde dneska k pleti. v tuhle chvíli potřebuju velkou dávku humoru, protože mi montujou kuchyň a choděj se mě ptát každejch pět minut.:p

Twilly

7009)  Twilly (24.04.2012 12:36)

kurňa, já snad ještě začnu žárlit,nebo co :p

Bosorka

7008)  Bosorka (24.04.2012 12:35)

Kajko - až tak? :D

kajka

7007)  kajka (24.04.2012 12:32)

Bosi, to je Sabrina, ne? Asi tě miluju. Moje oblíbený je: Španělskou inkvizici taky nikdo nečekal.

Twilly

7006)  Twilly (24.04.2012 12:31)

naše firemní menza: kuřecí řízek a brambor s tatarkou + vývar s celestýnskými nudlemi

«   1 ... 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still