


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441955×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7024) ireen (24.04.2012 17:08)
Holčičky zlatý, oni za to ti podlaháři vlastně nemůžou, ta jejich práce není zas až tak čistá a Vy jste si vymalovaly už moc na čisto.
Jste jak Kriminálka Las Vegas - jedna otisky, druhá krevní stopy, nebo žeby Dexter? Ale já hlupačka!!!!
...JEDNA JACOB, DRUHÁ EDWARD!!!!!
7022) kajka (24.04.2012 14:38)
Twilly, tak sluníčko si nechám.
Dneska jsi za kouli hněvu?
Bosorko, to jsou ti chlápci, ani uklidit po sobě nedokážou.
Ty skvrnku, já všude na čisté výmalbě obtisky prstů.
7021) Bosorka (24.04.2012 14:21)
No vidíš to! Já to zamalovala aniž bych to poslala na testy DNA
Ireen - zoufalé výkřiky plné hoře a smutku by ti nestačily?
7020) Twilly (24.04.2012 14:18)
Takže další brácha?
A je to padouch, nebo hrdina? Když už jste teda jedna rodina?
7019) Bosorka (24.04.2012 14:16)
Právě jsem zjistila, že podlahář včera pro mě i krvácel....bohužel na tu moji vymalovanou zeď! Ještě, že to byla jen malá skvrnka velikosti mexického dolaru...
7018) Twilly (24.04.2012 14:14)
Iroušku, jsem v práci a mám přístup jenom na mail přes mobil, ale Hanetka byla tak úža, že mi poslala povídku skorigovanou. Večer ji zavěsím do adminu, takže snad
7017) Twilly (24.04.2012 14:13)
Proboha jen se nevyhýbej. Já chci potkat i něco hezkého a to jenom a jenom tady, holčičky moje milovaný...
7016) ireen (24.04.2012 14:08)
Twiluško, to se Ti budu vyhýbat až do 24.00.
Pevné nervy všem "kuchyňářkám"! Tak něco zoufalého napište - povídečka malinká!?!
7015) Twilly (24.04.2012 13:23)
sluníčko, kajko, sluníčko - v mém slovníku je to tak trochu nadávka, víš, nemám ho ráda
, ale jo, dnes je den na prd. Kdokoliv, kdo jde kolem, mě nas*ere
, takže to celkem sedí
7014) Bosorka (24.04.2012 13:01)
Kajko - mně ji zítra přivezou a ve čtvrtek snad namontují...
A dnes jsem dala tu druhou vrstvu zelené....a zelenější už to prostě nebude!
7010) kajka (24.04.2012 12:53)
Twillýsku, to nemusíš, vás nic neohrozí, jste jak siamský dvojčata.
To já jen tak.
Bosi perlí a mně to jde dneska k pleti.
v tuhle chvíli potřebuju velkou dávku humoru, protože mi montujou kuchyň a choděj se mě ptát každejch pět minut.
7007) kajka (24.04.2012 12:32)
Bosi, to je Sabrina, ne? Asi tě miluju.
Moje oblíbený je: Španělskou inkvizici taky nikdo nečekal.
7006) Twilly (24.04.2012 12:31)
naše firemní menza: kuřecí řízek a brambor s tatarkou + vývar s celestýnskými nudlemi
7025) Ree (24.04.2012 17:15)
Paul Wesley, který hraje Stefana v Upířích denících, byl vyzpovídán TV Fanatic. Na otázku: "Kdyby se Stefan mohl spojit s jiným fiktivním upírem, kdo by to byl a proč?" odpověděl: "Robert Pattinson? Byli bychom duo s úžasně stylizovanými vlasy, napadající kadeřnictví."