Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 ... 1936   »

leelee

6945)  leelee (23.04.2012 21:47)

Lipi oboje maj lékárny Pharmaland (buď je to přímej dovozce nebo hlavní distributor a výpadky ve výrobě budou mít až do léta)
aneb kolik dokážeš prolézt lékáren za den když ti doma sborově oznamují, že kdyby nemuseli dýchat OK:D

Bosorka

6944)  Bosorka (23.04.2012 21:44)

Tak a teď tu moji, páni muzikanti! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=W8pJUMnXwp8

Twilly

6943)  Twilly (23.04.2012 21:42)

jednoznačně!!!! je to on, mého srdce šampión!

Marvi

6942)  Marvi (23.04.2012 21:39)

Dneska vytahujete zase perly :D :D :D

6941)   (23.04.2012 21:38)

no , neříkala jsem to
skvělá a inspirující společnost

Bosorka

6940)  Bosorka (23.04.2012 21:36)

Twilluško - ale tvoje je tahle http://www.youtube.com/watch?v=wtAVCVMKpD0

Twilly

6939)  Twilly (23.04.2012 21:24)

ááááááááááááááááááááááááááááááááá (umdlévající smajlík)

Bosorka

6938)  Bosorka (23.04.2012 21:22)

A ještě si tady vyměňují matroš! Můj boooooooooože http://www.youtube.com/watch?v=zipJ0Ee4x40

Twilly

6937)  Twilly (23.04.2012 21:17)

Važ si toho - ale i já zaznamenala docela dobré jaro (klop klop klop) - zatím

Lipi4

6936)  Lipi4 (23.04.2012 21:13)

Já naštěstí aktuálně nic nepotřebuji... letos se mi nějak snaše sezóna vyhýbá ... ... . . . takže ani v případě nutnosti bych ti nemohla půjčit můj doping

Twilly

6935)  Twilly (23.04.2012 21:01)

Hmmm, škoda... nám se tenhle drijáček vyhejbá A manžel "šlukuje" úplně něco jiného

Lipi4

6934)  Lipi4 (23.04.2012 20:59)

Sakra, a já Tě chtěla případně využít jako osobního dodavatele, když by byla krize ... tak zaúkoluji bratříčka, kterej ho stejně taky potřebuje

Twilly

6933)  Twilly (23.04.2012 20:57)

Já ventolin nesmím a dítko má po něm tachykardii, ale atrovent by bodnul, minule jsem zjistila, že mi dochází

Lipi4

6932)  Lipi4 (23.04.2012 20:50)

Twilly, copak by jsi potřebovala?? ... . Jak je u vás na Slovensku dostupnost Berodualu či Ventolinu??? .. V ČR došel....

Twilly

6931)  Twilly (23.04.2012 20:46)

kurňa tady to je jak na tureckým trhu, sežene se všechno

Clea

6929)  Clea (23.04.2012 20:43)

jakou story? o co jsem zase přišla? :(

6928)   (23.04.2012 20:34)

Bos nikdy jsem nepochybovala . jen nepřestávám žasnout nad svým štěstím - a za to může můj exhibicionismus - tu story o seznámení se Stmáváním jsem musela dát :):)
a od té doby se vezu

Clea

6927)  Clea (23.04.2012 20:22)

já nemam ani jednoho bráchu, je mi to líto, holky :(
Ale mám spoustu kamarádů ;) ale ani jeden z nich neni šikovnej řemeslník...

Bosorka

6926)  Bosorka (23.04.2012 20:19)

Elektrikář je brácha...a taky hodně šikovný, spoustu věci při té rekonstrukci dělal on
Hani - jasně, že jsme skvělé...tys o tom snad pochybovala? ;) ;) ;)

«   1 ... 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Riley & Newborns