


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441930×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6944) Bosorka (23.04.2012 21:44)
Tak a teď tu moji, páni muzikanti!
http://www.youtube.com/watch?v=W8pJUMnXwp8
6940) Bosorka (23.04.2012 21:36)
Twilluško - ale tvoje je tahle
http://www.youtube.com/watch?v=wtAVCVMKpD0
6938) Bosorka (23.04.2012 21:22)
A ještě si tady vyměňují matroš! Můj boooooooooože http://www.youtube.com/watch?v=zipJ0Ee4x40
6937) Twilly (23.04.2012 21:17)
Važ si toho - ale i já zaznamenala docela dobré jaro (klop klop klop) - zatím
6936) Lipi4 (23.04.2012 21:13)
Já naštěstí aktuálně nic nepotřebuji... letos se mi nějak snaše sezóna vyhýbá
... ... . . . takže ani v případě nutnosti bych ti nemohla půjčit můj doping
6935) Twilly (23.04.2012 21:01)
Hmmm, škoda... nám se tenhle drijáček vyhejbá
A manžel "šlukuje" úplně něco jiného ![]()
6934) Lipi4 (23.04.2012 20:59)
Sakra, a já Tě chtěla případně využít jako osobního dodavatele, když by byla krize
... tak zaúkoluji bratříčka, kterej ho stejně taky potřebuje
6933) Twilly (23.04.2012 20:57)
Já ventolin nesmím a dítko má po něm tachykardii, ale atrovent by bodnul, minule jsem zjistila, že mi dochází
6932) Lipi4 (23.04.2012 20:50)
Twilly, copak by jsi potřebovala??
... . Jak je u vás na Slovensku dostupnost Berodualu či Ventolinu???
.. V ČR došel....
6930) Bosorka (23.04.2012 20:45)
http://www.stmivani-ff.cz/articles/jak-jste-se-ke-stmivani-dostali-vy/
6927) Clea (23.04.2012 20:22)
já nemam ani jednoho bráchu, je mi to líto, holky
Ale mám spoustu kamarádů
ale ani jeden z nich neni šikovnej řemeslník...
6926) Bosorka (23.04.2012 20:19)
Elektrikář je brácha...a taky hodně šikovný, spoustu věci při té rekonstrukci dělal on
Hani - jasně, že jsme skvělé...tys o tom snad pochybovala?
6945) leelee (23.04.2012 21:47)
Lipi oboje maj lékárny Pharmaland (buď je to přímej dovozce nebo hlavní distributor a výpadky ve výrobě budou mít až do léta)
aneb kolik dokážeš prolézt lékáren za den když ti doma sborově oznamují, že kdyby nemuseli dýchat OK