Sekce

Galerie

/gallery/twilight-so.jpg

Výsledky!

Podělte se o svůj příběh.

'Blesková' soutěž - tři Vaše nejoriginálnější příběhy budou odměněny naším úžasným sponzorem!

ŠŤASTNÍ VÝHERCI

Nakonec jsme se rozhodly nezařadit do hodnocení autorky (ty mají dost svých soutěží) a vybírat ze čtenářek. Kalendář Breaking Dawn dostanou:

Janeba – za všechny maminky, které TW šílenstvím nakazily své děti. A taky za to, že díky Twilight překonala počítačovou fobii. A za to, jak se s odstupem dozvěděla o existenci knih.

Hanka – ano, je to mňam!

Elanor(eth) – za zavedení tajné řeči, kterou žádný chlap nemůže pochopit.

Lentilka – za všechny chlapy, kteří donutili své přítelkyně koukat na Stmívání.

Katynka – školní družina může za tuhle minisoutěž.

Všem výherkyním gratulujeme!

A zároveň žádáme Hanku, Elanor a Katynku, aby na webovský mail (soutez(zavináč)stmivani-ff.cz) zaslaly svou adresu, kam jim má být výhra odeslána.

Obrovské poděkování patří našemu sponzorovi učebnicím Vaníček!

STMÍVÁNÍ A VY

Chtěla jsem sem dát úžasný video smečky z roku 2009, ale bohužel má Jay Leno archiv až od roku 2010, což je na pytel. Tak si aspoň zavzpomínáme... ;) Kdo by byl tehdy řekl, že to bude taková ždímačka prachů :D

A aby to tu trochu žilo, protože novinky nejspíš nebudou, zeptám se: Jak jste se k Twilight dostali vy?

Já třeba úplnou náhodou, protože jsem šla do kina na horor s upírama, jak Stmívání zařadili, takže jsem čekala krev, tesáky, mrtvoly bez barvy,... A vida, co se z toho nakonec vyklubalo :D

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2 3 4 5 6 7   »

Kate

123)  Kate (12.07.2013 23:12)

Četla jsem nějaké povídky na bez-hranic a tam někde narazila na odkaz na stmivani-ff. No a tak jsem na to klikla. Zprvu jsem tady jen četla povídky a tak, ale po pár měsících jsem se rozhodla, že bych sem chtěla začít psát. No a tak jsem tady. A jen tak snadno se mě nezbavíte. Stala se z toho taková závislost, které se asi nikdy nezbavím. :)

emam

122)  emam (12.07.2013 22:34)

Po roce na mateřské, jsem viděla konec Stmívání v TV. Mrzelo mě, že jsem přišla o začátek, ale neřešila jsem to. Když to pak o rok později opakovali a já viděla i Nový měsíc a Zatmění myslela jsem, že se zblázbním dokud nebudu vědět, jak to dopadlo. Můj muž sehnal Rozbřesk 1., ale to mé zvědavosti nestačilo.
Nikdy bych nevěřila, že na mateřské se dvěma dětmi a navíc před vánocemi zvládnu přečíst celou ságu a to dokonce několikrát. Dokonce jsem byla v kině na posledním díle a to jsem mylslea, že se do kina podívám nejdřív, až děti dorostou do vhodného věku

121)  Subtrop (23.01.2012 21:21)

Já jsem o tom slyšela už hodněkrát, ale prostě ne a ne se na to podívat. Můj brácha pořád, že je to blbost a tak. Tak jsme se na to prostě vykašlala. Když už to konečně jednou dávali v televizi, koukla jsme se na to a hele.:D Upíři který se mi líbí!:DXD Od tý doby jsme milovník všelijakých upírů!:DXD (A hlavně Edwarda!:DXD)

120)  Elanoreth (08.01.2012 21:41)

Hezký večer všem na tomhle webu - cca po 4 dlouhých večerech funguje technika a já můžu konečně poděkovat za ohodnocení v soutěži.

Po vyhlášení výsledků jsem odpadla nejen já, ale i domácí bedna - ta služební naštěstí poslouchala a číst jsem mohla, ale psát jsem moc nechtěla. Takže - děkuju všem za gratulace, výhru jsem v žádněm případě nečekala a byla jsem z toho v šoku, myslím,že můj příběh se nijak neliší od těch druhých. Kalendář už má připravený hřebík pěkně uprostřed zdi nad pracovním stolem - jaká bude moje výkonnost poté si každý může domyslet.

P.S. Pokusím se autorkám odvděčit komentáři

119)  Afrodita_Alice_Cullen (08.01.2012 04:21)

Mě přivedla k Twilight kamarádka a svůj začátek s Twilight uvádím ve čtvrtek 6.1.2011 a 9:45. Vím, je to pozdě a slyšela jsem o Stmívání už předtím, ale říkala jsem si, že upír vegetarián, který se potom zamiluje do holky, kterou chce zabít je úplná blbost a v životě se na to nepodívám, ale to bych nemohla znát Tekízu, která je stejně neústupná jako Alice:D . To však není jediné proč jsem se nechtěla na Stmívání kouknout. Nerada to přiznávám, ale jsem docela strašpytel, takže jsem se jednoduše bála. Ale jak jsem řekla kamarádka mi řekla, ať se na kouknu a neodmlouvám, že se mi to bude líbit, tudíž jsem se nepokusila odmlouvat a ještě téhož večera se na první koukla. Hrozně se mi to líbilo, ale bála jsem se, jestli tam přeci jenom nebudou nějaký morbidní scény, a tak jsem se druhej den zeptala Tekízy, co bude v dalším díle a takhle to probíhalo, dokud jsem nezkoukla všechny tři díly. Pak mě Twilight sága úplně posedla a spolu s Tekízou jsme nakazily zbytek holek u nás ve třídě. Už je to rok, co jsem magor do Twilight. No dneska mám výročí mýho prvního Zatmění, ale stejně si pořád budu vyčítat, že jsem si nejdříve nepřečetla knížky. Stejně jsem ráda, že jsem Twukught objevila, teda aspoň za pomoci Tekízy. Jsem ti do konce života zavázáná, jelikož jsi mi přinesla svět do kterého se mohu ponořit a vyventilovat moje nejniternější myšlenky a zároveň se za ně nestydět, poznala jsem nový lidi se kterým mám třeba i hodně společného, ale hlavně sice jsem vždycky měla ráda knihy, ale teď je prostě miluju a není den, aniž bych si něco nepřečetla, ať je to kraťounká kapitola, či povídka, nebo třísetstránkový román, který přečtu jedním dechem. Vím, že to asi nebudeš nikdy číst Teky, ale Díky. Díky za vše a díky za to, že jsem Tě mohla poznat.

Stebluska17

118)  Stebluska17 (06.01.2012 21:06)

Se Stmíváním jsem se bohužel seznámila poměrně pozdě. V pátek 23.10.2009 ségra přijela domů ze školy. Večer nebylo , co dělat tak mi pustila film. Musím přiznat, že jsem se u některých scén málem pozvracela (hlavně jak se Edward ukáže na Slunci. U jiných jsem ale slintala...), ale ten film jsem potřebovala vidět znova. Konečně se začala na povrch drát ta romantička, která pochopila krásu toho příběhu. Pak 26.11. jsem jela do Prahy na premiéru Nového měsíce. To už jsem Stmívání viděla aspoň 10x! Když jsem vylezla z kina tak jsem si řekla, to není možný, že už jsem viděla 2 filmy a nečetla ani jednu knížku! Následující den (opět pátek) jsem si ji půjčila od sestry, která si je v říjnu koupila k Vánocům. A začala jsem číst.(četla jsem do půl 2 v noci a druhej den jsem vstávala v 6:30!) Ten první víkend byl neuvěřitelný! Knížku jsem stačila přečíst 2x! Bohužel jsem musela čekat opět až do pátka, než mi ségra přivezla další knihu. Nový měsíc úžasný! Zase 5 nesnesitelných dní! Zatmění. V neděli, kdy jsem to dočetla jsem byla nešťastná, že musím zase čekat. Překvapení. Knížka přijela už v pondělí! Na všechno jsem se vykašlala a četla!
Po přečtení celé ságy jsem byla jak v nebi, ale mrzelo mě, že je konec. Ovšem na Vánoce sestra přivezla knížky a nechala je doma... Takže jsem každý díl přečetla asi 7x (kromě Stmívání, to 13x)

117)  Kriss (06.01.2012 15:57)

Páni, teď jsem zjistila,že to už bude 7 let co jsem závislá. Psal se rok 2005 a Stmívání ještě nebylo tím fenoménem jako dnes. Přivedla mě k němu spolužačka a během asi 2 týdnů se náš fanatický "kroužek" rozrostl na cca 5 bláznivých puberťaček. Jooo to byly časy!!! Od roku 2005 jsem 1. díl přečetla cca 12x a rozhodně mě ještě neomrzel a předpokládám,že tento počet ještě naroste. Jsem horlivou zastánkyní knížek a na filmy chodím na půlnoční premiéru už jen z úcty k tradici (ne že bych teda každý z dílů neviděla už x-krát,ale knížka je knížka).

Judy

116)  Judy (06.01.2012 10:23)

No tak mě ke stmívání dovedla spolužačka. Měli jsme zrovna volnou hodinu (myslím, že na oběd) a ona se na internetu dívala na fotky z filmu. Rozplývala se nad fotkama Cama Gigandeta (James) a chtěla znát náš názor. Tak jasně, že mě takový sexy herec zaujal, tak jsem se doma na internetu podívala, co to to Stmívání vlastně je. Pak jsem narazila na stránky s ff povídkami a začetla jsem se. V podstatě se dá říct, že se ze mě stal fanoušek Twilight ságy dřív než jsem viděla film nebo četla knížku. A ff jsem věrná až do teď, takže už skoro 4 roky. :)

115)  hanka (06.01.2012 08:55)

díky moc - budu mít celý den prima náladu :)
těší mě nejen ta odměna,ale hlavně to ,že jste můj příspěvek přečetly a zdál se vám zajímavý ;)
smála jsem se u výsledků nahlas a dcera mi řekla,zase jsi mně do toho namočila - takže po zásluze si kalendář rozdělíme ( já si nechám stránky s Edwardem )

Janeba

114)  Janeba (05.01.2012 20:56)

Ježkovy zrakany , obrovské DĚKUJI!!! sponzorovi!!!!!

*xmas* *xmas* *xmas* *xmas* *xmas* *xmas*

miamam

113)  miamam (05.01.2012 20:46)

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ Jak je tohle možný?!?! Já neviděla trailer na Stmívání???? To video se mi totiž načetlo do kompu až teď a NE! FAKT jsem ho neviděla .........

miamam

112)  miamam (05.01.2012 20:42)

Hihi, užijte si výhry, holky! Ale hlavně že ta Sága vůbec existuje, co? To je ta nej výhra ;)

Twilly

111)  Twilly (05.01.2012 20:24)

Gratulace holky *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*

mima19974

110)  mima19974 (05.01.2012 20:14)

Ako som prišla k Twilight??? Pred tromi rokmi v septembri mi môj ujo dal DVD k narodeninám. Film o upíroch (milujem upírom už véééééľmi dlho),ktorý sa mi vraj bude možno páčiť. Tak som si doma sadla pred televízor a pustila DVD. Zo začiatku ma to nebavilo,ale povedala som si,že si to dopozerám. Na konci filmu som sedela pred televízorom s otvorenými ústami. Keďže bolo pozde večer,vypla som TV a šla spať. V noci sa mi snívalo,že som sedela s Edwardom na lúke a rozprávali sme sa. V škole som sa dívala z okna a zase som videla Edwarda.(Po jednom pozretí som bola blázon do Edwarda aj do Twilight). Doma som si znova pustila film a keď skončil,šla som na internet pozrieť,či bude pokračovanie a tak... Na razila som na to,že o dva mesiace má vyjsť 2.diel s názvom New moon. Veľmi som sa tešila. Keď som ďalej surfovala na nete,našla som aj knihy. Keďže som nemala peniaze musela som si našporiť. A v novembri som si bola kúpiť Súmrak. Tú knihu som zhltla za dva dni a hneď som si bola kúpiť Nov. Tú som prečítala za taký istý čas. Mamine som básnila o tých knihách,susedovcom som básnila o knihách. Jedna suseda chodí do Rakúska a od susedinej dcéry si požičala prvé dve knihy. Keď prišla bola úplne zbláznená to tých kníh a aj postáv,tak ako ja. Do Vianoc som tie dve knihy prečítala 3-krát a filmy videla asi 30-krát. A tie Vianoce som dostala ten najkrajší darček aký som kedy dostať mohla. V nádhernom papieri boli zabalené posledné dve knihy. Zatmenie a Úsvit.Je to zvláštne,ale tie knihy som so sebou brala úplne všade. Ako dieťa,ktoré nosí so sebou svoju najobľúbenejšiu hračku. Do nového roka som tie dve knihy zhltla dvakrát. A odvtedy som tie knihy prečítala ešte trikrát za sebou a filmy videla asi miliónkrát. V kine som na Eclipse bola 4-krát a na Breaking dawn 3-krát. Milujem Twilight sagu,milujem Stephanie Meyer a milujem všetkých ľudí,ktorí sa podieľali na filmoch. A odvtedy,keď mi ujo povie,že má pre mňa film,si ho s nadšaním vezmem,pozriem a myslím len na to,že na Twilight už nič nemá. *fworks* *fworks* *fworks* :D :)

Janeba

109)  Janeba (05.01.2012 19:05)

Bosinko, teď jsem si naběhla!! Smazala jsem si koment, ale koukám, žes ho našla!!! Takže to dám ještě jednou, Bosorka1, koment tady č.60!

Cathlinko, jo , to teda ANO!!! Mám nadílku!!! Nikdy jsem nic nevyhrála, krom manžela, dětí, psa, koček, snad jsem na nikoho nezapomněla .........a hlavně přátel tady!!!!

Gratuluji dalším výhernikým!!!!! *fworks*

Cathlin

108)  Cathlin (05.01.2012 18:54)

Hech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Janebko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Srdíčko!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratuluji...

To se ti to dneska sešlo, což? A zaslouženě!

Bosorka

107)  Bosorka (05.01.2012 18:53)

Janeb - máš recht!

Bosorka

106)  Bosorka (05.01.2012 18:36)

Holky, gratuluji
Jen mě zaujalo - ona je tu nějaká moje jmenovkyně s číslem?

105)  Petris (05.01.2012 18:29)

Taky gratuluji *fworks* *fworks* *fworks*

Kamci

104)  Kamci (05.01.2012 18:27)

gratuluju

1 2 3 4 5 6 7   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek