Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 ... 1936   »

Lipi4

6885)  Lipi4 (23.04.2012 13:56)

Není to rozsah závislosti, ale je to rozsah vědomostí

Twilly

6884)  Twilly (23.04.2012 13:54)

právě zjišťuju rozsah své ff/bh závislosti :D

Lipi4

6883)  Lipi4 (23.04.2012 13:53)

Veru, nešokuje jenom tebe .. nejspíš se stala někde chyba v Matrixu jinak to není možný ....

Twilly

6882)  Twilly (23.04.2012 13:48)

MIŠUT!!!! šokuješ mě!!!Henry je přece Robertův zaměstnanec...

MisaBells

6881)  MisaBells (23.04.2012 13:45)

Nebruš plyšáku patří ke Klukům?

Clea

6880)  Clea (23.04.2012 13:21)

Teorii velkého třesku znám, Sheldon je můj osobní hrdina (knock knock knock Penny knock knock knock Penny knock knock knock Penny)
ok, Twilly, zapíšu si to do seznamu s věcma pro doplnění vzdělání ;)

Twilly

6879)  Twilly (23.04.2012 13:05)

Cleouši, Cleouši Ts ts ts ts ts, neznalost webového zákona neomlouvá. Navrhuju koupit Nebezpečnou lásku od Kateřiny Petrusové (alias Nebrasky) a to v rekordním čase Krom toho, že je to čtení par excellence, typuju, že druhý Bavetta bude mít knížku na to tata, jen co příjdou první čísla z prodeje první knížky - a třetí nezávazná část je na BH (zde : http://bez-hranic.cz/series/nebruc-plysaku/ )

Lipi4

6878)  Lipi4 (23.04.2012 12:59)

Clea, ještě řekni, že Ti nic neřiká seriál Teorie velkého třesku??

6877)   (23.04.2012 12:55)

leelee ;) to sice má,ale proč s ním pořád běhám k veterináři - asi jsem ho nic nenaučila

Clea

6876)  Clea (23.04.2012 12:54)

Twilly

6875)  Twilly (23.04.2012 12:47)

Cleo, znáš Bavettovy kluky, viď?

Clea

6874)  Clea (23.04.2012 12:43)

Sheldona?? Tak buď jsem zaspala anebo jsem zaspala ještě o něco víc

Lipi4

6873)  Lipi4 (23.04.2012 12:29)

Holky, dokuď žádná nemáme pračku Mika Bavety, tak vás nikdo neohrožuje


PS: Tato inteligentní pračka dokonce ohrožuje Sheldona z The Big Bang Theory

ireen

6872)  ireen (23.04.2012 12:28)

Hani, Ty jsi chytrolín!

leelee

6871)  leelee (23.04.2012 12:26)

je sice blbej ale má sedm životů

6870)   (23.04.2012 12:24)

dámy jdu VYPNOUT pračku,abych byla doma nejchytřejší aspoň chvíli ( všichni jsou pryč a kocour je tak blbej,že mě nemůže ohrozit )

Clea

6869)  Clea (23.04.2012 12:21)

tak tohle ještě neznám

leelee

6868)  leelee (23.04.2012 12:17)

IQ vypnutý automatický pračky je, asi termín užívaný jen lokálně

Twilly

6867)  Twilly (23.04.2012 12:16)

Hani, já bych to spíš specifikovala, je nutno vědět KDE to je třeba zmáčknout, páč tlačítek a čudlíků tam je obvykle docela dost Leelee a nechci slyšet o dvojsmyslech

6866)   (23.04.2012 12:15)

a nejdůležitější je - zmáčknout tlačítko

«   1 ... 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek