


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441899×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6904) Lipi4 (23.04.2012 18:53)
Clea, ale po nějaký menší známosti by mohl udělat podlahu grátis
PS: Šikovná sestřička, takhle už sehnala zahradníka/stromaře, když bylo potřeba ořezat stromy nebo instalatéra
![]()
6903) Clea (23.04.2012 18:39)
Lipi
uvědom si, že si nevzal dýžko a ještě jí nechal nějaký peníze, ten by tě mohl za chvíli ožebračit
6902) Lipi4 (23.04.2012 18:33)
Bos, a je svobodnej???
Jak je starej??
... .. . . No co???? Podlaháře v rodině nemáme a byl by celkem potřeba
6900) Bosorka (23.04.2012 18:16)
Dnes jsem byla s největší pravděpodobností svědkem zázraku...pán podlahář byl nejen milý a slušný (nadával jen, když si myslel, že ho nikdo neslyší
), odvedl dobrou práci a poradil, ale dokonce ci nevzal dýžko a raději se "oloupil" o 30 Kč s tím, že to mám dát klukům do kasičky!
Ségruše! Protestuji! Jak to, že ty jsi největší její obdivavatel?!!!! A co já?
6899) ireen (23.04.2012 17:37)
Top 5! ...Vy jste mi dali!!! Od vyhlášení mám zavařený mozek. Každá "věc", kteroujsem tu přečetla, byla jediněčná, některé byli "šité na míru" mé osobě nebo náladě, jiné méně, ale všechny rozhodně stojí za přečtení! Některé kousky vyvolaly úsměv či neutuchající řehot, jiné smutek či melancholii nebo svíravou tíseň, ale spoustu jich i hrdinů v nich nikdy neupadne v zapomnění mé mysli! Děkuji za každou řádku, kterou jsem mohla žít spolu s hrdiny Vašich děl!
6898) ireen (23.04.2012 17:01)
Holky, holky! Člověk chvilku zmizí a už se vůbec nechytá!
Twilluška je ENCYKLOPEDIE a to nejen zdejší!
6896) Clea (23.04.2012 15:00)
určitě se mrknu, a budu se jenom modlit, abych se v tomhle roce ještě někdy hnula od počítače
6895) Twilly (23.04.2012 14:55)
Mišut je velice kvalitní čtivo, opravdu. I tady i na BH (z mého pohledu je tam ještě lepší než tady
).. opravdu MOC DOPORUČUJU
6894) Lipi4 (23.04.2012 14:54)
Clea, za to můžou adminky, jelikož nenechají jen tak někoho vydávat
... což znamená, že opravdu vybírají ty skvělé pisatelky a my čtenářky, to pak nestíháme
6893) Clea (23.04.2012 14:49)
budu se muset podívat na nějaký její díla
jenže ten seznam je nějakej až moc dlouhej
kdo mohl čekat, že tu bude tolik skvělých autorek? Na ff webech, kam jsem dříve chodila se tak 50% povídek dalo číst a takových 20% bylo dobrých (smajlík-smějící-se-do-dlaně) a tady toho je opravdu dobrýho spoooousta
6892) Twilly (23.04.2012 14:45)
To víš, jsem prudil a hlavně největší Mišutčin obdivovatel. Jakmile začne psát, nemá šanci, muehehehehe
6890) Twilly (23.04.2012 14:17)
Ale Mišut toho v posledním čase moc nečte, taky pravda, píše, protože MUŠÍ, prudím, takže je omluvena (mnou)
6888) Lipi4 (23.04.2012 14:02)
Hani, to je jedno
.. děti Tě aspoň vzdělávají v oblasti seriálových fenoménů
.. a na stanici metra Háje nejsi
... četbu doženeš
Krví, ale tohle je informace, kterou by místní veteránky měly znát i o půlnoci, když je vzbudí
6905) Twilly (23.04.2012 19:05)
Macku promiň, ale pořád mám o centimetr víc...