Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 ... 1936   »

ireen

7125)  ireen (25.04.2012 21:03)

NO HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! ASI JSEM TO TU ZAVAŘILA, NIC MI NEŠLO NAPSAT A TEĎ ....uf, už dobrý! Omlouvám se za zmatek, ale lekla jsem se!

ireen

7124)  ireen (25.04.2012 21:01)

POMÓÓÓC!

ireen

7123)  ireen (25.04.2012 20:59)

Pomóóóc!

ireen

7122)  ireen (25.04.2012 20:58)

Bosííííí! Na zdraví! ...a na rozloučenou! Mám tu Portské a taky vztek - čtu Múzáky a nejde mi tam napsat koment! To jsem někoho nakrkla a odřízli mě? :'-(
Zítra už budeš v novém a snít, co bys nejvíc chtěla, držím palce!

Lipi4

7121)  Lipi4 (25.04.2012 20:54)

Holky, byl to spolucestující na trati S9 z Benesova do Prahy hl. N.......... a nevim, kde vystupoval, jelikoz šel do patra (vlak cityElefant).

Clea

7120)  Clea (25.04.2012 20:33)

já mám čaj a minerálku, slabota, vím, ale hold co se dá dělat

LadySadness

7119)  LadySadness (25.04.2012 20:27)

stačí slivka zalievaná kofolou? alebo radšej čaj, ovocný, višňový? ešte mám mlieko a kávu, samostatne aj spolu

Bosorka

7118)  Bosorka (25.04.2012 20:13)

Toužím po tom býti Brumlou, LadyS :-D
Dnes trávím poslední večer v tomto domě...kdo si se mnou připije? ;)

LadySadness

7117)  LadySadness (25.04.2012 20:09)

Bos, čakáš, že sa staneš trpaslíkom?

Clea

7116)  Clea (25.04.2012 19:42)

Bos - ty, menší a menší?? To přece není možný, tvoje povídky jsou úžasný a stylem mi připomínáš jednu mojí oblíbenou autorku, která psala ff na Harryho Pottera a měla naprosto úžasnej a jedinečnej (už evidentně tak jedinečnej neni, ale to tomu neubírá na váze) humor

Bosorka

7115)  Bosorka (25.04.2012 19:33)

Cleo - taky se často cítím menší a ještě menší..., ale jak se říká - není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :-D

Clea

7114)  Clea (25.04.2012 19:27)

já si to tajně myslim už delší dobu, ale teďka to už je naprosto jasný - jsou tu samý zlatíčka

LadySadness

7113)  LadySadness (25.04.2012 19:22)

nezostudíš, zlato, žiaden boj, toto tu nieje o autorskej vyspelosti, ale o duševnej spriaznenosti

Clea

7112)  Clea (25.04.2012 19:16)

Aha, díky za info ;)
Jak tak koukám - nebo spíš čtu/poslouchám, tak tu je několik profesionálních autorek neustále mě to tu překvapuje (mile, samozřejmně)
no, asi si budu muset dávat větší pozor na svoje povídky, abych se tu mezi ostatními nezostudila

LadySadness

7111)  LadySadness (25.04.2012 19:12)

Clea, Kukačka je vo vydavateľstve a preto nesmie byť tu, tak praví zákon, budeš si, holt, musieť počkať ako my všetky oddané a netrpezlivé

Clea

7110)  Clea (25.04.2012 18:54)

tak jsem si řikala, že si přečtu tu slavnou Kukačku a nemůžu jí tu nikde najít :( Ani pod Karolkou, ani když ji dám vyhledat - tam mi to najde několik kapitol, ale když si na nějakou kliknu, tak tam nic není (nic jako to velké, tmavé NIC)

Bosorka

7109)  Bosorka (25.04.2012 18:20)

Lipi a tys ho nechala jít, aniž bys ho zatáhla do kupé? ;)

ireen

7108)  ireen (25.04.2012 18:14)

Krásný podvečer! Kampak, Lipísku, kampak? :p Byl to průvodčí, nebo pasažér? Kde vystupoval, ať tam uděláme šťáru?!

7107)   (25.04.2012 16:30)

vzdychám vzdychám - má tak někdo štěstí

Lipi4

7106)  Lipi4 (25.04.2012 16:25)

V tom, ve kterém aktuálně jedu

«   1 ... 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek