


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441969×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7122) ireen (25.04.2012 20:58)
Bosííííí! Na zdraví! ...a na rozloučenou! Mám tu Portské a taky vztek - čtu Múzáky a nejde mi tam napsat koment! To jsem někoho nakrkla a odřízli mě?
Zítra už budeš v novém a snít, co bys nejvíc chtěla, držím palce!
7121) Lipi4 (25.04.2012 20:54)
Holky, byl to spolucestující na trati S9 z Benesova do Prahy hl. N.......... a nevim, kde vystupoval, jelikoz šel do patra (vlak cityElefant).
7119) LadySadness (25.04.2012 20:27)
stačí slivka zalievaná kofolou? alebo radšej čaj, ovocný, višňový? ešte mám mlieko a kávu, samostatne aj spolu
7118) Bosorka (25.04.2012 20:13)
Toužím po tom býti Brumlou, LadyS ![]()
Dnes trávím poslední večer v tomto domě...kdo si se mnou připije?
7116) Clea (25.04.2012 19:42)
Bos - ty, menší a menší?? To přece není možný, tvoje povídky jsou úžasný
a stylem mi připomínáš jednu mojí oblíbenou autorku, která psala ff na Harryho Pottera a měla naprosto úžasnej a jedinečnej (už evidentně tak jedinečnej neni, ale to tomu neubírá na váze) humor
7115) Bosorka (25.04.2012 19:33)
Cleo - taky se často cítím menší a ještě menší..., ale jak se říká - není důležité vyhrát, ale zúčastnit se ![]()
7114) Clea (25.04.2012 19:27)
já si to tajně myslim už delší dobu, ale teďka to už je naprosto jasný - jsou tu samý zlatíčka
7113) LadySadness (25.04.2012 19:22)
nezostudíš, zlato, žiaden boj, toto tu nieje o autorskej vyspelosti, ale o duševnej spriaznenosti
7112) Clea (25.04.2012 19:16)
Aha, díky za info
Jak tak koukám - nebo spíš čtu/poslouchám, tak tu je několik profesionálních autorek
neustále mě to tu překvapuje (mile, samozřejmně)
no, asi si budu muset dávat větší pozor na svoje povídky, abych se tu mezi ostatními nezostudila
7111) LadySadness (25.04.2012 19:12)
Clea, Kukačka je vo vydavateľstve a preto nesmie byť tu, tak praví zákon, budeš si, holt, musieť počkať ako my všetky oddané a netrpezlivé
7110) Clea (25.04.2012 18:54)
tak jsem si řikala, že si přečtu tu slavnou Kukačku a nemůžu jí tu nikde najít
Ani pod Karolkou, ani když ji dám vyhledat - tam mi to najde několik kapitol, ale když si na nějakou kliknu, tak tam nic není (nic jako to velké, tmavé NIC)
7108) ireen (25.04.2012 18:14)
Krásný podvečer! Kampak, Lipísku, kampak?
Byl to průvodčí, nebo pasažér? Kde vystupoval, ať tam uděláme šťáru?!
7125) ireen (25.04.2012 21:03)
NO HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! ASI JSEM TO TU ZAVAŘILA, NIC MI NEŠLO NAPSAT A TEĎ ....uf, už dobrý! Omlouvám se za zmatek, ale lekla jsem se!