


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441986×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7181) LadySadness (26.04.2012 21:09)
zabudni na Minervu, ešte jej chuďatu budú hovoriť "Nerva", no ďakujem pekne
7179) SarkaS (26.04.2012 21:04)
Minerva už ne-e? A proč?
Děsila tě v nočních můrách pomsta jakou by na tebe dcera za tohle vymyslela?
Bys jí už od malinka musela předčítat Myšičku, ona by to pak lépe snášela
7178) piky (26.04.2012 19:46)
Tak to už je moc
: http://marcagood.blog.cz/1204/prazsky-orchestr-the-city-of-prague-vzdava-hold-twilight-saze
7174) LadySadness (26.04.2012 18:58)
v porovnaní s niektorými sú aj mená ako Sandokan či Šeherezáda celkom normálne a prijateľné
7173) Lipi4 (26.04.2012 18:28)
Dobrý moje šílená jména tam nejsou
Ale jméno Renesmee (vlastně Nessie) má naše fenka
...
7172) LadySadness (26.04.2012 18:24)
tak dámy, ktoré hľadáte mená, alebo len tak na pobavenie (ako dôkaz, že existujú aj blbší rodičové ako sme my), čo si myslíte o tomto:
http://najmama.aktuality.sk/clanok/229916/100-najhorsich-a-najotravnejsich-mien-deti-pinokio-dvojbodka-mroz-ci-zoo/ alebo o tomto:
http://najmama.aktuality.sk/clanok/229311/top-10-sialenych-mien-ktore-radsej-zakazali-zavinac-ufo-ci-smradlava-hlava/ smajlík neveriacky krúti hlavičkou
7185) Lipi4 (26.04.2012 21:14)
Vždyť už jsem Ti slíbila, že to bude Alice
, jelikož jinak by mě přizabil Kryštof