Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 ... 1936   »

Lipi4

7185)  Lipi4 (26.04.2012 21:14)

Vždyť už jsem Ti slíbila, že to bude Alice , jelikož jinak by mě přizabil Kryštof

Bosorka

7184)  Bosorka (26.04.2012 21:14)

Lipi - gratuluju!!!!!

Twilly

7183)  Twilly (26.04.2012 21:12)

Alička

Lipi4

7182)  Lipi4 (26.04.2012 21:11)

Původně to měla být Athéna .. Minerva je jen její Římská podoba

LadySadness

7181)  LadySadness (26.04.2012 21:09)

zabudni na Minervu, ešte jej chuďatu budú hovoriť "Nerva", no ďakujem pekne

Twilly

7180)  Twilly (26.04.2012 21:05)

Šári, Minerva ne - Měnila by se v kočku a ... ne

SarkaS

7179)  SarkaS (26.04.2012 21:04)

Minerva už ne-e? A proč? Děsila tě v nočních můrách pomsta jakou by na tebe dcera za tohle vymyslela? :D Bys jí už od malinka musela předčítat Myšičku, ona by to pak lépe snášela :D

Lipi4

7177)  Lipi4 (26.04.2012 19:19)

Tak tedy náhradní varianta ..... Alice a Alan

Twilly

7176)  Twilly (26.04.2012 19:16)

Jo, pro knihu...

Lipi4

7175)  Lipi4 (26.04.2012 19:05)

Minerva a Severus jsou podle mě taky normální

LadySadness

7174)  LadySadness (26.04.2012 18:58)

v porovnaní s niektorými sú aj mená ako Sandokan či Šeherezáda celkom normálne a prijateľné :p :p :p

Lipi4

7173)  Lipi4 (26.04.2012 18:28)

Dobrý moje šílená jména tam nejsou

Ale jméno Renesmee (vlastně Nessie) má naše fenka ...

LadySadness

7172)  LadySadness (26.04.2012 18:24)

tak dámy, ktoré hľadáte mená, alebo len tak na pobavenie (ako dôkaz, že existujú aj blbší rodičové ako sme my), čo si myslíte o tomto:
http://najmama.aktuality.sk/clanok/229916/100-najhorsich-a-najotravnejsich-mien-deti-pinokio-dvojbodka-mroz-ci-zoo/ alebo o tomto:
http://najmama.aktuality.sk/clanok/229311/top-10-sialenych-mien-ktore-radsej-zakazali-zavinac-ufo-ci-smradlava-hlava/ smajlík neveriacky krúti hlavičkou

Lipi4

7171)  Lipi4 (26.04.2012 18:20)

:D :D :D :D :D

Twilly

7170)  Twilly (26.04.2012 18:07)

Plyyyyyn už syčí z troooouby veeeen... Jo, asi

Lipi4

7169)  Lipi4 (26.04.2012 17:57)

Neuchazi tady něco?

Twilly

7168)  Twilly (26.04.2012 17:55)

Tsss

Lipi4

7167)  Lipi4 (26.04.2012 17:52)

Rozkaz mami

Twilly

7166)  Twilly (26.04.2012 17:51)

Já taky, broučku ale klimatizaci se raději taky vyhýbej...

«   1 ... 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella