Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1629 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 ... 1936   »

kajka

6065)  kajka (10.04.2012 10:17)

Jo, teď jsem taky švorc, všechny peníze spolkla ta pitomá přestavba a někdy mám pocit, že je to horší než před ní. Jestli ještě někdy půjdu do nějaký rekonstrukce, tak to bude vypadat následovně: vymaluju sama, na hnusnou podlahu dám jen hezkej koberec, místo novýho topení koupím olejový kamínka a při vstupu na záchod a do koupelny budu zavírat oči nebo rovnou rozflákám osvětlení. Naštěstí existuje jídlo, chlast, teplá náruč manžela a stmívání ff, což tu mizérii trochu vyrovnává.;)

Silvaren

6064)  Silvaren (10.04.2012 10:14)

U nás taky oteplení, obě děti 38C.:( Jak jste to prosím říkaly s tou cibulí a medem na nachlazení? V noci jsme dohromady naspali asi tři hodiny :/ a momentálně sjíždíme krtečka.

Twilly

6063)  Twilly (10.04.2012 10:05)

Chvála bohu, že nemám prachy na přestavbu, ušetřím za anti-aging krémy

kajka

6062)  kajka (10.04.2012 10:02)

Instalatéři, ani mi nemluv! Ve starém bytě mi nefungujou odpady v kuchyni (ještě furt tam žijeme), nádobí meju ve vaně, prádlo peru na valše (tj. neperu), ale nechci mít rozkopaný dva byty zároveň. V novým bytě na nově položený podlaze jsou boule a díry.:'-( :'-( :'-( Od chvíle co jsem to podlahářům oznámila, slehla se po nich zem.

Bosorka

6061)  Bosorka (10.04.2012 09:47)

Kocoury jsem přemalovala, muheheheheehehe jsem zlá!
Ale co s instalatéry? Měli přijet v devět....


Ach ty choroby...

Twilly

6060)  Twilly (10.04.2012 09:45)

Jo, ještě chvíli budu psát - alespoň něco a pak nás vychystám k dr. Hmmm...

kajka

6059)  kajka (10.04.2012 09:37)

Hodnej, tak si může maminka taky chvilinku odpočinout.

Twilly

6058)  Twilly (10.04.2012 09:20)

Nemám kudy chodit, takže chápu. I přes to, že moje dítko nemluví, příznaky Sodorského šílenství jsou stejné. Mám uložené amatérské videa na youtubu, máme nahraných cca 5 hodin mašinek (včetně anglicky mluvícího "celovečerního" filmu) a je rád, když sedím u něj. Musím vědět zpívat hlavní znělku i vyjmenovat celé depo. Chodí spát minimálně se sedmi vláčky - hledej to ve vyvýšené posteli, když máš metr šedesát! Jenom, jak říkám, nerozebírá to, páč nemluví. Ale, je to benevolentní mladý muž, dovolí mi číst si z mobilu u koukání :D ... jéééé usnul, maleeeeeeeej

kajka

6057)  kajka (10.04.2012 08:50)

Taky máme, ve dřevě, legový, z umělý hmoty, papírový....... co si vzpomeneš, samej Tomášek, musím je umět vyjmenovat a bleskově najít na youtube, jinak je zle. Kouká i na videa, co dělaj amatéři+jak jezděj cizí modýlky, ještě že tam dneska můžou bejt i delší filmečky, akorát mě to moc nebaví. To je furt "mami, dívej, sleduj."

Twilly

6056)  Twilly (10.04.2012 08:40)

Taky je typ nalepený na mě, právě čumím, že mě nechá u kompu a tiše si trpí... co se brufenu týče, rozhodně přikyvuju, právě proto jsem ho ještě nedala... stejně před hodinkou a půl blil, tak by to možná bylo i kontraproduktivní. Váhu má stejnou a s mýma 60 kilama a metrem šedesát je to na zničení matky. A Kačery ani zkoušet nemusím. V tomhle je opravdovej autista, má rád to své, proto se divím, že od toho odbíhá (věřila bys tomu? ). Mašinka je u nás božství - v jeho cimřičce je "celý Sodor" :p

kajka

6055)  kajka (10.04.2012 08:36)

Já neřekla, že neběhá a neskáče. Jen u toho musí být přilepenej na mě, což je trošku fuška, když váží 22 kilo. Taky jsem si začala dávat bacha na léky proti horečce, tuhle po brufenu to vypadalo, že jede na speedu, pro normální, starou a unavenou matku k nepřežití. Zkoušelas Kačeří příběhy?

6054)  Elanoreth (10.04.2012 08:25)

Ano, ano, pes aspoň nenosí ze školy poznámky a nevyhlásí 3. stupeň povodňové aktivity kvůli nefunkčnímu kabelu od netbooku.......

Twilly

6053)  Twilly (10.04.2012 08:20)

to můj ještě u teploty 38 a něco dokáže dvě hodiny skákat na trampolíně, tímto vyzývám všechny, aby - jen co příjdou na ten šílený čudlík, kterým se děti vypínají - mi daly vědět.

Teď, chůdě, leží chcíple a ani mašinka Tomáš u něj nemá ani ten nejmenší kredit

kajka

6052)  kajka (10.04.2012 08:16)

Jistě, není nad potomka s chorobou.;) Můj nespolečenskej syn při teplotě nad 37 začne hrát liánu a i na záchod si ho nesu s sebou, protože vzdálenost větší než deset cm je nepřípustná plus všechno je špatně. Vždycky v těhle chvílích přemýšlím, že jsem si měla koupit radši psa.

Twilly

6051)  Twilly (10.04.2012 07:35)

Východní front hlásí RAZANTNÍ oteplení. Teploty se tahají k 39 :'-( , taky milujete nemocné dítě?

SarkaS

6050)  SarkaS (10.04.2012 00:20)

Jupíí, Měsíček je doma

Twilly

6049)  Twilly (10.04.2012 00:10)

Je úterý a já slíbila měsíček

Lipi4

6048)  Lipi4 (09.04.2012 23:28)

Veru, no jasně .. ..
Leelee, nemusejí mít jmenovku aspoň se budou mosi každou chvilku jmenovat jinak

leelee

6047)  leelee (09.04.2012 23:12)

kdyby měl každej jmenovku předpokládám, že by nebyla vidět zeď:p

Twilly

6046)  Twilly (09.04.2012 23:10)

Myslíš, jako každou jednu kočičku na malovce?

«   1 ... 1629 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek