


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441556×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6003) HMR (08.04.2012 20:22)
Tw: Ne? Jo, tak to byly mimikry... a jak to má chudák kočka poznat?
B: Vejce jsou dneska drahá záležitost, barví se jen v těch lepších rodinách... rozuměj "lépe situovaných", s kurníkem na zahradě...
6000) Twilly (08.04.2012 20:11)
To, že se rozšoupneme v partě holek, které převážně známe neznamená, že jsme lvice salónů, Čičinko
5999) Lipi4 (08.04.2012 20:08)
Holky, nedělejte si s náma šprťouchlata
.. jestli vy dvě jste plaché
, tak já jsem pomalá jako lenochod
5996) Twilly (08.04.2012 19:41)
Jo, jsem malá, plachá, ale taky cholerik a od rány - plná extrémů, jo, umím je cenit
a nejenom smíchy...
5995) Lipi4 (08.04.2012 19:16)
Pokud to není smíchem, tak si nemumím představit jak na někoho ceníš zuby
5993) HMR (08.04.2012 19:11)
Mnó, Ťapinka zatím ne, ale u paničky si člověk, kočka, nemůže být jistá, že?
5986) ireen (08.04.2012 14:00)
No právě! ..."majstri"????
..toť otázka.
HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!
..jsou tu samí krásní hafíci!!!!
Veselé Velikonoce!!!!!
6005) Twilly (08.04.2012 20:24)
Mmch, právě se dopisujou kočky