


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441564×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6024) Lipi4 (09.04.2012 08:51)
Leelee dneska by to měli opakovat
Ireen do 16 jsem chodila koledovat
, tak proč bych je někomu nosila
6023) piky (09.04.2012 08:42)
6019) Lipi4 (08.04.2012 23:49)
Sakra, už vím, kde se stala chyba, když jsem já jediná nosila jabka, stolní kalendáře a zprávy z cssz o důchodech
... proč já jsem na toho Hujera nekoukala v kočárku
6018) ireen (08.04.2012 23:41)
Bosi! Přece: " ...dovolil jsem si pár švestiček ze zahrádky, pane profesore!"
...asi taky nóbl rodina!
6009) Twilly (08.04.2012 20:36)
To Čičí naznačovala... my s Bos jsme opravdu plaché, ukecané, ale plaché!
6008) Lipi4 (08.04.2012 20:33)
Bos, u nás je připravená flaška v lednici
Twilly, ale tady nikdo neříkal, že jste lvice salónů
6007) Twilly (08.04.2012 20:31)
Hele, my jsme se docela "vyčichaly", tak kde je problém, jů bude se číst Hančíííííí
6006) HMR (08.04.2012 20:27)
Některé kočičí vlastnosti mi zůstaly zapovězeny, hlavně čich na lidi... já právě dopsala lvy... jen nevím, jestli bych je neměla nejdřív svěřit betě...
6025) Twilly (09.04.2012 08:57)
Piky potvrdzuju, taky z ní nemůžu