Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 ... 1936   »

Twilly

6025)  Twilly (09.04.2012 08:57)

Piky potvrdzuju, taky z ní nemůžu

Lipi4

6024)  Lipi4 (09.04.2012 08:51)

Leelee dneska by to měli opakovat

Ireen do 16 jsem chodila koledovat , tak proč bych je někomu nosila

ireen

6022)  ireen (09.04.2012 00:02)

lee! Nova Cinema! Ale už dopodávali:( .

ireen

6021)  ireen (09.04.2012 00:00)

Lipi! Dneska bys mohla nosit vajíčka, to by sis šplhla!

leelee

6020)  leelee (08.04.2012 23:54)

dneska dávali Marečku podejte mi pero?

Lipi4

6019)  Lipi4 (08.04.2012 23:49)

Sakra, už vím, kde se stala chyba, když jsem já jediná nosila jabka, stolní kalendáře a zprávy z cssz o důchodech ... proč já jsem na toho Hujera nekoukala v kočárku

ireen

6018)  ireen (08.04.2012 23:41)

Bosi! Přece: " ...dovolil jsem si pár švestiček ze zahrádky, pane profesore!"
...asi taky nóbl rodina!

Lipi4

6017)  Lipi4 (08.04.2012 22:50)

Bos, na Nova Cinema dávali Marečku podejte mi pero.

Bosorka

6016)  Bosorka (08.04.2012 22:43)

Hujer?

HMR

6015)  HMR (08.04.2012 21:13)

Meteleskum bleskum

Lipi4

6014)  Lipi4 (08.04.2012 21:12)

Čičí, jen co mi skončí Hujer, tak letím číst

HMR

6013)  HMR (08.04.2012 21:11)

Twilly

6012)  Twilly (08.04.2012 21:03)

HMR

6011)  HMR (08.04.2012 20:46)

No, konec konců ten článek můžu vždycky stáhnout... tak klikám...

Bosorka

6010)  Bosorka (08.04.2012 20:36)

Jupí,patřím mezi "smetánku", Hani A bude se číst!

Twilly

6009)  Twilly (08.04.2012 20:36)

To Čičí naznačovala... my s Bos jsme opravdu plaché, ukecané, ale plaché!:p

Lipi4

6008)  Lipi4 (08.04.2012 20:33)

Bos, u nás je připravená flaška v lednici :D :D :D
Twilly, ale tady nikdo neříkal, že jste lvice salónů

Twilly

6007)  Twilly (08.04.2012 20:31)

Hele, my jsme se docela "vyčichaly", tak kde je problém, jů bude se číst Hančíííííí

HMR

6006)  HMR (08.04.2012 20:27)

Některé kočičí vlastnosti mi zůstaly zapovězeny, hlavně čich na lidi... já právě dopsala lvy... jen nevím, jestli bych je neměla nejdřív svěřit betě...

«   1 ... 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek