Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 ... 1936   »

Twilly

5965)  Twilly (07.04.2012 20:49)

Hip hurá

ireen

5964)  ireen (07.04.2012 20:33)

Bosi! Bacha na pády s kbelíkem, četlas kajku!!!! Bráchu pozdravuj! ..položí krytinu?

Bosorka

5963)  Bosorka (07.04.2012 20:28)

Brácha je skvělý....a já můžu zvesela malovat a natírat

ireen

5962)  ireen (07.04.2012 20:25)

Jste šikulky , slavte!!!!!!!!

Lipi4

5961)  Lipi4 (07.04.2012 19:59)

Bos, jsi šikulka může se slavit

Bosorka

5960)  Bosorka (07.04.2012 19:52)

Juchů, mám podlahy! Teda bez podlahové krytiny, ale to je už jen maličkost

Lipi4

5959)  Lipi4 (07.04.2012 19:52)

Hrdě hlásím pomlázky upleteny a mazance upečeny

Twilly

5958)  Twilly (07.04.2012 15:53)

Tssss, jsem.se opravila, Číčo... Děkuju Iroušku

HMR

5957)  HMR (07.04.2012 15:47)

Ty? Ty? Ty nevíš jméno volterrské recepční? a na co já se s těma povídkama píšu??? Já ti dám Suchého

ireen

5956)  ireen (07.04.2012 15:36)

Jé, Ťapinka je krásná a roztomilá!!!!!!!!!!!! :) :)

ireen

5955)  ireen (07.04.2012 15:33)

Twiluš! Já mám taky stále měsíček:( :( :( :( :( !
Ale je krásnej , na tom černém pozadí se skvěle vyjímá .
V Mozzile fakt není ratlíček.
Do lokte mi tu žďuchají dva čumáky, dvě inteligentní bloncky(omluva dámám s plavými vlasy, bez urážky), asi se na ratlího kamaráda chtěly podvat ;)

Dcera přišla s fórkem: Dáš mobil do čaje - "Týmobile", dáš mobil do vody - "Vodafon", rozlomíš ho na půl - "Ó dva! " , inspirovala se, ve čtvrtek mi chcípnul mobil:( .
Je ale volno, a tak je doma příjemná atmosféra , pokud pominu, že mi k tomu umřel monitor u noťasu:'-( , takže to na stole vypadá, jak v IT centru (notebook+televize). Teď nevím, není-li to znamení, že se mám vrátit ke čtení papyrů, koukání z okna a volání na lesy!

Twilly

5954)  Twilly (07.04.2012 14:06)

jo, Giana, mám...

Twilly

5953)  Twilly (07.04.2012 14:05)

Hani, veliká je akorát tak duchem, je to speciálně zabíráno, aby to byl takovej psí profil, papulkou leží na opěrce od pohovky, tak si to velikostně přeber ! Ale stejně, bacha na Vlacha !

Jo, je to moje prďola, já ty ratlíčky prostě miluju.. chjo, hele holky, ani za boha si nemůžu vzpomenout, jak se jmenovala ta volterrská recepční

Lipi4

5952)  Lipi4 (07.04.2012 14:00)

Twilly, já jsem se musela podívat v Chromu jinak bych jí neviděla, jelikož já mám v Mozzile stále měsíček ...... jinak krásný raťafáček

HMR

5951)  HMR (07.04.2012 13:57)

Asi špatně vidím, ale ta tvoje "ratlinda" vypadá poněkud velce... oproti buldočkovi, tak to já se stahuju, přece jenom velikost je velikost a já se mám ráda... mňau
no kdyby došlo na nejhorší... hledám brousek na drápky, muhehehe
a měsíček svítil dneska ráno móc pěkně byl ouplně ouplňkovej

Twilly

5950)  Twilly (07.04.2012 13:21)

Lipi, to je ODVETA, moje ratlinda Ťapinka a bude tady, s námi, do velikonočního pondělí, pak vrátím měsíčka

Lipi4

5949)  Lipi4 (07.04.2012 13:15)

Co?????? ... kam se nám ztratí měsíček .... vždyť já ani nekoukám pomalu na nicky jako na avatary a odepisuji podle nich

Twilly

5948)  Twilly (07.04.2012 13:07)

Tak Číčo, máš cos chtěla!!!

Twilly

5947)  Twilly (07.04.2012 12:58)

Hani, nesnáším u sebe změny avataru, taky to tady nedělám, ale vyhlašuju, že do konce velikonočních svátků tady nebude oranžovej měsíc!!! Tedy, jestli se mi to povede!!!

HMR

5946)  HMR (07.04.2012 12:37)

ten "chudinka" zahnal do kouta a myslel si, že mu to projde... prostě chlap...

«   1 ... 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek