


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441518×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5964) ireen (07.04.2012 20:33)
Bosi! Bacha na pády s kbelíkem, četlas kajku!!!!
Bráchu pozdravuj!
..položí krytinu?
5960) Bosorka (07.04.2012 19:52)
Juchů, mám podlahy!
Teda bez podlahové krytiny, ale to je už jen maličkost
5957) HMR (07.04.2012 15:47)
Ty? Ty? Ty nevíš jméno volterrské recepční? a na co já se s těma povídkama píšu??? Já ti dám Suchého
5955) ireen (07.04.2012 15:33)
Twiluš! Já mám taky stále měsíček
!
Ale je krásnej
, na tom černém pozadí se skvěle vyjímá
.
V Mozzile fakt není ratlíček.
Do lokte mi tu žďuchají dva čumáky, dvě inteligentní bloncky(omluva dámám s plavými vlasy, bez urážky), asi se na ratlího kamaráda chtěly podvat ![]()
Dcera přišla s fórkem: Dáš mobil do čaje - "Týmobile", dáš mobil do vody - "Vodafon", rozlomíš ho na půl - "Ó dva! "
, inspirovala se, ve čtvrtek mi chcípnul mobil
.
Je ale volno, a tak je doma příjemná atmosféra
, pokud pominu, že mi k tomu umřel monitor u noťasu
, takže to na stole vypadá, jak v IT centru (notebook+televize). Teď nevím, není-li to znamení, že se mám vrátit ke čtení papyrů, koukání z okna a volání na lesy!
5953) Twilly (07.04.2012 14:05)
Hani, veliká je akorát tak duchem, je to speciálně zabíráno, aby to byl takovej psí profil, papulkou leží na opěrce od pohovky, tak si to velikostně přeber ! Ale stejně, bacha na Vlacha
!
Jo, je to moje prďola, já ty ratlíčky prostě miluju.. chjo, hele holky, ani za boha si nemůžu vzpomenout, jak se jmenovala ta volterrská recepční
5952) Lipi4 (07.04.2012 14:00)
Twilly, já jsem se musela podívat v Chromu jinak bych jí neviděla, jelikož já mám v Mozzile stále měsíček
...... jinak krásný raťafáček
5951) HMR (07.04.2012 13:57)
Asi špatně vidím, ale ta tvoje "ratlinda" vypadá poněkud velce... oproti buldočkovi, tak to já se stahuju, přece jenom velikost je velikost a já se mám ráda... mňau
no kdyby došlo na nejhorší... hledám brousek na drápky, muhehehe
a měsíček svítil dneska ráno móc pěkně
byl ouplně ouplňkovej
5950) Twilly (07.04.2012 13:21)
Lipi, to je ODVETA, moje ratlinda Ťapinka a bude tady, s námi, do velikonočního pondělí, pak vrátím měsíčka
5949) Lipi4 (07.04.2012 13:15)
Co??????
... kam se nám ztratí měsíček
.... vždyť já ani nekoukám pomalu na nicky jako na avatary a odepisuji podle nich
5947) Twilly (07.04.2012 12:58)
Hani, nesnáším u sebe změny avataru, taky to tady nedělám, ale vyhlašuju, že do konce velikonočních svátků tady nebude oranžovej měsíc!!!
Tedy, jestli se mi to povede!!!
5946) HMR (07.04.2012 12:37)
ten "chudinka" zahnal do kouta a myslel si, že mu to projde... prostě chlap...
5965) Twilly (07.04.2012 20:49)
Hip hurá