


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440709×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4584) Wash (24.03.2012 12:04)
Ree: barva odkazů je pouze kosmetická, ta bledě namodralá přeci jen docela řezala do očí ![]()
Pro zájemce: dřív prakticky nikde nebyla nadefinovaná barva pozadí, ale pouze částečně průhledné černé obrázky, takže vždy a všude aspoň trochu prosvítal obrázek zatmění v pozadí. V době, kdy jsme ten vzhled dělali, nebylo na stránce tolik prvků, takže to nezpomalovalo. Jste holt moc aktivní
4582) kajka (24.03.2012 11:44)
LadySadness, jééé, to je náhoda, u nás bude k obědu to samé, teda bez polívky. Jinak díky za překlad.
4581) LadySadness (24.03.2012 11:41)
cecone sú cecky, zlatko, prsia, v kuracom podaní prsíčka, aj keď taká statná slepica ich má riadne vyvynuté, a to ani nespomínam morčacie, že
4580) kajka (24.03.2012 11:39)
Žlutá, zlatavá barva, co to je?!!!! Ufoni už na nás útočí? Kde jsou modrá písmenka?
4579) kajka (24.03.2012 11:36)
LadySadness, já musím!!!
Jakékoliv jídlo se hodí k čemukoliv, hlavně a především ke konzumaci! Úžasně jsi mi zavařila slovem "cecone", protože jsem chorobně zvědavá a hned jsem googlila. To máš vidět, co na mě vyskákalo, ani translator si neví rady!
Co to je?
4578) LadySadness (24.03.2012 11:26)
na obed budú vyprážané cecone, a tiež na prírodno, ryža s kukuricou alebo hranolky, čalamáda; hodí sa k tomu polievka z praženej zeleniny?
4577) kajka (24.03.2012 11:23)
Twilli, tenhle web někdo pozoruje?
Tý bláho! Jsme pod drobnohledem?
Nebo je to jen výsledek tvého dlouhodobého a pečlivého zkoumání?
Já věděla, že Sherlock sedí!
Btw, dobré skoropoledne!
4576) LadySadness (24.03.2012 10:50)
HMR, z nejakého neznámeho dôvodu odmieta tvoja adresa prijať poštu z mojej adresy, očividne sú naše servery málo, príp. vôbec kompatibilné (čo ma dosť prekvapuje, lebo ty si mi poslala to video úspešne), v každom prípade je to paráda, a dobre mu tak, nemal ju dráždiť, keď už odchádzala, prehnal to, ale škriekať vie presvedčivo
4575) Twilly (24.03.2012 10:41)
Kajko, jestli te to utěší, pozorováním tohodle webu se zjistilo, že členky nad 30 jsou jemně mešuge a narážky na opeřence a kdejaké klády jsou zcela normální přírodní úkaz. Myslím, že ty tuhle kvótu plně splňuješ
4572) kajka (24.03.2012 09:59)
Na kloktání říkám rozhodné ne!
Po ránu mám poetickou náladu. "Klokotání" by se mi zamlouvalo víc!
4571) LadySadness (24.03.2012 09:52)
ránko, kajka, to je v poho, aj vtáky majú vtáka , aby sa rozmnožovali "laškovne mrkajúci smajlík"
niekto by mohol namietať, že to pripomína kloktanie
4570) kajka (24.03.2012 09:31)
Jo, a google, to je vůbec moc pěkný slovo. Vždycky když to říkám nahlas a dostatečně rychle za sebou, zním jako vábnička na ptáky.
Ježíšmarjá, už je tu zas!
Myslela jsem, samozřejmě, opeřence!!!!!
4569) kajka (24.03.2012 09:27)
LadySadness, dobré ráno nebo poledne nebo večer!
Dneska jsem si na googlu našla toho T-Rexe a máš pravdu, což ovšem popírá mou krásnou teorii o hezčích samcích, škoda.
Alespoň že je ta samice větší, malý důvod k radosti.
4585) LadySadness (24.03.2012 12:08)
Wash, my sa len s väčším, alebo menším úspechom prispôsobujeme rýchlemu životnému tempu
ale aj tak vďaka, že sa o nás staráš