Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1705 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 ... 1936   »

leelee

4545)  leelee (23.03.2012 23:32)

LS Shrek kocour v botách

LadySadness

4544)  LadySadness (23.03.2012 23:29)

ty už si videla kočku bojovať za svojho páníčka? kedy a kde?

leelee

4543)  leelee (23.03.2012 23:29)

stejně je to jen číslo

LadySadness

4542)  LadySadness (23.03.2012 23:27)

tak to musíš, kajka, dobrú noc

kajka

4541)  kajka (23.03.2012 23:26)

Loučím se a přeju příjemnou zábavu.:) Došel si pro mě syn, že je v postýlce osamělej.

Twilly

4540)  Twilly (23.03.2012 23:26)

máš rech, raději ne

Twilly

4539)  Twilly (23.03.2012 23:25)

LadyS, leelee má pravdu, bolo to "na tragickej život jsem já pes"

LadySadness

4538)  LadySadness (23.03.2012 23:25)

takovejch nejmíň, když né víc?

leelee

4537)  leelee (23.03.2012 23:25)

potřebuju to vědět?
základku sem opustila taky před pár lety

Twilly

4536)  Twilly (23.03.2012 23:24)

víš, kolik mi je?

leelee

4535)  leelee (23.03.2012 23:23)

moc ne
jako že ne moc dlouho

LadySadness

4534)  LadySadness (23.03.2012 23:23)

a z toho dôvodu, leelee a Twilly, je moja verzia najktuálnejšia
hocikedy, kajka

Twilly

4533)  Twilly (23.03.2012 23:23)

promiň, fakt jsem to četla ještě myslím na základce... víš, jak je to už dlouho? :p

leelee

4532)  leelee (23.03.2012 23:22)

wikipedie řiká něco jinýho než seznam

kajka

4531)  kajka (23.03.2012 23:21)

LadySadness, děkuju moc.

Twilly

4530)  Twilly (23.03.2012 23:21)

ano, nebo na tragickej život jsem já pes... Sládkovú som ale čítala fakt dávno

leelee

4529)  leelee (23.03.2012 23:19)

na tragickej život sem já pes

LadySadness

4528)  LadySadness (23.03.2012 23:19)

kajka, hóóódný kus naspäť nájdeš od Ree odkaz na nejakú stránku, kde redaktori nemajú čo robiť a vymýšľajú blbostě, navyše nepoznajú vek svojich obetí
Twlluš, to je dnes to isté

Twilly

4527)  Twilly (23.03.2012 23:19)

Wiki nájde všetko - „na těžkej život sem já pes“,

Twilly

4526)  Twilly (23.03.2012 23:18)

teda... nespomínam si, ale rozhodne viem, že to nebol "svinskej"

«   1 ... 1705 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella