


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440698×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4541) kajka (23.03.2012 23:26)
Loučím se a přeju příjemnou zábavu.
Došel si pro mě syn, že je v postýlce osamělej.
4534) LadySadness (23.03.2012 23:23)
a z toho dôvodu, leelee a Twilly, je moja verzia najktuálnejšia
hocikedy, kajka
4533) Twilly (23.03.2012 23:23)
promiň, fakt jsem to četla ještě myslím na základce... víš, jak je to už dlouho?
4530) Twilly (23.03.2012 23:21)
ano, nebo na tragickej život jsem já pes... Sládkovú som ale čítala fakt dávno
4528) LadySadness (23.03.2012 23:19)
kajka, hóóódný kus naspäť nájdeš od Ree odkaz na nejakú stránku, kde redaktori nemajú čo robiť a vymýšľajú blbostě, navyše nepoznajú vek svojich obetí
Twlluš, to je dnes to isté
4545) leelee (23.03.2012 23:32)
LS Shrek kocour v botách