Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 ... 1936   »

HMR

4465)  HMR (23.03.2012 22:44)

kus žvance přiměřené velikosti děvčata, ta smršť tady, já vážně nestíhám, jen tiše obdivuju...

Twilly

4464)  Twilly (23.03.2012 22:43)

No vidíš, a my sme sa s manželom ukecali navzájom , mala som chcieť žvanec primeranej veľkosti

kajka

4463)  kajka (23.03.2012 22:43)

Díky, za to i za to, Akorát mi bylo blbý se zeptat, co to je, protože to nevím. Já opravdu používám počítač až poslední dva měsíce.:)

leelee

4462)  leelee (23.03.2012 22:43)

já se pohledu do zrcadla ráno nevyhnu jedno příliš velký mám vedle dveří
jiak Twilly třeba se k tomu časem propracuju

LadySadness

4461)  LadySadness (23.03.2012 22:41)

kajka, nesúhlasím, taký T-REX mal samicu krajšiu a statnejšiu než úbohý sameček, keď ju chcel zbaliť na sexovanie, musel si ju získať kusom žvanca primeranej veľkosti
a toho avatárka, prosím, Rákosníčka, toho tu nikto nemá

kajka

4460)  kajka (23.03.2012 22:41)

Leelee, naprostej souhlas, akorát že brejle nenosím, mám je v šuplíku, protože je bez nich svět takovej hezčí. Například herci a televizní hlasatelé nestárnou, furt se mi líbí můj muž a nelekám se po ránu při pohledu do zrcadla.:D

Twilly

4459)  Twilly (23.03.2012 22:40)

Neberu! U mě to bylo vidět!!! I když, já miluju zelený linky a zelený stíny ... a v poslední době růžový, ale teď už jsem bez brejlí... kolik... ty jo, už to bude 15 let, čéče

Kajko, polevily jsme v tempu - kvůlivá tobě, broučku... hele, nechceš si dát avatárek, btw? :p

leelee

4458)  leelee (23.03.2012 22:37)

mám vlastně ještě jednu výmluvu pod brejlema stejně nikdo nepozná jsetli sem nebo nejsem namalovaná

kajka

4457)  kajka (23.03.2012 22:37)

Co jsem zas prošvihla, zoufale, zoufale pomalá technika, příště na utření počítače nepoužiju prachovku, ale kladivo!

kajka

4456)  kajka (23.03.2012 22:36)

Poslední léta se se šlechtěním nes....nezabývám. Ale upravený chlapi můžu (doma mám skorodřevorubce, atak se kochám jinde), razim heslo, že i všude v přírodě jsou stejně všichni samci hezčí než samičky.

LadySadness

4455)  LadySadness (23.03.2012 22:33)

hocikedy, milášku

Twilly

4454)  Twilly (23.03.2012 22:33)

Dík LadyS, máš to u mňa

LadySadness

4453)  LadySadness (23.03.2012 22:32)

kajkááá a ty zvrdíš, že nemáš čo písať? trúba s loptou

Twilly

4452)  Twilly (23.03.2012 22:31)

Máme spolu moooooc společnýho, kajko.. opravdu moc! Akorát, já nemám troubu (manžela nepočítám!)

leelee

4451)  leelee (23.03.2012 22:31)

mě nikdo nepřesvědčil abych se chovala jako dáma

LadySadness

4450)  LadySadness (23.03.2012 22:31)

no čo? nedávno som sa dozvedela, že niektorí muži sa v rámci manikúry a pedikúry nechávajú lakovať nechty priesvitným lakom

leelee

4449)  leelee (23.03.2012 22:30)

trouba s míčem?

Twilly

4448)  Twilly (23.03.2012 22:30)

Ale, než jsem měla popelníky, i bez zraku jsem měla na sobě řasenku - to tě neomlouvá!!! No jo, máma mě vychovávala za dámu a táta za syna, kterého nikdy neměl. Takže dokážu hrát v lodičkách futbal, ale.... řasenka musela a musí být. Teď, když už popelníky nevlastním, to dělám i s "obrazem" :D

kajka

4447)  kajka (23.03.2012 22:29)

Twilli! Sedím u jinýho poče, původní se mi zavařil a tenhle je zoufale pomalej, nestíhám vás. Technika si se mnou vůbec nějak nechce rozumět, furt se všechno zapíná a vypíná, když jdu kolem a resetuje. Tuhle na mě elektrická trouba dělala "play", přinesla jsem míč a nic.

leelee

4446)  leelee (23.03.2012 22:29)

LS trvalou ježiši

«   1 ... 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek