


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440651×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4464) Twilly (23.03.2012 22:43)
No vidíš, a my sme sa s manželom ukecali navzájom
, mala som chcieť žvanec primeranej veľkosti
4463) kajka (23.03.2012 22:43)
Díky, za to i za to, Akorát mi bylo blbý se zeptat, co to je, protože to nevím.
Já opravdu používám počítač až poslední dva měsíce.
4462) leelee (23.03.2012 22:43)
já se pohledu do zrcadla ráno nevyhnu jedno příliš velký mám vedle dveří
jiak Twilly třeba se k tomu časem propracuju
4461) LadySadness (23.03.2012 22:41)
kajka, nesúhlasím, taký T-REX mal samicu krajšiu a statnejšiu než úbohý sameček, keď ju chcel zbaliť na sexovanie, musel si ju získať kusom žvanca primeranej veľkosti
a toho avatárka, prosím, Rákosníčka, toho tu nikto nemá
4460) kajka (23.03.2012 22:41)
Leelee, naprostej souhlas, akorát že brejle nenosím, mám je v šuplíku, protože je bez nich svět takovej hezčí. Například herci a televizní hlasatelé nestárnou, furt se mi líbí můj muž a nelekám se po ránu při pohledu do zrcadla.
4459) Twilly (23.03.2012 22:40)
Neberu! U mě to bylo vidět!!! I když, já miluju zelený linky a zelený stíny
... a v poslední době růžový, ale teď už jsem bez brejlí... kolik... ty jo, už to bude 15 let, čéče
Kajko, polevily jsme v tempu - kvůlivá tobě, broučku... hele, nechceš si dát avatárek, btw?
4458) leelee (23.03.2012 22:37)
mám vlastně ještě jednu výmluvu pod brejlema stejně nikdo nepozná jsetli sem nebo nejsem namalovaná
4457) kajka (23.03.2012 22:37)
Co jsem zas prošvihla, zoufale, zoufale pomalá technika, příště na utření počítače nepoužiju prachovku, ale kladivo!
4456) kajka (23.03.2012 22:36)
Poslední léta se se šlechtěním nes....nezabývám.
Ale upravený chlapi můžu (doma mám skorodřevorubce, atak se kochám jinde), razim heslo, že i všude v přírodě jsou stejně všichni samci hezčí než samičky.
4452) Twilly (23.03.2012 22:31)
Máme spolu moooooc společnýho, kajko.. opravdu moc! Akorát, já nemám troubu (manžela nepočítám!)
4450) LadySadness (23.03.2012 22:31)
no čo? nedávno som sa dozvedela, že niektorí muži sa v rámci manikúry a pedikúry nechávajú lakovať nechty priesvitným lakom
4448) Twilly (23.03.2012 22:30)
Ale, než jsem měla popelníky, i bez zraku jsem měla na sobě řasenku - to tě neomlouvá!!! No jo, máma mě vychovávala za dámu a táta za syna, kterého nikdy neměl. Takže dokážu hrát v lodičkách futbal, ale.... řasenka musela a musí být. Teď, když už popelníky nevlastním, to dělám i s "obrazem"
4447) kajka (23.03.2012 22:29)
Twilli!
Sedím u jinýho poče, původní se mi zavařil a tenhle je zoufale pomalej, nestíhám vás. Technika si se mnou vůbec nějak nechce rozumět, furt se všechno zapíná a vypíná, když jdu kolem a resetuje. Tuhle na mě elektrická trouba dělala "play", přinesla jsem míč a nic.
4465) HMR (23.03.2012 22:44)
kus žvance přiměřené velikosti
děvčata, ta smršť tady, já vážně nestíhám, jen tiše obdivuju...