Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 ... 1936   »

Twilly

4505)  Twilly (23.03.2012 23:06)

podívej, kajko, u nás v bance mají IT pracovníci mojí fotku na dveřích jako terčík a házejí do ni šipky. Věta, kterou od nich často slýchám je: "Tak toto by sa vám teda ozaj nemalo diať...!":p

kajka

4504)  kajka (23.03.2012 23:06)

Leelee, jdu to zkusit! Nebo radši ne, já se znám.

leelee

4503)  leelee (23.03.2012 23:04)

vyndat baterku funguje
razim heslo co nejde silou jde ještě větší :-)

viz moje patálie s terminálem na platební karty v práci nakonec to bylo jak se sociálkou odebrali ho :D

kajka

4502)  kajka (23.03.2012 23:03)

Leelee, prosím nesměrovat nebo vybuchne vesmír. Jsem fakt nebezpečná celému lidstvu. Když jsem si chtěla založit email na seznamu, všechno zčernalo a seznam se na hodinu odmlčel, bohužel ne jen mně. Dneska večer jsem zničila manželovi notebook, už nejde ani vypnout nebo resetovat.

Twilly

4501)  Twilly (23.03.2012 23:03)

TAM proste nie... ale niekam určite

Někdy mám i světlé chvilky, leelee, ale je to asi jako s LadySinou počítačovou invaliditou. Jestli to funguje, tak omylem...

leelee

4500)  leelee (23.03.2012 23:03)

původně to vypadalo že nechápeš dvojsmysly

samozřejmě směrovat k avataru v profilu

LadySadness

4499)  LadySadness (23.03.2012 23:02)

KAm - tam, Twilly?

Twilly

4498)  Twilly (23.03.2012 23:01)

Jak co ne, TAM ji směrovat nebudeme :p

leelee

4497)  leelee (23.03.2012 23:00)

co ne?

Twilly

4496)  Twilly (23.03.2012 23:00)

no co, dostalas na výběr, zlato, tak co... copak já vím, co je tvému srdíčku nebližší? Si ještě stěžuj!

Twilly

4495)  Twilly (23.03.2012 22:59)

TAM ne

LadySadness

4494)  LadySadness (23.03.2012 22:59)

vitaj v klube, Venuša, ja som taktiež počítačový invalid, ak sa mi niečo podarí, tak jedine nešťastnou náhodou

leelee

4493)  leelee (23.03.2012 22:59)

prostě si vyber obrázek a my tě nějak nasměrujem

kajka

4492)  kajka (23.03.2012 22:58)

Super, tak teď se to zdá o moc jednodušší!!!!

kajka

4491)  kajka (23.03.2012 22:58)

Twilli, to je na kajku moc těžký! pisatelka mlátí hlavou do stolu, že je totálně mimózní a už to všichni vědí.

LadySadness

4489)  LadySadness (23.03.2012 22:57)

zadrž, Věstonická Venuša!!! a najprv sfúkni toho Rákosníčka
na tak na chodníku pri smetnom kontajneri, no, leelee

Twilly

4488)  Twilly (23.03.2012 22:56)

jídlo???? fakt???? kajko... já tě žeru, i bez chleba

leelee

4487)  leelee (23.03.2012 22:55)

LS nemám balkon

kajka

4486)  kajka (23.03.2012 22:55)

Leelee, ježiš, ty mi děláš chutě! Zrovna jsem si představila ségřino naložený maso, jak ho děláme na kameni na ohni. Ještě chvíli a půjdu loupit do lednice.

«   1 ... 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek