


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440663×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4503) leelee (23.03.2012 23:04)
vyndat baterku funguje
razim heslo co nejde silou jde ještě větší ![]()
viz moje patálie s terminálem na platební karty v práci nakonec to bylo jak se sociálkou odebrali ho ![]()
4502) kajka (23.03.2012 23:03)
Leelee, prosím nesměrovat nebo vybuchne vesmír. Jsem fakt nebezpečná celému lidstvu. Když jsem si chtěla založit email na seznamu, všechno zčernalo a seznam se na hodinu odmlčel, bohužel ne jen mně. Dneska večer jsem zničila manželovi notebook, už nejde ani vypnout nebo resetovat.
4501) Twilly (23.03.2012 23:03)
TAM proste nie... ale niekam určite
Někdy mám i světlé chvilky, leelee, ale je to asi jako s LadySinou počítačovou invaliditou. Jestli to funguje, tak omylem...
4500) leelee (23.03.2012 23:03)
původně to vypadalo že nechápeš dvojsmysly
samozřejmě směrovat k avataru v profilu
4496) Twilly (23.03.2012 23:00)
no co, dostalas na výběr, zlato, tak co... copak já vím, co je tvému srdíčku nebližší? Si ještě stěžuj!
4494) LadySadness (23.03.2012 22:59)
vitaj v klube, Venuša, ja som taktiež počítačový invalid, ak sa mi niečo podarí, tak jedine nešťastnou náhodou
4491) kajka (23.03.2012 22:58)
Twilli, to je na kajku moc těžký! pisatelka mlátí hlavou do stolu, že je totálně mimózní a už to všichni vědí.
4489) LadySadness (23.03.2012 22:57)
zadrž, Věstonická Venuša!!! a najprv sfúkni toho Rákosníčka
na tak na chodníku pri smetnom kontajneri, no, leelee
4486) kajka (23.03.2012 22:55)
Leelee, ježiš, ty mi děláš chutě! Zrovna jsem si představila ségřino naložený maso, jak ho děláme na kameni na ohni. Ještě chvíli a půjdu loupit do lednice.
4505) Twilly (23.03.2012 23:06)
podívej, kajko, u nás v bance mají IT pracovníci mojí fotku na dveřích jako terčík a házejí do ni šipky. Věta, kterou od nich často slýchám je: "Tak toto by sa vám teda ozaj nemalo diať...!"