Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 ... 1936   »

Twilly

4485)  Twilly (23.03.2012 22:54)

neboli make up, leelee

Mluvíme čistě hypoteticky, kajko, a za předpokladu, že máš vybranej obrázek, kterej bys chtěla mít po levé straně u komentu - síííííím Rákosníčkaaaaaa - V profilu, úplně nahoře je "o uživateli" a v hranaté závorce upravit profil. Když do toho najedeš (bacha na monitor! kolouch by tě asi zabil...) tak dóle pod "o uživateli", pod "podpisem", mejlovou adresu a podobnými hovadinami máš oddělení "AVATAR", najdeš si svůj obrázek, kterej sis vybrala přes to tlačítko a potvrdíš. Úplně dóle zase zaklikneš "potvrdit změny"...

LadySadness

4484)  LadySadness (23.03.2012 22:53)

tak pozor, aby ti na balkóne neurobil grilovacie ohnisko, leelee

kajka

4483)  kajka (23.03.2012 22:53)

Obrázek bych pěkně prosila teda toho Rákosníčka. Zelenýho, ne šikmookýho.;)

leelee

4482)  leelee (23.03.2012 22:52)

kajko to musíš dělat jako já razim teorii že vařim pouze na otevřeném ohni

LadySadness

4481)  LadySadness (23.03.2012 22:52)

a vraj sa robí zo slín, či vtáčieho trusu...blééé

kajka

4480)  kajka (23.03.2012 22:51)

Jídlo, kdo tu mluvil o jídle? To miluju. Akorát mi to musí někdo uvařit, ale to ostatně víte.

leelee

4479)  leelee (23.03.2012 22:51)

nejsem Gejša abych na sebe patlala omítku nedej bože bílou

LadySadness

4478)  LadySadness (23.03.2012 22:49)

bingo, leelee, v oboch prípadoch

kajka

4477)  kajka (23.03.2012 22:49)

Twilli, já to ztratila, nevím, ale za něco to bylo.

leelee

4476)  leelee (23.03.2012 22:48)

nevim co to je ale tušim pod tim (brizolit)něco jako omítku

LS přesně to sem měla na mysli

LadySadness

4475)  LadySadness (23.03.2012 22:48)

leelee, celá veta znie "Počkaj idem si nalíčiť ksicht na tvár"
kajka, u nás to pácha syn, ten by sa nenašiel, tie dnešné deti...

kajka

4474)  kajka (23.03.2012 22:48)

Teď mluvim o tom avatarovi. Nemám tu totiž muže, co jinak simultálně překládá a radí, kterej čudl zmáčknout.

Twilly

4473)  Twilly (23.03.2012 22:47)

nevím jak u vás, ale u nás se nahazuje na ksicht brizolit :D

leelee

4472)  leelee (23.03.2012 22:46)

LS taky sem slyšela "počkej jdu si nakreslit obličej"

Twilly

4471)  Twilly (23.03.2012 22:46)

Inak to ani nejde

leelee

4470)  leelee (23.03.2012 22:45)

je mi to úplně jasný:D

LadySadness

4469)  LadySadness (23.03.2012 22:45)

deti, berte to ako tá slávna modelka xxx "Ráno pozriem do zrkadla a poviem si =Teba nepoznám, ale umyjem ťa="

Twilly

4468)  Twilly (23.03.2012 22:45)

ANO, já a jídlo - kapitola sama o sobě - tentokráte jsem Bosi dělala dojížďák :p

Twilly

4467)  Twilly (23.03.2012 22:44)

avatárek je obrázek a co mělo být to druhý "i to" ????

leelee

4466)  leelee (23.03.2012 22:44)

ááá další nevyčerpatelný téma Twilly a jídlo

«   1 ... 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse