


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440662×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4484) LadySadness (23.03.2012 22:53)
tak pozor, aby ti na balkóne neurobil grilovacie ohnisko, leelee
4483) kajka (23.03.2012 22:53)
Obrázek bych pěkně prosila teda toho Rákosníčka. Zelenýho, ne šikmookýho.
4482) leelee (23.03.2012 22:52)
kajko to musíš dělat jako já razim teorii že vařim pouze na otevřeném ohni
4480) kajka (23.03.2012 22:51)
Jídlo, kdo tu mluvil o jídle? To miluju. Akorát mi to musí někdo uvařit, ale to ostatně víte.
4476) leelee (23.03.2012 22:48)
nevim co to je ale tušim pod tim (brizolit)něco jako omítku
LS přesně to sem měla na mysli
4475) LadySadness (23.03.2012 22:48)
leelee, celá veta znie "Počkaj idem si nalíčiť ksicht na tvár"
kajka, u nás to pácha syn, ten by sa nenašiel, tie dnešné deti...
4474) kajka (23.03.2012 22:48)
Teď mluvim o tom avatarovi. Nemám tu totiž muže, co jinak simultálně překládá a radí, kterej čudl zmáčknout.
4469) LadySadness (23.03.2012 22:45)
deti, berte to ako tá slávna modelka xxx "Ráno pozriem do zrkadla a poviem si =Teba nepoznám, ale umyjem ťa="
4468) Twilly (23.03.2012 22:45)
ANO, já a jídlo - kapitola sama o sobě - tentokráte jsem Bosi dělala dojížďák
4485) Twilly (23.03.2012 22:54)
neboli make up, leelee
Mluvíme čistě hypoteticky, kajko, a za předpokladu, že máš vybranej obrázek, kterej bys chtěla mít po levé straně u komentu - síííííím Rákosníčkaaaaaa - V profilu, úplně nahoře je "o uživateli" a v hranaté závorce upravit profil. Když do toho najedeš (bacha na monitor! kolouch by tě asi zabil...) tak dóle pod "o uživateli", pod "podpisem", mejlovou adresu a podobnými hovadinami máš oddělení "AVATAR", najdeš si svůj obrázek, kterej sis vybrala přes to tlačítko a potvrdíš. Úplně dóle zase zaklikneš "potvrdit změny"...