Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 1709 1710 ... 1936   »

Twilly

4605)  Twilly (24.03.2012 19:53)

Slintám a obávam sa, že sa nevzdám, kým kajka.nebude vo vlastnom.

Twilly

4604)  Twilly (24.03.2012 19:51)

Bože, ty to vidíš!!!!!a ona nechce domeček

LadySadness

4603)  LadySadness (24.03.2012 19:48)

Twilly, čo hovoríš na jej štýl? je skvelá, nie?

Twilly

4602)  Twilly (24.03.2012 19:46)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Rákosníček

LadySadness

4601)  LadySadness (24.03.2012 19:31)

ano, kajka, ano, parráda, to je skvelý štýl, bravoo

kajka

4600)  kajka (24.03.2012 19:27)

Bosorko, když já mám dneska spíš poetickou.:) To že se mi tam v jednm kuse cpe "vácheň", to jde nějak samo, víš?
A jdu uspávat dítko, zatím!

Bosorka

4599)  Bosorka (24.03.2012 19:21)

Kajko - a teĎ tu nepřístupnou ;)

Ajjinka

4598)  Ajjinka (24.03.2012 19:13)

Heheee Něco pro fanoušky Hunger games http://tinyurl.com/86sa8c2

Ree

4597)  Ree (24.03.2012 19:11)

kajko!

kajka

4596)  kajka (24.03.2012 19:09)

Mládeži přístupná verze :
Statný ošetřovatel - manžel v pozdním odpoledni otevřel rozespalé oči (následek noci strávené bůh ví kde, ale ženuška, obeznámena s pozdním příchodem, spala beze strachu ), protáhnul se a pravou rukou se rozpačitě podrbal ve vlasech a v roz... , tak nic, zvedl se z postele a odebral se do koupelny (o činnosti zde prováděné, se ze zřejmých důvodů zmiňovat nebudeme). Poté, co si uvařil kávu a připravil snídani, jež zkonzumoval v rekordním čase několika minut, neodolal prosebnému pohledu manželky a za doprovodu tichých díků zasedl k přístroji zvanému počítač. Jemným kroužením prstů na spáncích uvedl v chod svou mysl a tlumeným hlasem pronesl několik slov v jazyce manželce naprosto neznámém. Následně svými hbitými prsty provedl několik sotva postřehnutelných pohybů a vítězoslavně ukázal na svítící obdelník monitoru. Hle, kouzlo! Hned vedle jejího jména skví se obrázek jejímu srdci tak milovaný - Rákosníček!:) Manželka v návalu radostých emocí obdivně líbá hrdinu do zbytku vlasů, pak zasedene za stůl a píše osudnou zprávu.
To by bylo.

Bosorka

4595)  Bosorka (24.03.2012 19:00)

Protože je venku teplo a samcům neomrzal zadek ;) Ale z hlediska reprodukce je to kontrapruduktivní - nebo%t narozená zimní "mláďata" měla i s matkou menší šance na přežití

LadySadness

4594)  LadySadness (24.03.2012 18:59)

kajka, aj my sme potomkami opíc a preto sa zrejme u nás objavujú sexuálne páriace pudy viac na jar...ale to je blbosť, ľudskí samci sú pripravení takmer stále
dobre, tak neviem prečo práve na jar :/ :/ :/

Bosorka

4593)  Bosorka (24.03.2012 18:59)

Kajko - ty mě zabiješ!

kajka

4592)  kajka (24.03.2012 18:55)

A tohle mi zní zas pekelně lascivně. To bude to jaro. Takže moment počkejte, vymyslím nějakou poetičtější verzi této historické události.;)

kajka

4591)  kajka (24.03.2012 18:52)

Statný ošetřovatel udělal rákosníčka. Huráááá!

LadySadness

4590)  LadySadness (24.03.2012 17:33)

Rákosníček stále chýba, čo sa deje? kde je avatárek, kajka?

Bosorka

4589)  Bosorka (24.03.2012 16:39)

jééééééé už jsem taky "zlatá"

LadySadness

4588)  LadySadness (24.03.2012 15:52)

a ja stále namodro, fňuk, fňuk :'-( :'-(

Twilly

4587)  Twilly (24.03.2012 14:44)

Kajko, jednalo se pouze o můj soukromý výzkum, nic víc nič míň. Washi, ooo díky ti za barvu.

kajka

4586)  kajka (24.03.2012 12:19)

Wash, děkuji , mně se ta barva moc líbí, připomíná mi totiž oči jedné nejmenované rodiny.

«   1 ... 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 1709 1710 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella