


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440708×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4600) kajka (24.03.2012 19:27)
Bosorko, když já mám dneska spíš poetickou.
To že se mi tam v jednm kuse cpe "vácheň", to jde nějak samo, víš?![]()
A jdu uspávat dítko, zatím!
4596) kajka (24.03.2012 19:09)
Mládeži přístupná verze
:
Statný ošetřovatel - manžel v pozdním odpoledni otevřel rozespalé oči (následek noci strávené bůh ví kde, ale ženuška, obeznámena s pozdním příchodem, spala beze strachu ), protáhnul se a pravou rukou se rozpačitě podrbal ve vlasech a v roz...
, tak nic, zvedl se z postele a odebral se do koupelny (o činnosti zde prováděné, se ze zřejmých důvodů zmiňovat nebudeme). Poté, co si uvařil kávu a připravil snídani, jež zkonzumoval v rekordním čase několika minut, neodolal prosebnému pohledu manželky a za doprovodu tichých díků zasedl k přístroji zvanému počítač. Jemným kroužením prstů na spáncích uvedl v chod svou mysl a tlumeným hlasem pronesl několik slov v jazyce manželce naprosto neznámém. Následně svými hbitými prsty provedl několik sotva postřehnutelných pohybů a vítězoslavně ukázal na svítící obdelník monitoru. Hle, kouzlo! Hned vedle jejího jména skví se obrázek jejímu srdci tak milovaný - Rákosníček!
Manželka v návalu radostých emocí obdivně líbá hrdinu do zbytku vlasů, pak zasedene za stůl a píše osudnou zprávu.
To by bylo.
4595) Bosorka (24.03.2012 19:00)
Protože je venku teplo a samcům neomrzal zadek
Ale z hlediska reprodukce je to kontrapruduktivní - nebo%t narozená zimní "mláďata" měla i s matkou menší šance na přežití
4594) LadySadness (24.03.2012 18:59)
kajka, aj my sme potomkami opíc a preto sa zrejme u nás objavujú sexuálne páriace pudy viac na jar...ale to je blbosť, ľudskí samci sú pripravení takmer stále
dobre, tak neviem prečo práve na jar :/ :/ :/
4592) kajka (24.03.2012 18:55)
A tohle mi zní zas pekelně lascivně.
To bude to jaro. Takže moment počkejte, vymyslím nějakou poetičtější verzi této historické události.
4587) Twilly (24.03.2012 14:44)
Kajko, jednalo se pouze o můj soukromý výzkum, nic víc nič míň. Washi, ooo díky ti za barvu.
4586) kajka (24.03.2012 12:19)
Wash, děkuji
, mně se ta barva moc líbí, připomíná mi totiž oči jedné nejmenované rodiny.
4605) Twilly (24.03.2012 19:53)
Slintám a obávam sa, že sa nevzdám, kým kajka.nebude vo vlastnom.