


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440189×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4284) Twilly (23.03.2012 10:08)
Na tvém místě bych se o tvé kuchařské schopnosti nebála. Občasné máchání pánví (ty voe, taky to zní docela lascivně
) kolem sebe do houfů fanynek by měla být pro tvého manžela poklona a mělo by mu to vystačit tak na dva lidské životy...
4283) kajka (23.03.2012 09:47)
Takovej manžel se nekupuje, ten se získává lstí a ženskejma zbraněma (furt netuším, co přesně to znamená). Taky musíš chvíli cvičit karate, aby`s přeprala ty houfy fanynek, dobrý je občas nějakou majznout pánví.
Ba ne, já ho ukecala. Vlastně to bylo docela jednoduchý. Byl to koloušek a já "zkušená" harcovnice. Šlo to samo.
4282) Twilly (23.03.2012 09:45)
Ne, pro tvou informaci, nemluvím k židlím a stolům (i když o mých duševních pochodech by se dalo polemizovat - některé mě již znají osobně a myslím, že krom vypálené sítnice by mě asi nejraději poslaly na psychiatrii - tím preventivně zdravím všechny moje bytné z Bohnic) .. Četla jsem tvůj koment kolegovi
... a když už na to upozorňuješ, tak jo, jako z porna to zní
ale to je dobrý, to se tady asi poddá
4281) kajka (23.03.2012 09:26)
Ty mluvíš nahlas k židlím a stolům? A víš, že to může být duševní choroba?
Jinak jsem ráda, že se dobře bavíte, já už tak moc ne, beru průkazku a mažu do knihovny pro odbornou kuchařskou literaturu.
Jo, a teď mi přišel opravář na kotel (nezní to zase jako z porna, že ne?) a nejen že je milej, ale vypadá jako Mr. Proper. To jsou ty nástrahy života!
4280) Twilly (23.03.2012 09:00)
Mmch, docela zaměstnávám obsah své kanceláře tvými úžasnými komenty, kajko, pomalu se to tady stává povinnou očistnou rutinou (prý smých léčí
)
4278) kajka (23.03.2012 08:49)
Já se musím pochlubit, prostě mi to nedá! Mám dětinskou radost!
Ráno mi manžel nutil kafe, ale měla jsem už tři, jenže měl takový psí oči....mám hrníček!!!
(Yes, i`m a mom/Yes, I read Twilight,/Of course i love Edward (but don`t tell my husband)).
Ježíši, teď mi došlo, že za to bude něco chtít?!
Budu se muset konečně naučit vařit!
A do pr...... !
4275) LadySadness (23.03.2012 00:02)
no to sú tie tenisky z teleshopu, čo majú takú lodičkovú podrážku, má sa pri chôdzi chudnúť, proti celulitíde a na kĺby, dobré držanie tela
4272) leelee (22.03.2012 23:50)
no já tim docela děsim okolí
, přítel si na ty hlášky rychle zvyknul a už si dává pozor co řekne naposled, když navrhnul procházku bylo to nakonec něco kolem deseti km
prej pohyb mu nic nedělá
příště si to rozmyslí
4270) leelee (22.03.2012 23:34)
Kuky-žraky
co se tady člověk nedozví o alergiích a jejich léčení
připomíná mi to maminku s chronickým zánětem průdušek "kdybych nemusela dejchat je mi fajn"
4267) kajka (22.03.2012 22:56)
Pokus o vtip to byl. Přečti si Milenium, to je taková kratičká, veselá věc.
4285) Marcelle (23.03.2012 11:11)
Týýý jooo, to je diskuse
řehním se tu jako debil, ještě, že sedím v kanclu sama.