Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1719 1720 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 ... 1936   »

Bosorka

4265)  Bosorka (22.03.2012 22:49)

Jak můažeš říci "seriozní" a "noviny" téměř v jedné větě?
Twilluše - tady mám snad všechno pročtený...

kajka

4264)  kajka (22.03.2012 22:47)

Bosorko, co takhle nějakou seriozní literaturu?;) Třeba noviny?

Twilly

4263)  Twilly (22.03.2012 22:46)

Njn, opice z naší police jsou prevíti

kajka

4262)  kajka (22.03.2012 22:45)

Zásada nezpůsobila nic, to ta chlupatá kámoška, co jsem si jí občas po prohýřené noci přinesla domů na zádech.

Twilly

4261)  Twilly (22.03.2012 22:42)

Řekla jedna, co se poflakovala po povídkovém webu

Bosorka

4260)  Bosorka (22.03.2012 22:40)

Bych něco četla....sakra a nevím co!

Twilly

4259)  Twilly (22.03.2012 22:36)

A co ta zásada způsobila????

kajka

4258)  kajka (22.03.2012 22:34)

Mezcal ze zásady nepiju.

Bosorka

4257)  Bosorka (22.03.2012 22:32)

Jasně, ségra, jen svatořečit

LadySadness

4256)  LadySadness (22.03.2012 22:32)

špatně, Bosíí, to e "Chlastala hlísta, šmejdi."

Twilly

4255)  Twilly (22.03.2012 22:31)

No jo, matky roku :p

Bosorka

4254)  Bosorka (22.03.2012 22:29)

Hasta la vista, baby! ;)

kajka

4253)  kajka (22.03.2012 22:28)

To jsme na tom, Bosorko, zhruba stejně, ale v těhotenství to moc nešlo, i když mi lékař doporučoval nepřestávat s alkoholem úplně, aby si miminko neprocházelo absťákem se mnou. Jinak nejsem vůbec alkoholik.:D

kajka

4252)  kajka (22.03.2012 22:24)

Ale ne, Bosorka je vtipoterminátor a LadySadness do igelitu!:D Kalupem!

Bosorka

4251)  Bosorka (22.03.2012 22:24)

Je ovšem zajímavé, že já svou alergii řeším alkoholem

Bosorka

4250)  Bosorka (22.03.2012 22:22)

Jsem dala jen korektní návrh na řešení situace a hned toto? Vždyť mne šlo jen o její dobro! Tam zajisté nic nekvete

Twilly

4249)  Twilly (22.03.2012 22:22)

LadyS, ja iba na jar a na jeseň. A zodac mi síce zaberal, ale bol účinnejší než rohypnol a fotbal. Tento ma tiež oblbuje, ale dnes - už ho mám 5. deň - je to už znesiteľné.

Macku, do igelitu! OKAMŽITĚ!!!

kajka

4248)  kajka (22.03.2012 22:19)

A kdo jinej?

Bosorka

4247)  Bosorka (22.03.2012 22:18)

Já?

kajka

4246)  kajka (22.03.2012 22:18)

Ty vo.e, to je život na dvě věci! Jak se pak pohybuješ po ulici? Obalená igelitem a s maskou?

«   1 ... 1719 1720 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek