


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440581×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4262) kajka (22.03.2012 22:45)
Zásada nezpůsobila nic, to ta chlupatá kámoška, co jsem si jí občas po prohýřené noci přinesla domů na zádech.
4253) kajka (22.03.2012 22:28)
To jsme na tom, Bosorko, zhruba stejně, ale v těhotenství to moc nešlo, i když mi lékař doporučoval nepřestávat s alkoholem úplně, aby si miminko neprocházelo absťákem se mnou. Jinak nejsem vůbec alkoholik.
4252) kajka (22.03.2012 22:24)
Ale ne, Bosorka je vtipoterminátor a LadySadness do igelitu!
Kalupem!
4250) Bosorka (22.03.2012 22:22)
Jsem dala jen korektní návrh na řešení situace a hned toto?
Vždyť mne šlo jen o její dobro! Tam zajisté nic nekvete
4249) Twilly (22.03.2012 22:22)
LadyS, ja iba na jar a na jeseň. A zodac mi síce zaberal, ale bol účinnejší než rohypnol a fotbal. Tento ma tiež oblbuje, ale dnes - už ho mám 5. deň - je to už znesiteľné.
Macku, do igelitu! OKAMŽITĚ!!!
4246) kajka (22.03.2012 22:18)
Ty vo.e, to je život na dvě věci! Jak se pak pohybuješ po ulici? Obalená igelitem a s maskou?
4265) Bosorka (22.03.2012 22:49)
Jak můažeš říci "seriozní" a "noviny" téměř v jedné větě?
Twilluše - tady mám snad všechno pročtený...