Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1720 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 ... 1936   »

LadySadness

4245)  LadySadness (22.03.2012 22:15)

mne sa osvedčil Zodac, ale tie blbostě aj tak kvitnú celý rok, okrem zimy, navyše som alergická na celú prírodu, takže...

kajka

4244)  kajka (22.03.2012 22:15)

Bosorko, ty jsi hlodátor!:D

Twilly

4243)  Twilly (22.03.2012 22:14)

Macku, nepruď!

Twilly

4242)  Twilly (22.03.2012 22:14)

Ten má moje dítko... ale aerius zatím zabírá, mám ho jenom něco přes rok, bez jiných klinických problémů mi to alergoložka nezmění. A bylo by asi blbý, kdybych jí řekla, že ho chci vyměnit jenom proto, že s ním nezvládnu ani přípitek. Mmch, to samé jsem měla i po clarinase, claritinu a zodaku... asi si nevyberu, holt:p

Bosorka

4241)  Bosorka (22.03.2012 22:13)

Už jsi vyzkoušela severní či jižní pól? :D

kajka

4240)  kajka (22.03.2012 22:11)

Už jsi vyzkoušela Xyzal?

LadySadness

4239)  LadySadness (22.03.2012 22:08)

a oni prestanú kvitnúť a poletovať? kedy? ja tie sajrajty musím znášať skoro celý rok, okrem zimy

Twilly

4238)  Twilly (22.03.2012 21:50)

Toto je ako tichá pošta . Neberiem nič proti alkoholizmu. Ešte to tak! Beriem klasický aerius - obyčajné antihistaminiká na všetky tie jarné poletujúce a kvitnúce nezmysly, z ktorých prskám a dusím sa pri nich. Problém je, že keď ich mám v sebe, nesmiem piť nič alkoholické, lebo ... no to je potom tóčo v náručí "bielej pani" :p

Keď všetko odkvitne a ja prestanem brať antihistaminiká, potom si schuti cvaknem a bude zase dobre, chápeš?

LadySadness

4237)  LadySadness (22.03.2012 21:45)

páni, Twilluš, tak ty berieš lieky proti alkoholiznu ako antihistaminiká? tak sa niet čo čudovať, že je zdravotníctvo v srabe
ktorý "Dr-blý" ti to predpísal?

Twilly

4236)  Twilly (22.03.2012 21:34)

Chjo...

kajka

4235)  kajka (22.03.2012 21:32)

Tak to mám asi štěstí, ale chlastám i u léků na alergii a nic.:)

Twilly

4234)  Twilly (22.03.2012 21:30)

Ne, alergie na všechny jarní sajrajty, akorát, když beru antihistaminika, tak bliju jak svatební pes :/

kajka

4233)  kajka (22.03.2012 21:29)

Twilly, alergie na alkohol? To v Evropě existuje? Já myslela, že tím trpí akorát tak Japonci.

Bosorka

4232)  Bosorka (22.03.2012 21:19)

Astridko - a když tu tak hezky jsi - co psaní? ;)

Bosorka

4231)  Bosorka (22.03.2012 21:18)

Kajko - tak na zdraví! A taky na ty klády.... ;)

Astrid

4230)  Astrid (22.03.2012 21:18)

Bosorko, asociace a Ačko sedí, jj
Twiliana, bol to emocialny bujón

Twilly

4229)  Twilly (22.03.2012 21:15)

Neprovokujte holky.. sím, myslete na alergiky, kteří musí v tomhle debilním "JARU" držet alkoholový půst

kajka

4228)  kajka (22.03.2012 21:11)

Bosorko, když jsem to odklikla, taky mě to napadlo. Co se pitiva týče, mám v sobě už půlku flašky Merlotu.

Bosorka

4227)  Bosorka (22.03.2012 21:11)

Fakt u každého, ségra? není možná!

Twilly

4226)  Twilly (22.03.2012 21:09)

To byl slepačí bujón, Macku

«   1 ... 1720 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek