


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440183×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4242) Twilly (22.03.2012 22:14)
Ten má moje dítko... ale aerius zatím zabírá, mám ho jenom něco přes rok, bez jiných klinických problémů mi to alergoložka nezmění. A bylo by asi blbý, kdybych jí řekla, že ho chci vyměnit jenom proto, že s ním nezvládnu ani přípitek. Mmch, to samé jsem měla i po clarinase, claritinu a zodaku... asi si nevyberu, holt
4239) LadySadness (22.03.2012 22:08)
a oni prestanú kvitnúť a poletovať? kedy? ja tie sajrajty musím znášať skoro celý rok, okrem zimy
4238) Twilly (22.03.2012 21:50)
Toto je ako tichá pošta
. Neberiem nič proti alkoholizmu. Ešte to tak! Beriem klasický aerius - obyčajné antihistaminiká na všetky tie jarné poletujúce a kvitnúce nezmysly, z ktorých prskám a dusím sa pri nich. Problém je, že keď ich mám v sebe, nesmiem piť nič alkoholické, lebo ... no to je potom tóčo v náručí "bielej pani"
Keď všetko odkvitne a ja prestanem brať antihistaminiká, potom si schuti cvaknem a bude zase dobre, chápeš?
4237) LadySadness (22.03.2012 21:45)
páni, Twilluš, tak ty berieš lieky proti alkoholiznu ako antihistaminiká? tak sa niet čo čudovať, že je zdravotníctvo v srabe
ktorý "Dr-blý" ti to predpísal?
4234) Twilly (22.03.2012 21:30)
Ne, alergie na všechny jarní sajrajty, akorát, když beru antihistaminika, tak bliju jak svatební pes :/
4233) kajka (22.03.2012 21:29)
Twilly, alergie na alkohol? To v Evropě existuje? Já myslela, že tím trpí akorát tak Japonci.
4229) Twilly (22.03.2012 21:15)
Neprovokujte holky.. sím, myslete na alergiky, kteří musí v tomhle debilním "JARU" držet alkoholový půst
4228) kajka (22.03.2012 21:11)
Bosorko, když jsem to odklikla, taky mě to napadlo.
Co se pitiva týče, mám v sobě už půlku flašky Merlotu.
4245) LadySadness (22.03.2012 22:15)
mne sa osvedčil Zodac, ale tie blbostě aj tak kvitnú celý rok, okrem zimy, navyše som alergická na celú prírodu, takže...