Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 1731 ... 1936   »

Twilly

4185)  Twilly (22.03.2012 09:06)

Máš doma náááááádherného cvoka. Přiznám se, že k tvému profilu jsem OKAMŽITĚ cítila sympatie, a taky jsi mě už párkrát zabila svými trefnými poznámkami a komenty, ale tohle je jasná, čistá a neředěná láska...

kajka

4184)  kajka (22.03.2012 08:56)

Tak nevím, kdo je u nás v rodině větší cvok!
Manžel mi po ránu připlácnul na lednici magnetku, že mám O.C.D (Obsessive Cullen Disorder), na batoh slavnostně připnul placku "Yes, I`m one of those Twilight people" (když už jsem šílená, ať se za to nestydím) a sám si nalepil na auto samolepku "Twilight ruined my wife". Jestli to nebude tím, že ho občas nutím číst si tady se mnou.

Marcelle

4183)  Marcelle (21.03.2012 11:09)

Lipi - ten konec

Lipi4

4182)  Lipi4 (21.03.2012 10:40)

Naprosto boží titulky jako upoutávka na Chotěboř 2012 (Festival Fantazie) www.zkouknito.cz/video_81120_prijed-na-con

kajka

4181)  kajka (20.03.2012 15:06)

Astrid, hezkej kluk, ale mně se líbila víc představitelka Sarah Connorový.;)

kajka

4180)  kajka (20.03.2012 14:59)

Žádný pochyby!

Ree

4179)  Ree (20.03.2012 14:30)

No, tak Jensen... To je snad úplně jiná kategorie, ne? Není ani pochyb o tom, že je Jensen hezčí!

Astrid

4178)  Astrid (20.03.2012 14:30)

Tak jo, ja som zamilován do tohoto:
http://www.youtube.com/watch?v=6KDdLRBQ454

http://www.goodreads.com/topic/show/471308-thomas-dekker
je to najsamnádhernejší John Connor aký mohol existovať

kajka

4177)  kajka (20.03.2012 14:26)

Osobně se mi líbí víc Jensen, ale pěkný i tak. Neříká se tomu vyrůst do krásy?

Astrid

4175)  Astrid (20.03.2012 13:54)

on je tuším sexy ten Jared

Ree

4174)  Ree (20.03.2012 13:47)

Kdyby to někoho zajímalo, Jared Padalecki má syna

LadySadness

4173)  LadySadness (19.03.2012 23:45)

vymysli si nejaké meno pre menšiu dedinu kúsok od trochu väčšieho mestečka a potom už to nebude bulvár, ale literárna činnosť
alebo to urob ako v Jane Eyrovej - miesta takmer nemali mená, len písmená "prišli z L... a priniesli správy", "rozhodol sa, že v N... majú lepší tabak..." a podobne

leelee

4172)  leelee (19.03.2012 23:31)

jako že: tady je všechno naprosto vážný, žádnej bulvár:D

LadySadness

4171)  LadySadness (19.03.2012 23:29)

"Jednání místního zastupitelství/Komentáře" a máte názov leelee Lipi

leelee

4170)  leelee (19.03.2012 23:22)

ehm smajlíky a já se půjdu rovnou zahrabat že? když tvrdim že komentář nemá být jen ze smajlíků

4169)  Leni (19.03.2012 23:20)

Ahoj lidi. Četli jste už někdo Cosmopolis?

Lipi4

4168)  Lipi4 (19.03.2012 23:20)

Leelee, ale mě napadlo psát stylem nehorázně osmajlíkovaných komentíků .. jednalo by se o nový slohový útvar .. jen mu ještě vymyslet název

leelee

4167)  leelee (19.03.2012 23:19)

ježiš, to jako že mě donutíš psát?
varuju tě že naposledy se dala číst slohová práce na základce, která byla záchrana před neodevzdanym čtenářskym deníkem

Lipi4

4166)  Lipi4 (19.03.2012 23:13)

LS, ty jsi mě přivedla na zajímavou myšlenku jen nevím jestli do toho se mnou půjde leelee

Leelee, budeš psát a já smajlíkovat?? ... upozorňuji, že se jedná o totální šílenost :D :D

«   1 ... 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 1731 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek