


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440147×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4184) kajka (22.03.2012 08:56)
Tak nevím, kdo je u nás v rodině větší cvok!![]()
Manžel mi po ránu připlácnul na lednici magnetku, že mám O.C.D (Obsessive Cullen Disorder), na batoh slavnostně připnul placku "Yes, I`m one of those Twilight people" (když už jsem šílená, ať se za to nestydím) a sám si nalepil na auto samolepku "Twilight ruined my wife". Jestli to nebude tím, že ho občas nutím číst si tady se mnou.
4182) Lipi4 (21.03.2012 10:40)
Naprosto boží titulky jako upoutávka na Chotěboř 2012 (Festival Fantazie) www.zkouknito.cz/video_81120_prijed-na-con
4181) kajka (20.03.2012 15:06)
Astrid, hezkej kluk, ale mně se líbila víc představitelka Sarah Connorový.
4179) Ree (20.03.2012 14:30)
No, tak Jensen... To je snad úplně jiná kategorie, ne?
Není ani pochyb o tom, že je Jensen hezčí!
4178) Astrid (20.03.2012 14:30)
Tak jo, ja som zamilován do tohoto:
http://www.youtube.com/watch?v=6KDdLRBQ454
http://www.goodreads.com/topic/show/471308-thomas-dekker
je to najsamnádhernejší John Connor aký mohol existovať
4177) kajka (20.03.2012 14:26)
Osobně se mi líbí víc Jensen, ale pěkný i tak.
Neříká se tomu vyrůst do krásy?
4176) Ree (20.03.2012 14:04)
http://static.tvguide.com/MediaBin/Galleries/Celebrities/G_L/Jan_Jd/Jared_Padalecki/1/jared-padalecki9.jpg Myslíš? ![]()
Ne, v dnešní době už sexy je
http://www.jaredpadaleckiworkout.com/wp-content/uploads/2011/10/Jared-Padalecki-workout-15.jpg Teda! Až na ty vlasy ![]()
4173) LadySadness (19.03.2012 23:45)
vymysli si nejaké meno pre menšiu dedinu kúsok od trochu väčšieho mestečka a potom už to nebude bulvár, ale literárna činnosť
alebo to urob ako v Jane Eyrovej - miesta takmer nemali mená, len písmená "prišli z L... a priniesli správy", "rozhodol sa, že v N... majú lepší tabak..." a podobne
4171) LadySadness (19.03.2012 23:29)
"Jednání místního zastupitelství/Komentáře" a máte názov leelee Lipi
4170) leelee (19.03.2012 23:22)
ehm smajlíky
a já se půjdu rovnou zahrabat že? když tvrdim že komentář nemá být jen ze smajlíků
4169) Leni (19.03.2012 23:20)
Ahoj lidi. Četli jste už někdo Cosmopolis?
4168) Lipi4 (19.03.2012 23:20)
Leelee, ale mě napadlo psát stylem nehorázně osmajlíkovaných komentíků
.. jednalo by se o nový slohový útvar
..
jen mu ještě vymyslet název
4167) leelee (19.03.2012 23:19)
ježiš, to jako že mě donutíš psát?
varuju tě že naposledy se dala číst slohová práce na základce, která byla záchrana před neodevzdanym čtenářskym deníkem
4166) Lipi4 (19.03.2012 23:13)
LS, ty jsi mě přivedla na zajímavou myšlenku jen nevím jestli do toho se mnou půjde leelee
Leelee, budeš psát a já smajlíkovat??
... upozorňuji, že se jedná o totální šílenost
4185) Twilly (22.03.2012 09:06)
Máš doma náááááádherného cvoka. Přiznám se, že k tvému profilu jsem OKAMŽITĚ cítila sympatie, a taky jsi mě už párkrát zabila svými trefnými poznámkami a komenty, ale tohle je jasná, čistá a neředěná láska...