


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440142×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4161) LadySadness (19.03.2012 22:54)
tak potom zasadanie japonskej vlády pred niekoľkými rokmi, oni sa totiž vážení páni pobili priamo na fleku, alebo to boli Kórejci? no v každom prípade mi potom demonštrácie našich politikov na zasadaní vlády nepripadali nijako zvláštne
prečo to nenapíšeš s Cullenovcami, Denalijskými a Taliánmi v hlavných úlohách? a sem tam bude hosťovať nejaký nomád
4159) LadySadness (19.03.2012 22:28)
niečo na spôsob "Váš syn sa na hodine písania hral s paličkami na počty, tak som mu ich vzala." "Váš syn nemal paličky na počty."? a to je prosím písomne doložené poznámkovým notískom jedného prváčika
4158) leelee (19.03.2012 22:19)
cokoliv co se psalo v jakejchkoliv novinách musíme brát s rezervou
přála bych vám všem vidět zánam z jednání místního zastupitelstva to je teprv fraška na všechno
4157) Ajjinka (19.03.2012 22:09)
Tak oni se doopravdy rozvádí, že si z toho někdo dělá srandu, je celkem normální, když jde o dva takhle slavný lidi
4156) LadySadness (19.03.2012 22:06)
to rozhodne je, ale keď sa niekto obhajuje, že veď to bolo v časopise, málokedy ťa napadne opýtať, či to nieje bulvár, navyše pre týchto je to spoľahlivý zdroj a šíria tie blbosti ďalej
doma by ten plátok zažalovali a bolo by, ale o našich-vašich nevedia a tak...ako takej deviatke-desiatke vysvetlíš, že to má byť vtip? a to nehovorím a starších, pre ktorých sme všetci pod šesťdesiat nemorálni
4155) ireen (19.03.2012 22:05)
Nenechte se otrávit!!!!!!!! Žijeme
, život je skvělej
, všechno je báječný
!
...omlouvám se, že do toho drze vstupuju bez vyzvání, ale nedalo mi. "Bulvár" něco psát musí, pravda je relativní, jakákoliv situace se dá interpretovat mnoha velice odlišnými způsoby a každá drobnost může pravdu pokroutit do patvaru. Zachovejme si ZDRAVÝ ROZUM A OPTIMISMUS!!!!
4154) Ajjinka (19.03.2012 22:01)
Mrkni se na další články toho webu, je to recese. A s lidma, co dokážou věci baštit bulváru, je asi něco špatně
4153) LadySadness (19.03.2012 21:54)
poznám ľudí, ktorí tým bulvárnym kecom veria a posúvajú ich ďalej ako smerodatné a robia tým len väčšie a väčšie zlo, tak niet divu, že ma štvú
4152) Ajjinka (19.03.2012 21:46)
Je fakt, že si ze článku o tom, že Peter podvádí manželku s Taylorem, každý vezme něco jiného, když to bereš vážně, je to holt smůla
4150) LadySadness (19.03.2012 21:42)
nie, Ajjinka, ja som len rozvedená ženská, ktorú manžel podvádzal s jej najlepšou kamarátkou zatiaľ čo som kojila a sú témy, pri ktorých nepoznám srandu
4146) LadySadness (19.03.2012 21:12)
podľa veku oboch osočovaných a silnej podoby by som skôr tipovala otca a syna, o ktorom nevie ani jeho vlastná matka, ale ak ju podvádzal, tak si myslím, že so ženou, lebo veď majú spolu tri dcéry, Lipi má pravdu - tu už naozaj niekto nevie čo písať
4165) LadySadness (19.03.2012 23:08)
ale aj to je istý druh literárnej činnosti, rozhodne by si týmto štýlom vynikala, ešte nikdy som takto napísanú poviedku nečítala