Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 ... 1936   »

Bosorka

4205)  Bosorka (22.03.2012 19:43)

LadyS - když neběhají po čtyřech, tak to jsou bezkonkurenčně nejuchvancovatější ;) to je jasné

LadySadness

4204)  LadySadness (22.03.2012 19:41)

Twilluš, myslím - teda som - naivka, ale keď sa naši rozdelia a čumia každý do svojho, tak si nemajú čo vyčítať, (neznášam keď "len na chvíľku, kým skončí reklama" prehadzujú chalani na svoje)
mne sa tiež rodina smeje, ale keď mi trepali upírov aj do do životopisu, tak som sa spýtala kde v r**i tam niečo také videli a potom už sklapli, nech si myslia čo chcú, ale tá hanba bola ich,
len čo Karolka vydá Kuky-žraky donútim ich prečítať si to, aby pochopili
Bos, ja si tiež myslím, že v Eclipse boli vlci najpozeranejšia súčasť a pritom nie som vlčica

kajka

4203)  kajka (22.03.2012 19:35)

Řekl, ale předpokládám, že to myslel tak, že když do mocapu nestrčíš opravdovýho psa nebo vlka a děláš všechno ručně, je to hrozná pakárna.

Bosorka

4202)  Bosorka (22.03.2012 19:29)

Fakt to řekl? Mně se teda moc povedení nezdáli....

kajka

4201)  kajka (22.03.2012 19:27)

Elanoreth, zeptám se muže, až dorazí.

kajka

4200)  kajka (22.03.2012 19:25)

Ten můj viděl tři díly na jeden zátah (ze studijních účelů, aby věděl, čím si mě má dobírat), chvílema sice přetáčel, ale i tak mu to trvalo skoro pět a půl hodiny a jediný co z něj potom vypadlo bylo:"Ty vlci byli docela dobrý." Je počítačovej grafik.
Ovšem v současný době nemine den, kdy by si ze mně nedělal srandičky.

4199)  Elanoreth (22.03.2012 19:22)

Kajko, PROSÍM, kde se dají takové magnetky a samolepky sehnat ????

Twilly

4198)  Twilly (22.03.2012 18:35)

LadyS, myslíš, že potom by nemal blbé poznámky? Pochybujem :p

LadySadness

4197)  LadySadness (22.03.2012 18:23)

čo tak dva televízory?

Bosorka

4196)  Bosorka (22.03.2012 17:39)

někdy je výhodné být sólo ;)

Twilly

4195)  Twilly (22.03.2012 17:12)

Hani, ten můj na to schválně nekouká - asi radši - a to ani omylem :D

AdelkaKristenBella

4194)  AdelkaKristenBella (22.03.2012 17:00)

pokus

4193)   (22.03.2012 11:17)

styk s počítačem
tos mě dostala na kolena

kajka

4192)  kajka (22.03.2012 11:02)

To slyším furt. Ale já nebyla nikdy tak úplně normální (kdo je?), tak snad věděl, do čeho leze.;) Myslím, že má hlavně radost, že jsem se díky tomu začala učit anglicky, furt se chechtám (někdy teda pláču, ale dá se to snést) a můj styk s počítačem už se neodehrává jen skrze prachovku při úklidu.:D :D :D

Evelyn

4191)  Evelyn (22.03.2012 11:01)

Můj muž nedávno omylem viděl asi deset minut New Moon v televizi. S naprosto nevěřícným pohledem na mě zíral a pak mi řekl:,,A jako TOHLE řešíš už několik let na internetu?" Myslím, že mě od té doby podezírá, že Stmívání-ff je jen zástěrka pro něco před muži utajovaného

Marcelle

4190)  Marcelle (22.03.2012 10:48)

Kajko, to ti závidím. Ten můj mi včera řekl, že mám úchylku a měla bych se jít léčit Jako kdyby to šlo vyléčit :D

Silvaren

4189)  Silvaren (22.03.2012 10:35)

Kajko, obrovská závist a zároveň Ti to moc přeju.

kajka

4188)  kajka (22.03.2012 10:22)

:D :D :D Děkuju za pochvalu, snažim se. To co tady čtu je prostě hodno velkého obdivu a lásky! Jste úžasný!!!

Twilly

4187)  Twilly (22.03.2012 10:03)

No, já myslela spíš lásku ke tvému projevu a stylu :D ... na milování cvoka mám toho svého už taky poměrně dlouhou řádku let (myslím, že patnáct to už bude )

kajka

4186)  kajka (22.03.2012 10:00)

Já vím, taky ho po těch dvaceti letech furt miluju, jen ho chci občas zabít!

«   1 ... 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Cullenovi