


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440155×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4204) LadySadness (22.03.2012 19:41)
Twilluš, myslím - teda som - naivka, ale keď sa naši rozdelia a čumia každý do svojho, tak si nemajú čo vyčítať, (neznášam keď "len na chvíľku, kým skončí reklama" prehadzujú chalani na svoje)
mne sa tiež rodina smeje, ale keď mi trepali upírov aj do do životopisu, tak som sa spýtala kde v r**i tam niečo také videli a potom už sklapli, nech si myslia čo chcú, ale tá hanba bola ich,
len čo Karolka vydá Kuky-žraky donútim ich prečítať si to, aby pochopili
Bos, ja si tiež myslím, že v Eclipse boli vlci najpozeranejšia súčasť a pritom nie som vlčica
4203) kajka (22.03.2012 19:35)
Řekl, ale předpokládám, že to myslel tak, že když do mocapu nestrčíš opravdovýho psa nebo vlka a děláš všechno ručně, je to hrozná pakárna.
4200) kajka (22.03.2012 19:25)
Ten můj viděl tři díly na jeden zátah (ze studijních účelů, aby věděl, čím si mě má dobírat), chvílema sice přetáčel, ale i tak mu to trvalo skoro pět a půl hodiny a jediný co z něj potom vypadlo bylo:"Ty vlci byli docela dobrý." Je počítačovej grafik.
Ovšem v současný době nemine den, kdy by si ze mně nedělal srandičky.
4199) Elanoreth (22.03.2012 19:22)
Kajko, PROSÍM, kde se dají takové magnetky a samolepky sehnat ????
4192) kajka (22.03.2012 11:02)
To slyším furt.
Ale já nebyla nikdy tak úplně normální (kdo je?), tak snad věděl, do čeho leze.
Myslím, že má hlavně radost, že jsem se díky tomu začala učit anglicky, furt se chechtám (někdy teda pláču, ale dá se to snést) a můj styk s počítačem už se neodehrává jen skrze prachovku při úklidu.
4191) Evelyn (22.03.2012 11:01)
Můj muž nedávno omylem viděl asi deset minut New Moon v televizi. S naprosto nevěřícným pohledem na mě zíral a pak mi řekl:,,A jako TOHLE řešíš už několik let na internetu?"
Myslím, že mě od té doby podezírá, že Stmívání-ff je jen zástěrka pro něco před muži utajovaného
4190) Marcelle (22.03.2012 10:48)
Kajko, to ti závidím. Ten můj mi včera řekl, že mám úchylku a měla bych se jít léčit
Jako kdyby to šlo vyléčit
4188) kajka (22.03.2012 10:22)
Děkuju za pochvalu, snažim se.
To co tady čtu je prostě hodno velkého obdivu a lásky!
Jste úžasný!!!
4187) Twilly (22.03.2012 10:03)
No, já myslela spíš lásku ke tvému projevu a stylu
... na milování cvoka mám toho svého už taky poměrně dlouhou řádku let (myslím, že patnáct to už bude
)
4186) kajka (22.03.2012 10:00)
Já vím, taky ho po těch dvaceti letech furt miluju, jen ho chci občas zabít!
4205) Bosorka (22.03.2012 19:43)
LadyS - když neběhají po čtyřech, tak to jsou bezkonkurenčně nejuchvancovatější
to je jasné