


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440113×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4124) leelee (17.03.2012 23:00)
Tw.:docela se bojim říct, že na další sraz nedorazim
, protože ty si asi schopná si mě najít co?
4123) Twilly (17.03.2012 22:57)
Nie som vinár, ale priznávam, že keď vidím červené s pepsinou, tak mi to trhá chlpy na riti. Buďto pijem pepsinu, alebo červené... ale ja aj tak väčšinou tvrdé..hmmm
4122) LadySadness (17.03.2012 22:56)
á, tak to už viem, tiež mávam takéto momenty, keď som veľmi unavená;
jedna kolegyňa mala taký pekný zvyk, že keď išla žehliť začala tým, že si urobila riadneho bavoráka, tak neznášala žehlenie;
ale ono to fakt zaberá, aj u mňa (karpatská horká do kofoly, alebo červené s pepsinou)
4121) Twilly (17.03.2012 22:56)
leelee, víš co, nechám si toho hubana zatím u sebe, to víš, jednou se sejdeme a snad... to víš, když už jsem přežila veřejnou demonstraci MOTU
4120) Twilly (17.03.2012 22:50)
Zdám sa ti?
tak fajn,
.. nič neobvyklé, iba utierkami z DM-ky - mám nádchu, nechcela som riskovať načatú sliznicu a kontaktovať ju s chemikáliami, potom som prala o 100 200, vešala asi tak pol tony prádla, vysávala a varila obed (zabjíačkové hurky s krvavnicami a pórkovú polievku) - myslíš, že to je na sfetovanie?
Šňupem akurát tak morskú vodu a striekam tantum verde, ciže ani alkehol ma nepremohol - iba ak to tantum
4119) LadySadness (17.03.2012 22:45)
Twilly? čím si ty dnes upratovala, že si v nálade? nie si ty tak trochu zfetovaná? alebo si si na odvahu nalievala?
4115) Twilly (17.03.2012 22:26)
Reeoušku, mám velikou prosbičku, nevíš - čistě náááááááhodou - jak se jmenovali ti dva indiáni co měli na starost usedlost na ostrově Esme?
4110) Twilly (17.03.2012 21:44)
Bos jde do hajan, ale pravdu díš, Reeoušku, je tak geniální, až je genitální
4109) Ree (17.03.2012 21:34)
LS: Nikdo tady neříkal, že by Bos nebyla geniální. Je tak geniální, až je genitální, že jo, Bos?!
4107) Bosorka (17.03.2012 21:17)
Jak utajený, já jsem tak geniální, až to bolí! Jen jsem ještě nezjistila, na co jsem tak geniální...
4125) leelee (17.03.2012 23:01)
L.S.: povinosti... to znám, ale mám to trochu jinak za každýho blbce kus čokolády