Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1726 1727 1728 1729 1730 1731 1732 1733 1734 ... 1936   »

leelee

4125)  leelee (17.03.2012 23:01)

L.S.: povinosti... to znám, ale mám to trochu jinak za každýho blbce kus čokolády

leelee

4124)  leelee (17.03.2012 23:00)

Tw.:docela se bojim říct, že na další sraz nedorazim , protože ty si asi schopná si mě najít co?

Twilly

4123)  Twilly (17.03.2012 22:57)

Nie som vinár, ale priznávam, že keď vidím červené s pepsinou, tak mi to trhá chlpy na riti. Buďto pijem pepsinu, alebo červené... ale ja aj tak väčšinou tvrdé..hmmm:p

LadySadness

4122)  LadySadness (17.03.2012 22:56)

á, tak to už viem, tiež mávam takéto momenty, keď som veľmi unavená;
jedna kolegyňa mala taký pekný zvyk, že keď išla žehliť začala tým, že si urobila riadneho bavoráka, tak neznášala žehlenie;
ale ono to fakt zaberá, aj u mňa (karpatská horká do kofoly, alebo červené s pepsinou)

Twilly

4121)  Twilly (17.03.2012 22:56)

leelee, víš co, nechám si toho hubana zatím u sebe, to víš, jednou se sejdeme a snad... to víš, když už jsem přežila veřejnou demonstraci MOTU

Twilly

4120)  Twilly (17.03.2012 22:50)

Zdám sa ti? tak fajn, .. nič neobvyklé, iba utierkami z DM-ky - mám nádchu, nechcela som riskovať načatú sliznicu a kontaktovať ju s chemikáliami, potom som prala o 100 200, vešala asi tak pol tony prádla, vysávala a varila obed (zabjíačkové hurky s krvavnicami a pórkovú polievku) - myslíš, že to je na sfetovanie? Šňupem akurát tak morskú vodu a striekam tantum verde, ciže ani alkehol ma nepremohol - iba ak to tantum

LadySadness

4119)  LadySadness (17.03.2012 22:45)

Twilly? čím si ty dnes upratovala, že si v nálade? nie si ty tak trochu zfetovaná? alebo si si na odvahu nalievala?

leelee

4118)  leelee (17.03.2012 22:43)

posíláš to poštou, nebo něčim jinym?:D

Twilly

4117)  Twilly (17.03.2012 22:42)

leelee, letí ti jeden expresní huban

leelee

4116)  leelee (17.03.2012 22:34)

Gustavo a Kaure
... ne že bych byla Ree

Twilly

4115)  Twilly (17.03.2012 22:26)

Reeoušku, mám velikou prosbičku, nevíš - čistě náááááááhodou - jak se jmenovali ti dva indiáni co měli na starost usedlost na ostrově Esme?

Ree

4114)  Ree (17.03.2012 22:12)

A ne, Bos? Tak promiň, já myslela, že jo

4113)   (17.03.2012 22:04)

poznámka k dabingu : mě děsně iritovali v Eclipse "Voltuři"
to mi fakt bylo příjemný jako šmirglpapír na záchodě

Bosorka

4112)  Bosorka (17.03.2012 21:52)

Ree - až tak?

LadySadness

4111)  LadySadness (17.03.2012 21:45)

no veď vravím geniálna

Twilly

4110)  Twilly (17.03.2012 21:44)

Bos jde do hajan, ale pravdu díš, Reeoušku, je tak geniální, až je genitální

Ree

4109)  Ree (17.03.2012 21:34)

LS: Nikdo tady neříkal, že by Bos nebyla geniální. Je tak geniální, až je genitální, že jo, Bos?!

leelee

4108)  leelee (17.03.2012 21:28)

Bos myslim že takovej problém je celkem běžnej

Bosorka

4107)  Bosorka (17.03.2012 21:17)

Jak utajený, já jsem tak geniální, až to bolí! Jen jsem ještě nezjistila, na co jsem tak geniální...

Twilly

4106)  Twilly (17.03.2012 21:14)

Jsem génius! Ale Bosi nikoliv :p

«   1 ... 1726 1727 1728 1729 1730 1731 1732 1733 1734 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek