Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 ... 1936   »

LadySadness

3885)  LadySadness (25.02.2012 18:54)

dámy, neviete niektorá, prečo sa v prípade, že chcem niektorej z vás nechať odkaz v zhrnutí, musím nanovo prihlásiť? nedáva mi to zmysel
diky, Marcelle

3884)  Elanoreth (25.02.2012 15:12)

Berte to jako domeček pro začátek, vždyt jsou ještě mladí a nemají takový nároky......... návštěvy holt budou spát u toho vyhřívanýho bazénu.

Asi i ceny pozemků na Hollywood Hill jsou jiný než v české kotlině

LadySadness

3883)  LadySadness (25.02.2012 14:07)

mňa hlavne dostala tá poznámka: "Dom má iba tri spálne. To je všetko čo dnes dostanete za šesť miláčov?"
keď si domyslím ešte jednu spoločenskú miestnosť, jednu rodinnú miestnosť, nejakú tú herňu, veľkú a malú jedáleň, garáž na ??? áut a zvyšok okolia, ako nám to ukázali, tak sa tiež pýtam: "To je všetko za šesť miláčov? Viac nedajú?"
a samozrejme najmenej tri kúpeľne

Astrid

3882)  Astrid (25.02.2012 14:01)

Tak po tomto hlásení dom asi nekúpi skôr niečo niekde pod stromami, aby im tam nesliedila denne helikoptéra ale spolu s Kristen? omg, ach áno nech majú spoločný domov, ja ich milujem a uvádza sa pre ňu?!
možno niekedy budú mať malé upírčatá, ja ich milujem

LadySadness

3880)  LadySadness (25.02.2012 11:12)

a kde presne ho nájdem, Marcelle? :)

Marcelle

3879)  Marcelle (25.02.2012 09:21)

Lady - čtu ff k HP, je to slash, ale moc krásnej.

LadySadness

3878)  LadySadness (24.02.2012 08:50)

P.S. Lipi, pre dospelých ale neznamená "pre dospelých", že nie

LadySadness

3877)  LadySadness (24.02.2012 08:47)

dámy a páni, tak nám Anonymous sľubujú, že 31. marca vypnú internet na celom svete, podľa oficiálnych vyjadrení sa to dá, ale stačí, aby z trinástich kmeňových DNS-serverov ostal funkčný aspoň jeden a bude fungovať všetko
či tak, či onak, asi sa máme na čo tešiť

Lipi4

3876)  Lipi4 (23.02.2012 22:45)

LS, jen to, že by měla být do konce roku v prodeji (v aj . . . pouze ve GB a USA - zatím) a že aktuálně na ní pracuje s editorem a nakladatelem.... Dále, že to bude román pro dospělé,bude to odlišné od HP, nakladatel je Little, Brown a podle všech informací se bude jednat o její první knihu, která bude hned v e-book podobě

Pro jedince, kteří ovládají aj http://www.the-leaky-cauldron.org/2012/2/23/jk-rowlings-next-novel-for-adults-announced

LadySadness

3875)  LadySadness (23.02.2012 22:37)

taký kec ide, že vraj Rowlingová napísala novú knihu, viete o tom niekto niečo?

Ajjinka

3874)  Ajjinka (23.02.2012 00:06)

http://www.arara.cz/t/product.php?id=376752&ref_id=12news02-22 Kdo by chtěl, může si objednat knížní předlohu filmu Cosmopolis

LadySadness

3873)  LadySadness (22.02.2012 22:52)

budem ti držať palce, aby ti to vyšlo, lebo nelogika týchto ľudí je nekonečná

Twilly

3872)  Twilly (22.02.2012 22:46)

LadyS, tak to nás čaká za chvíľu, ZŤP som už mala začať vybavovať, ale furt chýba chuť...

LadySadness

3871)  LadySadness (22.02.2012 22:33)

to je správny prístup len do nich predstavte si, baby, že žene, ktorej jedna strana SP dala plnú invaliditu iná strana SP odmietla dať ZŤP, lebo vraj nieje dosť chorá!!! to je

Twilly

3870)  Twilly (22.02.2012 21:52)

To ti věřím Dori, jenomže já se děsím toho, že mému klukovi je teprve pět a půl roku, takže si na mně ještě smlsnou... ale na mě si nepříjdou!!!!

dorianna

3869)  dorianna (22.02.2012 21:51)

kdybys Twilly viděla čím vším mě protáhli při obnovení důchodu, už jen když jsem tu kupu papírů viděla tak na mě šly mdloby a říkala jsem si, že bych se na to vyprdla a nakonec šla do práce

Bosorka

3868)  Bosorka (22.02.2012 21:34)

počítají se i "živé květy"?

Twilly

3867)  Twilly (22.02.2012 21:26)

akýkoľvek denaturovaný lieh

LadySadness

3866)  LadySadness (22.02.2012 21:25)

oni útočia aj na chorých, nielen na ich príbuzných, lebo potrebujú nejako obhájiť tú nezmyselnú byrokraciu; a že JE nezmyselná, to som si overila na vlastnej koži
keby nezabrala borovička skús slivovicu, TO je liek, a aký

«   1 ... 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek