


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440042×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3782) Twilly (13.02.2012 10:22)
Washi, nemyslím, že holky chtěly nějak zásadněji rejt do vzhledu. Je jasný, že homo twilightus - tj. fanynky našeho webu a stmívání zvlášť - je docela pohodlný druh a je známo, že na lepší si zvykneme hned. Tím je vlastně řečeno vše. Udělali jste tak moc velikou práci s designem, že to považujeme za naprosto dokonalý standard a to co bylo před tím je... jenom "zkouška rozhlasu". Ani ve snu bych nesvedla udělat s těmahle stránkama to, co se povedlo vám všem... HOOOOODNĚ VELIKÝ RESPEKT
3781) Mabel (13.02.2012 10:19)
Já jsem fakt šťastná a moc děkuju za to, že to tady zase funguje, protože sama těmhle věcem vůbec nerozumím.
3780) Ree (13.02.2012 10:03)
A jelikož bude Wash o víkendu určitě pít, necháme si tenhle vzhled až do premiéry druhé části Rozbřesku. Alespoň budeme originální. Všude jinde by určitě měli vzhled, který pasuje k současnému dílu
3779) ajka (13.02.2012 10:02)
Mě to rozhodně nevadí, jen jsem se lekla, že jsem někde jinde a tyto stránky byly ukončeny.
S chutí bych, ale dotyčnou/dotyčného, poslala, kde ani pepř neroste. Takhle ničit úsilí jiných...
3778) Elanoreth (13.02.2012 09:58)
Super odpověď, Washi, tomuhle se říká asertivita.
Jseš jednička, a jestli je někomu málo, že cca za čtvrt hodiny po útoku jsme si zase mohly pokecat, tak ať se předvede. Jde číst ? Jde. Jdou přidávat články ? Taky. Jde komentovat ? Jak by smet. TAK V ČEM JE PROBLÉM ? NEBO V KOM ???
3777) Wash (13.02.2012 09:40)
Pár rychlých odpovědí.
Bos: Možná jsem to napsal špatně. Skript samotný (mimochodem hodně zajímavý) škodlivý není, ale jak ho "útočník" použil, škodlivé je jen konkrétní použití. ![]()
miamam, nikaok: Přidávám se k Ajjince. Pokud zvládnete udělat lepší téma, které bude dobře napasované na tento systém, bude čitelné, vypadat aspoň trochu dobře (tzn. ne styl "česká 90. léta útočí"
a bude fungovat a vypadat stejně ve všech prohlížečích, máte mou plnou podporu.
Pro všechny: úpravám vzhledu webu se budu věnovat NEJDŘÍVE o víkendu. Přes týden pracuju až 14 hodin denně, takže se nezlobte, ale opravdu pak nemám sílu pracovat ještě na webu.
Díky za pochopení.
3776) Marcelle (13.02.2012 09:40)
Já bych chtěla jen poznamenat, že nebrblám a hezky potichu čekám a čtu si
a jsem moc ráda, že bojovka už skončila.
3775) Nebraska (13.02.2012 09:28)
Já bych jen ráda doplnila, že Wash nám dělá technickou podporu zadarmo a včera skončil s opravováním toho tureckého bordelu pozdě v noci (teda brzo ráno).
Protože je pracující člověk, budeme všichni hezky potichu čekat, až bude mít čas na opravu vzhledu, nebudeme brblat, prostě to vydržíme (a veteránky zavzpomínají na časy premiéry Eclipse
). Díky.
3774) Ajjinka (13.02.2012 09:11)
miamam, nikaok: Nikdo vám nebrání v tom, abyste samy ve svém volném čase udělaly lepší design, který by padl do noty všem, nijak neskřípal a všechno v něm sedělo. My jsme moc zvědaví, co byste nám předvedly.
3773) ajka (13.02.2012 09:08)
Sakra, jsem se lekla, jak ta stránka na mě vyjukla, že jsem málem spadla ze židle.
3772) Silvaren (13.02.2012 08:29)
Vážně nechápu, co z toho kdo má, nabourávat tyhle stránky.
Že by anonymous proti nám něco měli?
No, když už se probourali k CIA...
Každopádně mě to trochu vyděsilo a uvědomila jsem si, jak moc by mi to tu chybělo. Takže všem moc díky, že jste tady.
WASH
WASH
WASH
3770) miamam (13.02.2012 07:57)
Jo, aha... Tak jsem si přečetla teď o té Bojovce.
Páč v oblíbených mi to skočí rovnou na fórum, tak jsem byla zmatená jak veverka v rákosí. Tož, držím mistrovi Washi (-ovi?) palce, ať se brzo zadaří dát do kupy
3769) miamam (13.02.2012 07:52)
Co to je panebože za novej look ???????
Ééééé se mi teda vůbec nelíbí...
Je takovej moc roztříštěnej - červené ohraničení s bledě modrým fontem? Ufff
3768) Bosorka (13.02.2012 06:59)
A neboť jsem IT negramotna, ale zase strašně zvědavá - co je to "škodlivý skript"?
3767) nikaok (13.02.2012 00:07)
Koksooo... poriadne to seká a spomaľuje... nechápem, ako môže byť niekto taký magor a toto urobiť... nech si ničia vlastné stránky a nie druhých robotu... fakt magori... mimochodom, nechcem urážat, ale toto eclipse sa mi vôôbec nepáči... hehe asi preto, že už som zvyknutá na BD...
noo dúfam, že sa to spraví čoskoro... držím palce...
a čo vlastne stalo? Aj tak tomu poriadne nechápem...
3785) Bosorka (13.02.2012 10:46)
Anžto stará veteránka prohlašují, že se mi tento vzhled líbí a klidně může zůstat!
Ale zapátrám na netu, slubuju!
Washi - díky moc za tvůj čas i odpověď, ale vzhledem k tomu, že nevím ani co je to ten skript....no tak nic, no