Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1744 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1751 1752 ... 1936   »

Lipi4

3765)  Lipi4 (12.02.2012 23:28)

Takže záměr

Ajjinka

3764)  Ajjinka (12.02.2012 23:23)

Nejde o chybičku ;)

Bosorka

3763)  Bosorka (12.02.2012 23:17)

už jsem se lekla, že chyba je jen na mém přijímači ;)

Mabel

3762)  Mabel (12.02.2012 23:17)

Tak nejste samy, mně se taky nic nezobrazuje...:(

Lipi4

3761)  Lipi4 (12.02.2012 23:16)

Že by ještě někde bloudila malá chybička???

HMR

3760)  HMR (12.02.2012 23:15)

nevím, ale taky se mi nic nezobrazuje... jsem se tak VYDĚSILA

Bosorka

3759)  Bosorka (12.02.2012 23:03)

Nevíte, proč se mi nezobrazuje diskuze pod Bojovkou?

sfinga

3758)  sfinga (12.02.2012 22:35)

Wash je génius!!!
Nemáte v záloze nějaký virus, nebo trojáka? bych to ráda poslala těm "šikulům"

3757)  Elanoreth (12.02.2012 22:32)

NEVYPLAŠILI !!!! HURÁÁÁ !!!!!

Lipi4

3756)  Lipi4 (12.02.2012 22:32)

Nosska a AMO, to je vzpomínka na začátky

AMO

3755)  AMO (12.02.2012 22:32)

Jé... jsem doma? A máme nové zařízení

Nosska

3754)  Nosska (12.02.2012 22:30)

Jůůůůůů my jsme úplně v novym Kam se poděla typická oranžová?
Al jinak pěkný, pěkný

3753)  Elanoreth (12.02.2012 22:28)

Jestli Ambře vyplašili Můzáka, tak je vlastnoručně zpacifikuju.

Lipi4

3752)  Lipi4 (12.02.2012 22:25)

Bos, já jsem klidně pro to na chvilku nechat

Bosorka

3751)  Bosorka (12.02.2012 22:24)

Jééééééééééé, kdeže loňské sněhy jsou...to je ale krásný návrat do minula

piky

3750)  piky (12.02.2012 22:19)

Hohoho, zaútočila na nás hackerská republika (pro vysvětlení - čtu 3. díl Milénia )

3749)  Elanoreth (12.02.2012 22:17)

Který pako nám tu udělalo zatmění ?

Ajjinka

3748)  Ajjinka (12.02.2012 22:17)

Wash na tom dělá Ale povedlo se jim smazat dost důležitou část, takže uvidíme, jak to bude, zatím to alespoň běží.

Bosorka

3747)  Bosorka (12.02.2012 22:15)

Tak a já jsem taky nějaká na střed středěná asi....

piky

3746)  piky (12.02.2012 22:15)

no... spíš jak se to podařilo zpravit? ;)

«   1 ... 1744 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1751 1752 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella