


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440028×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3758) sfinga (12.02.2012 22:35)
Wash je génius!!!
Nemáte v záloze nějaký virus, nebo trojáka? bych to ráda poslala těm "šikulům"
3757) Elanoreth (12.02.2012 22:32)
NEVYPLAŠILI !!!! HURÁÁÁ !!!!!
3754) Nosska (12.02.2012 22:30)
Jůůůůůů my jsme úplně v novym
Kam se poděla typická oranžová?
Al jinak pěkný, pěkný
3753) Elanoreth (12.02.2012 22:28)
Jestli Ambře vyplašili Můzáka, tak je vlastnoručně zpacifikuju.
3751) Bosorka (12.02.2012 22:24)
Jééééééééééé, kdeže loňské sněhy jsou...to je ale krásný návrat do minula
3750) piky (12.02.2012 22:19)
Hohoho, zaútočila na nás hackerská republika
(pro vysvětlení - čtu 3. díl Milénia
)
3749) Elanoreth (12.02.2012 22:17)
Který pako nám tu udělalo zatmění ?
3748) Ajjinka (12.02.2012 22:17)
Wash na tom dělá
Ale povedlo se jim smazat dost důležitou část, takže uvidíme, jak to bude, zatím to alespoň běží.
3765) Lipi4 (12.02.2012 23:28)
Takže záměr