


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440005×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3683) Marcelle (09.02.2012 13:09)
Taky koukám online, jen nevím jestli jsem to už neprošvihla
no nechám se překvapit.
3682) gucci (09.02.2012 12:45)
*fworks* *fworks* *fworks* *fworks* ....jupíííí sama doma jede online!!!...já tu Kaču uvidím live!!!
3681) Twilly (09.02.2012 11:53)
kurňa, proč to nemůže být zítra???? Mám dovolenou
... myslíte, že to bude mít ČT v archívu na netu?
3677) Lipi4 (08.02.2012 17:33)
Marcelle, ja musim byt ve skole, takze se odpoledne juknu do videoarchivu ![]()
3675) Lipi4 (08.02.2012 17:08)
Hlášení místního rozhlasu:
Zítra všichni ve 12:30 nástup k TV a koukat na Sama Doma
Více v odkazu
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/212562220600024/
Konec hlášení .......
a já jsi jdu najít úkrat
3674) SarkaS (08.02.2012 17:04)
Bos započítej úroky, zohledni inflaci a máš docela slušný balík, ne? ![]()
3673) Lipi4 (08.02.2012 16:58)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/420407_10150546720067632_628927631_8948604_1463121924_n.jpg
H&P nebo Edward & Bella ??
3672) Bosorka (08.02.2012 16:39)
Ládíček....moje první láska, už ve školce...hrál si se mnou na doktora a půjčil si ode mě 5 korun a ještě je nevrátil...HAJZL!
3671) Twilly (08.02.2012 14:38)
Ano, strašně jsem se urazila
...popřemýšlím na tom, jak to budeš muset odčinit
... ale hele, zlato, docela dobrý typ, to se mi líbí.
3670) Elanoreth (08.02.2012 14:34)
Promiň Twilly, nechtěla jsem se tě dotknout - můj humor a šmirglpapír - to občas vyjde nastejno...
A teď vážně ..... Edward VIII. a Wallis Simpson : vzdát se kvůli legalizaci manželství trůnu, to asi bylo v historii jenom jednou.
3669) Lipi4 (08.02.2012 14:24)
Já myslela postavy
Collin, George a ...
Nevím jestli Vayne nebo Tvůj Edward
a máš pravdu.. zejtra pro ně jdu
(11x Nebezpečná láska
)
3685) Silvaren (09.02.2012 13:21)
Nebí, byla jsi úžasná!