Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1748 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 ... 1936   »

Silvaren

3685)  Silvaren (09.02.2012 13:21)

Nebí, byla jsi úžasná!

Marcelle

3684)  Marcelle (09.02.2012 13:14)

neprošvihla

Marcelle

3683)  Marcelle (09.02.2012 13:09)

Taky koukám online, jen nevím jestli jsem to už neprošvihla :( no nechám se překvapit.

gucci

3682)  gucci (09.02.2012 12:45)

*fworks* *fworks* *fworks* *fworks* ....jupíííí sama doma jede online!!!...já tu Kaču uvidím live!!!

Twilly

3681)  Twilly (09.02.2012 11:53)

kurňa, proč to nemůže být zítra???? Mám dovolenou ... myslíte, že to bude mít ČT v archívu na netu?:p

ambra

3680)  ambra (09.02.2012 11:29)

Tak děcka, kdo může, nevynechá dnešní Sama doma na ČT 1!!! B)

Bosorka

3679)  Bosorka (09.02.2012 06:51)

Jenom mínus deset!
PS: nevěřím, že jsem napsala "jenom"

Marcelle

3678)  Marcelle (08.02.2012 17:53)

Já to nějak vymyslím :D

Lipi4

3677)  Lipi4 (08.02.2012 17:33)

Marcelle, ja musim byt ve skole, takze se odpoledne juknu do videoarchivu

Marcelle

3676)  Marcelle (08.02.2012 17:25)

Lipi, já bych ráda koukala, ale musím být v zaměstnání :( :'-(

Lipi4

3675)  Lipi4 (08.02.2012 17:08)

Hlášení místního rozhlasu:

Zítra všichni ve 12:30 nástup k TV a koukat na Sama Doma Více v odkazu http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/212562220600024/

Konec hlášení .......
a já jsi jdu najít úkrat

SarkaS

3674)  SarkaS (08.02.2012 17:04)

Bos započítej úroky, zohledni inflaci a máš docela slušný balík, ne? :D

Bosorka

3672)  Bosorka (08.02.2012 16:39)

Ládíček....moje první láska, už ve školce...hrál si se mnou na doktora a půjčil si ode mě 5 korun a ještě je nevrátil...HAJZL!

Twilly

3671)  Twilly (08.02.2012 14:38)

Ano, strašně jsem se urazila ...popřemýšlím na tom, jak to budeš muset odčinit ... ale hele, zlato, docela dobrý typ, to se mi líbí.

3670)  Elanoreth (08.02.2012 14:34)

Promiň Twilly, nechtěla jsem se tě dotknout - můj humor a šmirglpapír - to občas vyjde nastejno...
A teď vážně ..... Edward VIII. a Wallis Simpson : vzdát se kvůli legalizaci manželství trůnu, to asi bylo v historii jenom jednou.

Lipi4

3669)  Lipi4 (08.02.2012 14:24)

Já myslela postavy :D :D :D Collin, George a ... Nevím jestli Vayne nebo Tvůj Edward :D :D :D

a máš pravdu.. zejtra pro ně jdu (11x Nebezpečná láska :D )

Twilly

3668)  Twilly (08.02.2012 14:22)

No jo, Elano, taková už jsem já, matinko

SarkaS

3667)  SarkaS (08.02.2012 14:22)

Co tři? Kde bych vzala tři Nebezpečný lásky prosím tě? :D

Lipi4

3666)  Lipi4 (08.02.2012 14:20)

Ty máš dokonce tři

a jestli nevíš, tak se podívej na svoje shrnutí :D

«   1 ... 1748 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek