Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 ... 1936   »

SarkaS

3665)  SarkaS (08.02.2012 14:20)

Csss, tak na to jim prdim. Stejně už jednu mam, že?

Lipi4

3664)  Lipi4 (08.02.2012 14:18)

Šári, Takovéhle je zadání :

¨Napište nám alespoň jedno jméno, které se pro vás stalo synonymem milostna a romantiky.

Nebude-li se jednat o všeobecně známou postavu, připište i krátké vysvětlení. Pokud s žádným existujícím jménem takovou asociaci nemáte, můžete si ideální romantické jméno vymyslet – v takovém případě také prosíme o stručný komentář.

3663)  Elanoreth (08.02.2012 14:16)

Twilly, nepruď, nebo přihlásím do soutěže You and Me Chocolate Flavour !!!!

SarkaS

3662)  SarkaS (08.02.2012 14:16)

Hele a musí to být fiktivní postavy? Co když se mi vybaví autorka?

Lipi4

3661)  Lipi4 (08.02.2012 14:12)

Tak to bude Alice & Jasper a je to

Twilly

3660)  Twilly (08.02.2012 14:10)

Detailistko!

3659)  Elanoreth (08.02.2012 14:04)

Bosorko, neměla by tam být DVĚ jména ? Na určité aktivity je jedinec málo..... spoluhráč jako .....ehm...jistota ???

Twilly

3658)  Twilly (08.02.2012 14:03)

O tom snívam, aspoň na deň ostať sama s netom... uááááááááá

Lipi4

3657)  Lipi4 (08.02.2012 14:02)

Twilly, myslím, že to by to asi neuznaly, tak budu muset hledat jinde

Astrid

3656)  Astrid (08.02.2012 14:02)

som sa sama*fworks*

Twilly

3655)  Twilly (08.02.2012 14:00)

Mno.. Lipinko, po tom co jsem dnes dočetla George, jsem plně na tvojí straně... a když ne to, tak John z BDB, no jo, krátokobá paměť, krátkodobé dojmy...

Čo sa deje, seňora, kto ťa na... no šak ty vieš?

Astrid

3654)  Astrid (08.02.2012 13:56)

Twiliana, mňa také veci napadajú, že si musím

Twilly

3653)  Twilly (08.02.2012 13:56)

Už není co, všechno je poprskaný na stole...

Lipi4

3652)  Lipi4 (08.02.2012 13:55)

Twilly, tak nepij , když tvůj zrak padne sem

Twilly

3651)  Twilly (08.02.2012 13:54)

Vy dvě nejste normální, fakt... a teď mám kompletně poprskaný "pracovní" okolí

Lipi4

3650)  Lipi4 (08.02.2012 13:54)

Uznají i postavy z FF?? Mě totiž hned napadá George od SakraS

Bos, tak pošleme Jaspera

Astrid

3649)  Astrid (08.02.2012 13:52)

*fworks* *xmas* tos tys vymyslels

Bosorka

3648)  Bosorka (08.02.2012 13:50)

sakra, Astrid, obleč se, vždyť zmrzneš!

Bosorka

3647)  Bosorka (08.02.2012 13:49)

Bič Boží?

Astrid

3646)  Astrid (08.02.2012 13:47)

vnuknutie: Attila
vvvrau som nahá!!!

«   1 ... 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek