


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439999×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3664) Lipi4 (08.02.2012 14:18)
Šári, Takovéhle je zadání
:
¨Napište nám alespoň jedno jméno, které se pro vás stalo synonymem milostna a romantiky.
Nebude-li se jednat o všeobecně známou postavu, připište i krátké vysvětlení. Pokud s žádným existujícím jménem takovou asociaci nemáte, můžete si ideální romantické jméno vymyslet – v takovém případě také prosíme o stručný komentář.
3663) Elanoreth (08.02.2012 14:16)
Twilly, nepruď, nebo přihlásím do soutěže You and Me Chocolate Flavour !!!!
3659) Elanoreth (08.02.2012 14:04)
Bosorko, neměla by tam být DVĚ jména ? Na určité aktivity je jedinec málo..... spoluhráč jako .....ehm...jistota ???
3657) Lipi4 (08.02.2012 14:02)
Twilly, myslím, že to by to asi neuznaly, tak budu muset hledat jinde
3655) Twilly (08.02.2012 14:00)
Mno.. Lipinko, po tom co jsem dnes dočetla George, jsem plně na tvojí straně... a když ne to, tak John z BDB, no jo, krátokobá paměť, krátkodobé dojmy...
Čo sa deje, seňora, kto ťa na... no šak ty vieš?
3651) Twilly (08.02.2012 13:54)
Vy dvě nejste normální, fakt... a teď mám kompletně poprskaný "pracovní" okolí
3650) Lipi4 (08.02.2012 13:54)
Uznají i postavy z FF??
Mě totiž hned napadá George od SakraS
Bos, tak pošleme Jaspera
3665) SarkaS (08.02.2012 14:20)
Csss, tak na to jim prdim. Stejně už jednu mam, že?