Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 ... 1936   »

LadySadness

3625)  LadySadness (07.02.2012 15:32)

nehráblo, Twilly, s mobilom ti zamrzol mozog, bežný úkaz

Twilly

3624)  Twilly (07.02.2012 14:22)

Nechcete mě někdo zastřelit? Asi mi tak trochu hráblo .... snííííh *fworks*

Twilly

3623)  Twilly (07.02.2012 14:21)

Nebí, já se dneska pohla z domu o osmé a přišla jsem do práce o třičtvrtě na deset. Normálně mi to trvá půl hodinku čistého času... ale je mi to jedno, páč je co????? SNÍH *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* Miluju sníh, není slunce, ty malé tečky - každá jedna originál - lítají a je všude bílo, nevadí, že jsem musela tlačit autobus, který byl na letních gumách , nevadilo mi, že jsem dlouhé minuty pak seděla ve vyledovaném autobuse... No, trochu mi vadilo, že mi nechtěl naskočit internetový signál na mobilu :p .... ale ať! Je snííííííííííííh, jupí *fworks* *fworks*

Nebraska

3622)  Nebraska (07.02.2012 07:51)

Sníh! Co jsem komu udělala?!

Twilly

3621)  Twilly (07.02.2012 07:07)

Jo, Bosi ví....

Bosorka

3620)  Bosorka (07.02.2012 06:46)

Hani, to je hodnocení na základě dlohodobého pozorování :)

HMR

3619)  HMR (07.02.2012 06:32)

i ty malověrná

Twilly

3618)  Twilly (07.02.2012 06:28)

U nás má prý sněžit.... Nevěřím!!

HMR

3617)  HMR (07.02.2012 06:28)

v Brně posněžuje, takže nemůže být ani tolik...:)

Bosorka

3616)  Bosorka (07.02.2012 06:22)

Hlasím brutální oteplení na - 12

Bosorka

3615)  Bosorka (06.02.2012 21:24)

Ajjinko - Co si já nebohá samotinká počnu!?

eMuska

3614)  eMuska (06.02.2012 21:21)

chá, ja mám v Nemecku teplo, všetci sú rozhodení z -6, ale pre mňa je to jar... normálne mali na titulke v miestnych novinách, že sibírske mrazy! cháá!

3612)  hanka (06.02.2012 17:37)

už jsem se lekla,že jsem technicky nezpůsobilá

MarryTyger

3611)  MarryTyger (06.02.2012 16:49)

Hanka - Ještě mi tu povídku neschválili ;) Ale díky že se zajímáš

3610)  hanka (06.02.2012 16:45)

mám jen technický dotaz - kde je ten prolog k povídce "pomsta se nevyplácí" ?? - mám jen černé pozadí :'-(

Bosorka

3609)  Bosorka (06.02.2012 16:42)

Já mám třísku! uááááááááááááááááá

Twilly

3608)  Twilly (06.02.2012 14:35)

Jo, už i v našem zpravodajství pošteli "mezinárodní" zprávu o jednom českém klučinovi, který zkoušel olizovat nějaký zábradlíčko

Bosorka

3607)  Bosorka (06.02.2012 13:40)

Ajjinko - ale bacha na olizování háku venku

Bosorka

3606)  Bosorka (06.02.2012 13:39)

Hlásím -19 . Prozřetelně jsem si nastěhovala na noc obě dítka do pelechu jako výhřevné jednotky :D

«   1 ... 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek