


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440004×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3624) Twilly (07.02.2012 14:22)
Nechcete mě někdo zastřelit? Asi mi tak trochu hráblo
.... snííííh *fworks*
3623) Twilly (07.02.2012 14:21)
Nebí, já se dneska pohla z domu o osmé a přišla jsem do práce o třičtvrtě na deset. Normálně mi to trvá půl hodinku čistého času... ale je mi to jedno, páč je co????? SNÍH
*fworks* *fworks* *fworks* *fworks* Miluju sníh, není slunce, ty malé tečky - každá jedna originál - lítají a je všude bílo, nevadí, že jsem musela tlačit autobus, který byl na letních gumách
, nevadilo mi, že jsem dlouhé minuty pak seděla ve vyledovaném autobuse... No, trochu mi vadilo, že mi nechtěl naskočit internetový signál na mobilu
.... ale ať! Je snííííííííííííh, jupí *fworks* *fworks*
3614) eMuska (06.02.2012 21:21)
chá, ja mám v Nemecku teplo, všetci sú rozhodení z -6, ale pre mňa je to jar... normálne mali na titulke v miestnych novinách, že sibírske mrazy! cháá!
3613) Ajjinka (06.02.2012 21:13)
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lyxo2z2qmE1r40n36o1_500.jpg Brý večír
3610) hanka (06.02.2012 16:45)
mám jen technický dotaz - kde je ten prolog k povídce "pomsta se nevyplácí" ?? - mám jen černé pozadí
3608) Twilly (06.02.2012 14:35)
Jo, už i v našem zpravodajství pošteli "mezinárodní" zprávu o jednom českém klučinovi, který zkoušel olizovat nějaký zábradlíčko
3606) Bosorka (06.02.2012 13:39)
Hlásím -19
. Prozřetelně jsem si nastěhovala na noc obě dítka do pelechu jako výhřevné jednotky
3625) LadySadness (07.02.2012 15:32)
nehráblo, Twilly, s mobilom ti zamrzol mozog, bežný úkaz