


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439982×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3604) Carlie (06.02.2012 12:40)
Já jsem si včera neprozřetelně pustila ostřikovač skel - very bad idea (i s nemrznoucí směsí - asi není na tyto teploty
), chvilku jsem jela jako v tanku nalepená na volantu
3600) ambra (06.02.2012 10:15)
Twilly, u nás taky opravdické holomrazy. Začne sněžit, až bude tři nad nulou
.
3599) Twilly (06.02.2012 09:41)
Kačí, bacha na plyn z ohřívadla... taky docela... nebezpečný
. Tady je - 12 až - 13,5, záleží na tom, kde v Bratislavě se pohybujete, tady jsou zóny, jak z jinýho světa, krucinál. Mmch, moje sněhomilná dušička spílá... kyž už jsem viděla tunu sněhu ve Splitu, málem jsem se začala klepat vzteky jako Paul před proměnou. Doprkýnka, všude sníh a u nás... prd!
3598) Nebraska (06.02.2012 09:24)
Budeš jako chodit venčit hák?
Ajji, bojím se, že máš omrzliny mozku, protože i když jsem se fakt snažila, nepochopila jsem, co s tím hákem budeš dělat!
(Dobře, možná mám omrzliny mozku já - ale sedím u topení, tak mi to nepřijde moc reálný
)
3597) Ajjinka (06.02.2012 09:17)
Cool! Já si dojdu koupit hák, abych bez těch umrzlejch prstů nevypadala tak blbě![]()
3596) Nebraska (06.02.2012 09:12)
Pardubice -16! Odpoledne si jdu pořídit psí spřežení a slušivé inuitské oblečky pro sebe a děti
3594) Nebraska (05.02.2012 21:11)
Já u Alegrie a pak jsem zjistila, že ty čtyřkolky ve Špindlu by mě přímo přes tu agenturu, která to má normálně v nabídce pro veřejnost, vyšlo asi o litr levněji. Takže když jsem pak sháněla virtuální pilotování Boeingu, už jsem hledala rovnou tu firmu, co to provozuje, nešla jsem přes zážitkový servery.
3593) SarkaS (05.02.2012 20:56)
Bos, já pořizovala manželovi poukaz polotem na zkoušku u fly for fun. Pro bráchu jízdu obrněným vozidlem a pro mamku čokoládové masáže. Těch stránek kde se to dá sehnat je hodně...
3592) Bosorka (05.02.2012 20:52)
Holky, úplně mimo mísu - kupovala jste některá zážitkový dárek? A u koho?
3591) Nebraska (05.02.2012 18:45)
Simtě, Bos, víš kolik peněz za reklamní kampaň pro Gilette dostal? Mluví ze mě prachsprostá závist, to je jasný
3587) Nebraska (05.02.2012 18:35)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/432340_10150536550216840_21785951839_9230827_371234329_n.jpg
Je to lama!
3586) happy (05.02.2012 14:05)
tak to budou muka, skončila jsem snad v tom nejlepším a teď mi asi vypoví nervy...
Ale děkuju za odpověď.
3605) Astrid (06.02.2012 12:48)
Carie!!!
v tankuuu anooo!!!