Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1752 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 ... 1936   »

Astrid

3605)  Astrid (06.02.2012 12:48)

Carie!!!:D v tankuuu anooo!!!

Carlie

3604)  Carlie (06.02.2012 12:40)

Já jsem si včera neprozřetelně pustila ostřikovač skel - very bad idea (i s nemrznoucí směsí - asi není na tyto teploty ), chvilku jsem jela jako v tanku nalepená na volantu

Ree

3603)  Ree (06.02.2012 12:21)

U nás -20°, oteplilo se

Empress

3602)  Empress (06.02.2012 10:18)

Nika u nás je to to isté v bledo modrom

Ajjinka

3601)  Ajjinka (06.02.2012 10:17)

Víš, jak vypadal kapitán Hook? Tak takhle...

ambra

3600)  ambra (06.02.2012 10:15)

Twilly, u nás taky opravdické holomrazy. Začne sněžit, až bude tři nad nulou:p .

Twilly

3599)  Twilly (06.02.2012 09:41)

Kačí, bacha na plyn z ohřívadla... taky docela... nebezpečný . Tady je - 12 až - 13,5, záleží na tom, kde v Bratislavě se pohybujete, tady jsou zóny, jak z jinýho světa, krucinál. Mmch, moje sněhomilná dušička spílá... kyž už jsem viděla tunu sněhu ve Splitu, málem jsem se začala klepat vzteky jako Paul před proměnou. Doprkýnka, všude sníh a u nás... prd!

Nebraska

3598)  Nebraska (06.02.2012 09:24)

Budeš jako chodit venčit hák?
Ajji, bojím se, že máš omrzliny mozku, protože i když jsem se fakt snažila, nepochopila jsem, co s tím hákem budeš dělat!
(Dobře, možná mám omrzliny mozku já - ale sedím u topení, tak mi to nepřijde moc reálný )

Ajjinka

3597)  Ajjinka (06.02.2012 09:17)

Cool! Já si dojdu koupit hák, abych bez těch umrzlejch prstů nevypadala tak blbě

Nebraska

3596)  Nebraska (06.02.2012 09:12)

Pardubice -16! Odpoledne si jdu pořídit psí spřežení a slušivé inuitské oblečky pro sebe a děti B)

Ajjinka

3595)  Ajjinka (06.02.2012 08:45)

Plzeň -17,5! Jak je to v jiných končinách?

Nebraska

3594)  Nebraska (05.02.2012 21:11)

Já u Alegrie a pak jsem zjistila, že ty čtyřkolky ve Špindlu by mě přímo přes tu agenturu, která to má normálně v nabídce pro veřejnost, vyšlo asi o litr levněji. Takže když jsem pak sháněla virtuální pilotování Boeingu, už jsem hledala rovnou tu firmu, co to provozuje, nešla jsem přes zážitkový servery.

SarkaS

3593)  SarkaS (05.02.2012 20:56)

Bos, já pořizovala manželovi poukaz polotem na zkoušku u fly for fun. Pro bráchu jízdu obrněným vozidlem a pro mamku čokoládové masáže. Těch stránek kde se to dá sehnat je hodně...

Bosorka

3592)  Bosorka (05.02.2012 20:52)

Holky, úplně mimo mísu - kupovala jste některá zážitkový dárek? A u koho?

Nebraska

3591)  Nebraska (05.02.2012 18:45)

Simtě, Bos, víš kolik peněz za reklamní kampaň pro Gilette dostal? Mluví ze mě prachsprostá závist, to je jasný ;)

ambra

3590)  ambra (05.02.2012 18:42)

Oholil a zbytek dobarvil

gucci

3589)  gucci (05.02.2012 18:41)

Kačóóóóóóó ...to je přesný!!!

Bosorka

3588)  Bosorka (05.02.2012 18:39)

Teda to není hezký, takhle si z něj dělat legraci!

Nebraska

3587)  Nebraska (05.02.2012 18:35)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/432340_10150536550216840_21785951839_9230827_371234329_n.jpg

Je to lama!

3586)  happy (05.02.2012 14:05)

tak to budou muka, skončila jsem snad v tom nejlepším a teď mi asi vypoví nervy... Ale děkuju za odpověď.

«   1 ... 1752 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek