


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439983×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3563) Alaska (03.02.2012 18:08)
Lidi, mám taky perlu. Nám v baráku dnes praskl nejspíš hlavní přívod vody. Kopat tu zmrzlou zem je fakt na palici.
3561) Twilly (03.02.2012 12:51)
tady je mínus brrrr, sedím si v kanclu v lyžřařském svetru, tlustých džínách (pod nimi tlusté punčochy!!!) na sobě šál omotaný kolem ramen a ohřívám se o hrneček s Eďoušem (zatím je vidět, Jani, tj. je ještě teplej - ten hrnek, ne ten Eďouš) - takže holky, ať žije bankový dress code, já vám na něj ....
3560) Ree (03.02.2012 12:41)
Když jsem v půl deváté startovala auto, bylo - 26,5°. A kdybyste chtěli naštvat, americké celebrity hlásí počasí na tričko
3558) Bosorka (03.02.2012 07:31)
Sakra - s přimrznutým kočárkem se mi bude strašně špatně komentovat!
3557) Bosorka (03.02.2012 07:30)
Neb - to zní přímo jako navádění!
Mně stačilo, že mi včera přimrzla mokrá ruka ke klice u dveří....
3556) Nebraska (03.02.2012 07:27)
Kočárek ti přimrzne k rukám!
Hlavně prosímvás dneska nikdo neoblizujte zábradlí!!!
3553) Bosorka (03.02.2012 07:01)
- 19,2 :/
LadyS - já řekla vlčí, přece jen vlky od psů dělí pár tisíciletí domestikace
3551) LadySadness (03.02.2012 00:38)
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=9sLR0vgpeWI
mož byť?
*fworks*
3548) Carlie (02.02.2012 22:39)
Jawohl, na ja, natürlich. To moje byl samozřejmě nemístný vtip
Oukej, jedeeem, volume dopravaaa... sousedi, sorry,... ale právě jede Cullenovic hymna
3546) Carlie (02.02.2012 22:32)
Bosi, nejsem Eda
, ale s dovolením jsem si taky odkaz spustila a zapěla
A přidávám se, Edííí, musíííš:
http://www.youtube.com/watch?v=ipPiF70oUv4
3565) Silvaren (03.02.2012 19:53)
pro matky: http://www.youtube.com/watch?v=8cmLkjKj4Sc&feature=player_embedded Odzkoušeno! Spolehlivý prostředek proti dětskému pláči! Alespoň na našeho Martínka to zabírá.