Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 ... 1936   »

Silvaren

3565)  Silvaren (03.02.2012 19:53)

pro matky: http://www.youtube.com/watch?v=8cmLkjKj4Sc&feature=player_embedded Odzkoušeno! Spolehlivý prostředek proti dětskému pláči! Alespoň na našeho Martínka to zabírá.

ambra

3564)  ambra (03.02.2012 18:11)

Al, upřímnou soustrast

Alaska

3563)  Alaska (03.02.2012 18:08)

Lidi, mám taky perlu. Nám v baráku dnes praskl nejspíš hlavní přívod vody. Kopat tu zmrzlou zem je fakt na palici.

Bosorka

3562)  Bosorka (03.02.2012 17:29)

Oni vám netopí?

Twilly

3561)  Twilly (03.02.2012 12:51)

tady je mínus brrrr, sedím si v kanclu v lyžřařském svetru, tlustých džínách (pod nimi tlusté punčochy!!!) na sobě šál omotaný kolem ramen a ohřívám se o hrneček s Eďoušem (zatím je vidět, Jani, tj. je ještě teplej - ten hrnek, ne ten Eďouš) - takže holky, ať žije bankový dress code, já vám na něj ....

Ree

3560)  Ree (03.02.2012 12:41)

Když jsem v půl deváté startovala auto, bylo - 26,5°. A kdybyste chtěli naštvat, americké celebrity hlásí počasí na tričko

Nebraska

3559)  Nebraska (03.02.2012 08:03)

Teď je -18! Ono to klesá! Okamžitě to vypněte!!

Bosorka

3558)  Bosorka (03.02.2012 07:31)

Sakra - s přimrznutým kočárkem se mi bude strašně špatně komentovat!

Bosorka

3557)  Bosorka (03.02.2012 07:30)

Neb - to zní přímo jako navádění! Mně stačilo, že mi včera přimrzla mokrá ruka ke klice u dveří....

Nebraska

3556)  Nebraska (03.02.2012 07:27)

Kočárek ti přimrzne k rukám!

Hlavně prosímvás dneska nikdo neoblizujte zábradlí!!! ;)

Bosorka

3555)  Bosorka (03.02.2012 07:21)

Dítě mi zamrzne v kočárku

Nebraska

3554)  Nebraska (03.02.2012 07:02)

-17!

Bosorka

3553)  Bosorka (03.02.2012 07:01)

- 19,2 :/
LadyS - já řekla vlčí, přece jen vlky od psů dělí pár tisíciletí domestikace

SarkaS

3552)  SarkaS (03.02.2012 02:19)

LS, tak ta je

Bosorka

3550)  Bosorka (02.02.2012 22:47)

A co vlčí hymna?

Carlie

3549)  Carlie (02.02.2012 22:41)

"Youth is like diamonds in the sun"

Carlie

3548)  Carlie (02.02.2012 22:39)

Jawohl, na ja, natürlich. To moje byl samozřejmě nemístný vtip

Oukej, jedeeem, volume dopravaaa... sousedi, sorry,... ale právě jede Cullenovic hymna

Bosorka

3547)  Bosorka (02.02.2012 22:35)

Originál je lepší :-D
http://www.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg

Carlie

3546)  Carlie (02.02.2012 22:32)

Bosi, nejsem Eda , ale s dovolením jsem si taky odkaz spustila a zapěla
A přidávám se, Edííí, musíííš:
http://www.youtube.com/watch?v=ipPiF70oUv4

«   1 ... 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Volturi