Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 ... 1936   »

ambra

3465)  ambra (23.01.2012 23:24)

Koupila jsem si časopis Joy kvůli rozhovoru s Kristen. Pod svatební fotkou z BD je následující text:
V upírské sáze Twilight tvořila Kristen s Robertem nerozlučný pár. V soukromí se údajně už rozešli.
Rozejdou se dřív, než praskne, že spolu fakt chodí?! To je podpásovka!:'-( :'-( :'-(

Bosorka

3464)  Bosorka (23.01.2012 11:07)

A zítra budou botičky a bundička a rifličky a třeba i tričíčko....

Astrid

3462)  Astrid (22.01.2012 22:02)

Elanoreth, odpíšeš mi na mail?? Pokial som ťa zdesila, tak to nebol účel, ale inak už čuším ;)

leelee

3460)  leelee (21.01.2012 20:52)

no co?

Silvaren

3459)  Silvaren (21.01.2012 20:47)

leelee

leelee

3458)  leelee (21.01.2012 19:55)

na to musíš chytře, dojdi na ně zazvonit jestli taky nechtěj špunty do uší, že je v tom domě v noci strašnšnej hluk:D

Silvaren

3457)  Silvaren (21.01.2012 19:42)

Holky, díky za podporu. Zkusím tam zazvonit alespoň s olejničkou.;) Kdybych se dlouho nehlásila, tak mě vycucli.

ambra

3456)  ambra (21.01.2012 13:36)

Silvi, jestli nad tebou náhodou nebydlí některá z místních autorek;) B) . To víš, přes den není čas a když se v noci píše, tak proč při tom nekrmit pračku. No a při psaní se člověk zapotí, takže ta vana... . Jinak ale na nevyspání není k smíchu vůbec nic, to si ještě velmi dobře vzpomínám:p .

Astrid

3455)  Astrid (21.01.2012 12:31)

Zavrčať treba troška, nech sa boja , trocha im nadhodiť sandál, ale, inak, aj ja perem v noci, vtedy mám najsilnejšie nutkanie si dávať predsavzatia, ako budem mať doma poriadok a podobné nezmysly

Bosorka

3454)  Bosorka (21.01.2012 12:25)

Můžeš se zkusit ohánět něčím jako noční klid, ale kde chybí zdravý rozum a empatie, tam prostě nepochodíš.... :/

Silvaren

3453)  Silvaren (21.01.2012 12:21)

Tři měsíce po přestěhování můžu zodpovědně prohlásit, že nad námi bydlí upíři. Vstávají v devět večer a hned zapnou pračku, která jede tak do dvou do tří do rána. Kolem druhé v noci se jdou vyráchat do vany (a asi tam provozují i něco jiného, protože jsou mě tím schopni vzbudit:p ) a pak si pochopitelně půl hodiny suší vlasy velmi hlučným fénem. (Sousedka má kratší vlasy než Alice v posledním filmu.)
Ale to už je tu půl čtvrtá a to je čas na vyvenčení psa, který z toho má přiměřeně hlučnou radost.
Veškeré tyto aktivity jsou doplněny neustálým vrzáním - člověk by řekl, že to budou dveře, ale já podezírám nepromazaná víka od rakví.
K tomu si připočtěte kojení třikrát za noc a jednu Kačenčinu noční můru a laskavě se nedivte, že vypadám, jak vypadám a komentuji, jak komentuji. :/ :/ :/
A jako naschvál mají tři dcery, takže ani žádnej Edward se nekoná. Chjo

Lipi4

3452)  Lipi4 (21.01.2012 08:28)

Bos, něco tam být musí, když tvoje hlavnika vymýšlí ty dokonalé povídky

Bosorka

3451)  Bosorka (21.01.2012 08:09)

Lipi, kde nic není, ani zombie-sexy-mrtvola nebere

Lipi4

3450)  Lipi4 (21.01.2012 07:40)

Chodící mrtvola by Ti ještě sežrala mozek :D :D :D

Bosorka

3449)  Bosorka (21.01.2012 06:44)

No, za mě - raději kamenného upíra, než-li rozměklou chodící mrtvolu :D

Twilly

3448)  Twilly (21.01.2012 00:08)

OK, tak beru zpět, postavy.. ty mě neberou, já prostě nejsem stotožněná s tím zombíkem, mno... :p, jsem konzerva, upír a člověk to je klasika, ale tyhle cizácké námětové novoty...

Dobrou holky... já jdu na kutě...

Bye

3447)  Bye (21.01.2012 00:05)

Námět? Love story... Jasně, to nebere žádnou z nás!

Twilly

3446)  Twilly (21.01.2012 00:03)

Asi jo, ale prostě námět mě nebere..:p

«   1 ... 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella