


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439962×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3463) Lipi4 (23.01.2012 07:21)
http://twilightersanonymous.com/congratulations-to-bryce-dallas-howard-on-new-baby-girl.html
3462) Astrid (22.01.2012 22:02)
Elanoreth, odpíšeš mi na mail?? Pokial som ťa zdesila, tak to nebol účel, ale inak už čuším
3458) leelee (21.01.2012 19:55)
na to musíš chytře, dojdi na ně zazvonit jestli taky nechtěj špunty do uší, že je v tom domě v noci strašnšnej hluk
3457) Silvaren (21.01.2012 19:42)
Holky, díky za podporu. Zkusím tam zazvonit alespoň s olejničkou.
Kdybych se dlouho nehlásila, tak mě vycucli.
3456) ambra (21.01.2012 13:36)
Silvi, jestli nad tebou náhodou nebydlí některá z místních autorek
. To víš, přes den není čas a když se v noci píše, tak proč při tom nekrmit pračku. No a při psaní se člověk zapotí, takže ta vana...
. Jinak ale na nevyspání není k smíchu vůbec nic, to si ještě velmi dobře vzpomínám
.
3455) Astrid (21.01.2012 12:31)
Zavrčať treba
troška, nech sa boja
, trocha im nadhodiť sandál, ale, inak, aj ja perem v noci, vtedy mám najsilnejšie nutkanie si dávať predsavzatia, ako budem mať doma poriadok a podobné nezmysly
3454) Bosorka (21.01.2012 12:25)
Můžeš se zkusit ohánět něčím jako noční klid, ale kde chybí zdravý rozum a empatie, tam prostě nepochodíš.... :/
3453) Silvaren (21.01.2012 12:21)
Tři měsíce po přestěhování můžu zodpovědně prohlásit, že nad námi bydlí upíři.
Vstávají v devět večer a hned zapnou pračku, která jede tak do dvou do tří do rána.
Kolem druhé v noci se jdou vyráchat do vany (a asi tam provozují i něco jiného, protože jsou mě tím schopni vzbudit
) a pak si pochopitelně půl hodiny suší vlasy velmi hlučným fénem.
(Sousedka
má kratší vlasy než Alice v posledním filmu.
)
Ale to už je tu půl čtvrtá a to je čas na vyvenčení psa, který z toho má přiměřeně hlučnou radost.
Veškeré tyto aktivity jsou doplněny neustálým vrzáním - člověk by řekl, že to budou dveře, ale já podezírám nepromazaná víka od rakví.
K tomu si připočtěte kojení třikrát za noc a jednu Kačenčinu noční můru a laskavě se nedivte, že vypadám, jak vypadám a komentuji, jak komentuji. :/ :/ :/
A jako naschvál mají tři dcery, takže ani žádnej Edward se nekoná. Chjo
3452) Lipi4 (21.01.2012 08:28)
Bos, něco tam být musí, když tvoje hlavnika vymýšlí ty dokonalé povídky
3449) Bosorka (21.01.2012 06:44)
No, za mě - raději kamenného upíra, než-li rozměklou chodící mrtvolu
3448) Twilly (21.01.2012 00:08)
OK, tak beru zpět, postavy.. ty mě neberou, já prostě nejsem stotožněná s tím zombíkem, mno...
, jsem konzerva, upír a člověk to je klasika, ale tyhle cizácké námětové novoty...
Dobrou holky... já jdu na kutě... ![]()
3465) ambra (23.01.2012 23:24)
Koupila jsem si časopis Joy kvůli rozhovoru s Kristen. Pod svatební fotkou z BD je následující text:
Rozejdou se dřív, než praskne, že spolu fakt chodí?! To je podpásovka!
V upírské sáze Twilight tvořila Kristen s Robertem nerozlučný pár. V soukromí se údajně už rozešli.