Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 ... 1936   »

Bosorka

3305)  Bosorka (10.01.2012 20:15)

Bingo, Lipi!
Tak Alexi , všechno nejlepší..... (tu ženu a dítě ti odpouštím ;), ale tu striptérku ne ) *fworks* *fworks*

Lipi4

3304)  Lipi4 (10.01.2012 20:10)

Bos, že by tvůj vlčí idol??? .... Že by to byl Alex???

Bosorka

3303)  Bosorka (10.01.2012 20:03)

Já ti dám psisko! ;)

gucci

3302)  gucci (10.01.2012 16:50)

ha....že by to vlčí psisko??

Bosorka

3301)  Bosorka (10.01.2012 16:32)

Sedni, Ambři! (hezky k počítači a piš další popel) ;)

ambra

3300)  ambra (10.01.2012 16:16)

Bos, haf!

Bosorka

3299)  Bosorka (10.01.2012 16:14)

A KDO MÁ DNESKA NAROZENINY? Tedy mimo naší drahé Sfingy ;) Kdo to ví?

ambra

3298)  ambra (10.01.2012 16:09)

jj;)

gucci

3297)  gucci (10.01.2012 16:05)

;) však já klikám.....akorát nevím jestli to funguje...pod tím google???

ambra

3296)  ambra (10.01.2012 16:01)

gucci, on je vlastně staronový;) . Ale klikat se má na reklamy níže, z každého kliku má web pár centů. Co kdyby se Wash rozhodl, že už nechce být jen dobrovolník .

gucci

3295)  gucci (10.01.2012 15:56)

máme nového sponzora??

LadySadness

3294)  LadySadness (10.01.2012 15:46)

Carlie, prečo mám pocit, že tá očná vodička k šošovkám má na teba toxické účinky?

Carlie

3293)  Carlie (10.01.2012 15:04)

ambruš: Já dnes byla na reklamě na kontaktní čočky (nikoliv upíří), o těch /respektive jedné :D/ by se dalo i uvažovat, kdo mi ji však do oka vpreparuje a vypreparuje, hm... A navíc nejsou zlaté, tse... zlaté oči takové chtít, co... i když jen jednu, hm, to bych strašila děti, tak nic, zase makat

MarryTyger

3292)  MarryTyger (10.01.2012 14:58)

Ta parodie, to bude určitě dobrý

ambra

3290)  ambra (10.01.2012 10:35)

Tak na kolik reklam už jste si dnes klikli?B) Šup šup, hezky vydělávat! Vlevo prosím, pod nápisem Reklama! Za každý klik zísává web pár drobných!

LadySadness

3289)  LadySadness (09.01.2012 19:30)

eMuska

3288)  eMuska (09.01.2012 19:14)

Brácha:
- Emi, čo píšeš?
- Takú poviedku.
- O čom?
- O šialenom veterinárovi.
- O takom, čo si pomýlil Jacoba so psom a vykastroval ho?

matysekmj

3287)  matysekmj (09.01.2012 19:13)

nemůžu mám stejnou úchylku,to fakt neovlivním
ale prstíků má dost,tak si myslím,že by sme se mohly podělit

LadySadness

3286)  LadySadness (09.01.2012 18:39)

matýsku, kroť sa, lebo ťa Twiluše vycucne :/ :/ :/

«   1 ... 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella