


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439923×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3297) gucci (10.01.2012 16:05)
však já klikám.....akorát nevím jestli to funguje...pod tím google???
3296) ambra (10.01.2012 16:01)
gucci, on je vlastně staronový
. Ale klikat se má na reklamy níže, z každého kliku má web pár centů. Co kdyby se Wash rozhodl, že už nechce být jen dobrovolník
.
3294) LadySadness (10.01.2012 15:46)
Carlie, prečo mám pocit, že tá očná vodička k šošovkám má na teba toxické účinky?
3293) Carlie (10.01.2012 15:04)
ambruš:
Já dnes byla na reklamě na kontaktní čočky (nikoliv upíří), o těch /respektive jedné
/ by se dalo i uvažovat, kdo mi ji však do oka vpreparuje a vypreparuje, hm...
A navíc nejsou zlaté, tse... zlaté oči takové chtít, co... i když jen jednu, hm, to bych strašila děti, tak nic, zase makat ![]()
3290) ambra (10.01.2012 10:35)
Tak na kolik reklam už jste si dnes klikli?
Šup šup, hezky vydělávat! Vlevo prosím, pod nápisem Reklama! Za každý klik zísává web pár drobných!
3288) eMuska (09.01.2012 19:14)
Brácha:
- Emi, čo píšeš?
- Takú poviedku.
- O čom?
- O šialenom veterinárovi.
- O takom, čo si pomýlil Jacoba so psom a vykastroval ho?
3287) matysekmj (09.01.2012 19:13)
nemůžu mám stejnou úchylku,to fakt neovlivním
ale prstíků má dost,tak si myslím,že by sme se mohly podělit
3305) Bosorka (10.01.2012 20:15)
Bingo, Lipi!
, všechno nejlepší..... (tu ženu a dítě ti odpouštím
, ale tu striptérku ne
) *fworks*
*fworks*
Tak Alexi