


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1439397×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
3184) Twilly (04.01.2012 20:48)
Ten, kdo stvoří tak nádherného hafana ( i když dle originálu) MUSÍ být romantik!!!!! To tvrdím já!
... hele, ten párek v rohlíku je supr, já bych to brala
3183) Alrobell (04.01.2012 20:45)
Bosí samotný obřad bude na zámku... jsem romantička - ale to přece víte, ne?
doufám, že tam nebudou kafrat takový voloviny, jako když se mi vdávala ségra... to bylo něco...
3182) Alrobell (04.01.2012 20:43)
máme to 23.6. jj bude to ve velkým, ale můžu já za to, že půlka rodiny je z Prajské a půlka z jihu Moravy? Problém je hlavě najít něco tak velkého... ale asi se na to vykašlu, půjdeme na námko a já jim koupím párek s kečupem - to alespń bude origoš...
3180) Twilly (04.01.2012 20:41)
ty jo, docela veliká svatba to bude
... to se dneska takhle???? ty jo
Alčo a kdypak to máte?
3179) Alrobell (04.01.2012 20:40)
Bouchlo mi místo svatební hostiny... nemám šajna kde nechám pojíst devadesát lidí na oběd a asi dalších třicet navíc večer...
3174) Twilly (03.01.2012 21:26)
jinej ani Rusalka mít co? No nemůže, náhodou, Kamči, jsi moooooc šikovná
3172) Kamci (03.01.2012 21:25)
nooooooooooooooooooooo nejsem já šikovná??? jenom rok mi to trvalo než jsem na to přišla.
a je jakej??? No ZELENEJ
3169) Elanoreth (03.01.2012 21:11)
Občas používám místo slov "před 15 lety" spojení "před dvěma dětmi a deseti kily"
3168) Kamci (03.01.2012 21:04)
Bosi, moje dítě má v dubnu osmnáct a ještě včera to bylo roztomilý mimčo
3167) Twilly (03.01.2012 21:02)
Stoker je klasika, drahá. Priznám sa, že filmové verzie ma veľmi sklamali, všetky čo som doteraz videla, ale kniha...hmmmm to nie, mmch, práve na tejto knihe som sa učila anglicky
3166) Elanoreth (03.01.2012 20:58)
Krásný, moc krásný obrázek...ehm, ano, já vím, je to AVATAR, už mi to bylo vysvětleno (a pro jistotu z několika stran).
3185) Alrobell (04.01.2012 20:52)
Jo už to vidím v bledě modrým... šaty drahé jako prase, honosný obřad na zámku a pak se celé osazenstvo odebere na námko, kde si koupíme u hladového okna 90 párků z kečupem a dle přání možná hranolky, do kazeťáku hodíme baterky a k tomu všemu nám bude hrát evropa 2 - jen doufám, že nebude pršet - to by mě fakticky nasštvalo