Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1773 1774 1775 1776 1777 1778 1779 1780 1781 ... 1936   »

Alrobell

3185)  Alrobell (04.01.2012 20:52)

Jo už to vidím v bledě modrým... šaty drahé jako prase, honosný obřad na zámku a pak se celé osazenstvo odebere na námko, kde si koupíme u hladového okna 90 párků z kečupem a dle přání možná hranolky, do kazeťáku hodíme baterky a k tomu všemu nám bude hrát evropa 2 - jen doufám, že nebude pršet - to by mě fakticky nasštvalo :D

Twilly

3184)  Twilly (04.01.2012 20:48)

Ten, kdo stvoří tak nádherného hafana ( i když dle originálu) MUSÍ být romantik!!!!! To tvrdím já! :D ... hele, ten párek v rohlíku je supr, já bych to brala:D

Alrobell

3183)  Alrobell (04.01.2012 20:45)

Bosí samotný obřad bude na zámku... jsem romantička - ale to přece víte, ne? :D doufám, že tam nebudou kafrat takový voloviny, jako když se mi vdávala ségra... to bylo něco... :D

Alrobell

3182)  Alrobell (04.01.2012 20:43)

máme to 23.6. jj bude to ve velkým, ale můžu já za to, že půlka rodiny je z Prajské a půlka z jihu Moravy? Problém je hlavě najít něco tak velkého... ale asi se na to vykašlu, půjdeme na námko a já jim koupím párek s kečupem - to alespń bude origoš...

Bosorka

3181)  Bosorka (04.01.2012 20:43)

Tééééda, Al to čumím! To by chtělo nějaký zámeček

Twilly

3180)  Twilly (04.01.2012 20:41)

ty jo, docela veliká svatba to bude ... to se dneska takhle???? ty jo

Alčo a kdypak to máte?

Alrobell

3179)  Alrobell (04.01.2012 20:40)

Bouchlo mi místo svatební hostiny... nemám šajna kde nechám pojíst devadesát lidí na oběd a asi dalších třicet navíc večer...

Bosorka

3178)  Bosorka (04.01.2012 20:39)


No nic, tak jsem se taky, Al, připojila....

Twilly

3177)  Twilly (04.01.2012 20:27)

Ale copa copa?

Alrobell

3176)  Alrobell (04.01.2012 20:16)

Jdu si hodit! Kurde fix laudn hymlhergotfagot dopdelepráce!

Kamci

3175)  Kamci (03.01.2012 21:27)

já jsem táááák šikovná, až se někdy bojim:D

Twilly

3174)  Twilly (03.01.2012 21:26)

jinej ani Rusalka mít co? No nemůže, náhodou, Kamči, jsi moooooc šikovná

Kamci

3173)  Kamci (03.01.2012 21:26)

Kamci

3172)  Kamci (03.01.2012 21:25)

nooooooooooooooooooooo nejsem já šikovná??? jenom rok mi to trvalo než jsem na to přišla.
a je jakej??? No ZELENEJ

Twilly

3171)  Twilly (03.01.2012 21:18)

RUSALKO, ty máš avatárka

Kamci

3170)  Kamci (03.01.2012 21:16)

dobře, před dvěma dětmi a šesti kily...

3169)  Elanoreth (03.01.2012 21:11)

Občas používám místo slov "před 15 lety" spojení "před dvěma dětmi a deseti kily"

Kamci

3168)  Kamci (03.01.2012 21:04)

Bosi, moje dítě má v dubnu osmnáct a ještě včera to bylo roztomilý mimčo

Twilly

3167)  Twilly (03.01.2012 21:02)

Stoker je klasika, drahá. Priznám sa, že filmové verzie ma veľmi sklamali, všetky čo som doteraz videla, ale kniha...hmmmm to nie, mmch, práve na tejto knihe som sa učila anglicky :D

3166)  Elanoreth (03.01.2012 20:58)


Krásný, moc krásný obrázek...ehm, ano, já vím, je to AVATAR, už mi to bylo vysvětleno (a pro jistotu z několika stran).

«   1 ... 1773 1774 1775 1776 1777 1778 1779 1780 1781 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek