Sekce

Galerie

Emmette, je tvůj!

Bella. Osmnáctiletá matka malého poloupírčátka Mattyho. Kde k němu přišla?

Tehdy, kdy bydlela jako čtrnáctiletá dívka v dětském domově v Denali se zamilovala do chlapce. Jaspera. Byl tu nový. Klapalo jim to, ale nakonec se stejně rozešli. Jako nejlepší přátelé se cítili lépe. A tak Bella přišla k Whitlockovým. Jasper, Emmett a jejich matka Esmé. Milovala je a stále je miluje. A přestože ví jejich "malé" tajemství s upírstvím, tak ji neadoptovali. Nemohli. Při posledním dni, který mohli trávit spolu, zpívali to, co sami složili, šli do kina a nakonec to zakončili barem. Šok však byl, když se Bell ráno probudila, na sobě Emmettovu košili. Už víte, čí syn to je?

Ale k přítomnosti. Bell na ně narazí. Po tom, co zjistila, že je těhotná uprchla z dětského domova. Peníze, které jí nechal Emmett po jejich noci použila. Malý Matty vybral místo a díky tomu pozná svého otce. Ale co se stane, když Emmett bude mít snoubenku? A jak se do toho zamotá Edward? Co Rose? A jaké budou reakce?

Fear itself

Je tady nová povídka s názvem Fear itself. Za název děkuji SarceS. Příběh je o Cullenových a jejich životě, když je Nessie starší a jde poprevé na stední školu. Je celosvětová krize, takže i naše řady Cullenů, Denaliů i vlkodlaků (prostě celá smečka) jsou užší.

Když přijdou do Forsk, Nessie se "zamiluje" do jedné dívky. Ta se bude ze začátku bát se s ní sblížit, ale nakonec si padnou do noty a budou nejlepší kamarádky. Ale co když ona dívka není tak úplně normální. Co když se bála oprávněně a má taky své malé tajemství. Ale když se Cullenovi dozvědí o jejím tajemství, budou ho chtít vidět. Lili, tak se ta dívka jmenuje, k nim pojede, ale svého cíle nedojde. Proč? Co se vlastně stalo? Co, nebo kdo, je to překvapení?

Doufám, že se vám povídka bude aspoň trochu zamlouvat.

DOKONČENÁ

Filozofia zamilovaných

Stratil to najdôležitejšie, čo keby mal.

Ju.

Stačilo pár sekún a prišiel o zmysel svojej existencie.

Nikdy sa z toho nespamätal. Ako keby aj mohol. Je upír, tí nezabúdajú.

Už dávno pochopil, že po zvyšok večnosti bude len bezcieľne blúdiť. A je mu to jedno.

Forks je len dalšiu kapitolou nekonečného trápenia.

Nečaká, že by sa niečo mohlo zmeniť.

Nečaká, že ona nebola jediná...

Forest Love

Co by se stalo, kdyby Edward udělal osudovou chybu a k Belle se nevrátil? Dokáže dvakrát vstoupit do stejné řeky? Dokáže naplnit svůj osud? Nechá se jím tentokrát vést?

DOKONČENÁ

Forever frightened lonely heart..?

Bella zažila něco, co ji už navždy poznamenalo. Nesnese dotyk nikoho jiného než Matthewa, o kterého se stará od doby, co její sestra, a jeho matka zároveň, zemřela.

Sestra Alice je k ní krutá a nevděčná, protože se nemůže vyrovnat se smrtí sestry Adele, protože s ní měla vždy lepší vztah než s Bell a také ji mrzí, že Matthew má raději tetu Belli.

Sestřenka Rose je ochraňuje, protože se její otec, poslední její žijící přímý příbuzný, zbláznil a zabil. Má jen Swanovi, přesto její vztah k Alice je lepší než k Bell, proto se Bell cítí osamělá a nemilovaná vlastní rodinou. Jediné její záchranné lano je Matthew, který na tetu Belli nedá dopustit.

Jejich otec, Charlie Swan, se kvůli Bell dal k policii a později se stal forkským šerifem. Matka Rene vede forkskou pobočku národní společnosti zaměřenou na oceňování uměleckých děl a někdy dokonce, celých sbírek, avšak ve Forks pro ni není moc práce, protože zde je malé muzeum s malým rozpočtem a tudíž i obyčejnějšími a menšími sbírkami děl.

Bell je vyděšená vlastními zkušenostmi a nevěří, že by po tom, co zažila mohla ještě někomu věřit, jenže jak se změní její názor, když se do Forks přistěhuje nová rodina s velkým tajemstvím, které Bell není tak cizí? Bude opět šťastná a spokojená? Pomůže jí někdo s jejím žalem?

Forever with you

Aro se starý závistivec. Stále hledá druhou Bellu. Pak najednou najde Evelyn. Ale co na to osud? V čí náručí najde Eve svoje štěstí? A najde ho vůbec?

DOKONČENÁ

Golden gate

Vládce upírů jednou neodolá vábení neznáma a otevře zlatá vrata, která by měla zůstat zavřená. Když vyvázne z nástrah, které ho málem připravily o neživot i rozum, nechá bránu hlídat... Jenže když hlídači moc nehlídají, tak to pak dopadne takhle.

Good bye!

Běžný život rodiny Cullenů, který není úplně typickým, se změní k nepoznání, když do jejich života vstoupí cizinka.
Jak si Edward poradí s tím, že ho nějaká dívka učarovala? A kdo je vůbec ta dívka?
Edward není takový bručoun, je docela normální. :)

 

Dokončeno.

Happy end for Leah?

 

Príbeh o Leah a jej živote, ktorý bude možno šťastný a možno nie.

DOKONČENÁ

Hide your soul

Výtvor Nebrasky a Ree :)

Někteří lidé mají určité nadání. Vlohy. Možná je objeví, možná v nich zůstanou navždy ukryty.
Když se snažíte zachránit si život, jdete až na dřeň; právě tak Isabella objevila to své nadání. Zachránilo jí život dokonce dvakrát.
Ale ten druhý případ se jí teď nezdá jako dobrá volba. Schovává se a navíc je člověk.
To dokáže zkazit náladu.

Holube, bojuj!

Pokračování Života z ptačí perspektivy.

Děj se odehrává přibližně dvacet let po přestěhování Belly na vzdušnou pobočku. Učení už zvládla a vrátila se dolů, na zem. Našla si práci, přítele... Jenže má stále zlé pocity, i když si přesně nepamatuje proč. A jedna vzpomínka, boj a květina to změní. Vzpomene si na slib daný před lety a s jeho splněním přijde i velice těžké rozhodnutí.

Hope is always here

Diana vyrůstala v dětském domově v České republice i s mladším bratrem. I když původem je z Ruska, její domov je v ČR. Když začnou její kamarádi padat bezdůvodně ze schodů, ocitnou se sami v lese nebo dokonce vyskočí z okna, má pocit, že za to může ona. Cítí to, proto odtamtud i s bratříčkem uteče do Ameriky. Nechce, aby další na řadě byl on. Myslí si, že v malé rezervaci La Push tomu unikne a ochrání tak své přátele V Česku i sourozence.

Co když ji ale i tam zlo vypátrá? A kdo je Paul? Kdo jí pomůže? A jak to dopadne?

Houslistka

 

Tahle povídka je pokračováním mojí jednorázovky Farewell. Dozvíte se v ní, jak dopadlo Bellino tehotenství a zda ji Edward někdy najde. A pokud se tak opravdu stane, co na to asi Bella? Skočí mu do náruče a vše odpustí? Nebo to bude všechno právě naopak...


Hrad Algor

Pro čtenáře povídky Život s upírem je tato série malinkým okénkem pro nahlédnutí do života sira Edwarda Masena.

Pro ostatní je jen souborem krátkých příběhů někdy s vtipným jindy s hororvým podtextem.

 

Vítejte v rodině Masenů.

Hranica pod vysočinou

Príbeh Edwarda, kráľovského patrícia a horalskej dievčiny Isabel, v starovekom príbehu, kde upíri lovia ľudí pre obživu a kruto ich zotročujú.Tak sa aj krásna Isabel sama stáva potencionálnou korisťou.

Kedysi dávno, keď svetu vládol neporaziteľný Rím, sa v horách východných provincií odohrávali nemilosrdné boje medzi najsilnejšou rasou na svete a nesmrteľnými, vzpurnými horalmi. Krvilační upíri si uzurpovali teritória celej Karpatie, ktoré patrili divokým kmeňom Gruve. Horali, ako ich nazývali ľudia, v nich videli jedinú ochranu pred krvilačnými monštrami. Na východe, pod vysočinou bola hranica, kde kruté beštie nemohli tiahnuť, ale tam už vládli iní vládcovia. Ďalšia krutá rasa. Rasa lykanov. Náš príbeh nás zavedie ďaleko do minulosti, kde sa zrodila nesmrteľná láska kráľovského bojovníka a horalskej dievčiny. Kam ich tento príbeh zavedie ani bohovia na Kaukaze nevedia. Ale nečakajme jednoduchú cestu. Tá bude pre nich bolesťou a nebezpečím vykladaná.

Hříšníci

Edward, Bella a spousta dalších postav z Twilight. Jenže tím podobnost končí. Pokud nelpíte na dodržení všech konstant, může vás tento příběh dospělejších, ale stejně zranitelných hrdinů možná zaujmout.

DOKONČENÁ

Humanity

Mladý syn francouzského generála a králova oblíbence, Edward, si nikdy nevážil lidí, kteří ho nedokázali převýšit bohatstvím, krásou, nebo společenským postavením. Většina lidí byla jen prach u jeho nohou a díval se na ně jen s odporem a pohrdáním. Jenže tehdy potkal dívku, která mu dokázala učarovat. Ačkoli Kasandra nebyla možná ztělesněním cudné dívenky, dokázala Edwarda donutit k pochybám o své vlastní důležitosti svým neustálým odmítáním. Možná by ho naučila úctě k životu, kdyby sama nezemřela rukou ženy, která si mladého šlechtice, který tomu přihlížel, vybrala za svého společníka na cestě věčností. Přepočítala se a zemřela jako první. Z Edwarda se stala zrůda, jež si nevážila už ani bohatství a krásy. Lidé se stali jen pouhou potravou. Trvalo tři sta let, než se znovu odvážil doufat. Objevila se totiž dívka, která jakoby Kasandře z oka vypadla. Dokáže se ale srovnat se skutečností, že není dokonalá jako jeho modla?

Chase your dreams!

Bella má sen být zpěvačkou, ale nedaří se jí. Rozhodne se odstěhovat do Forks k otci od nechápavé matky a školu dostudovat tam. Vaše prettygirl17. :)

Povídky od prettygirl17

Chlad

Rozbřesk. Svatba, líbánky na ostrově Esmé, nečekané těhotenství, dramatický porod, vítězné setkání s Volturiovými a žili šťastně až na věky. Nebo ne?

Chodili spolu z čisté lásky

Jejich láska je hluboká a pravá. Ale jak jí dát najevo, když je mezi nimi propast rozdílů a nástrah. Najdou k sobě Bella s Edwardem cestu?

DOKONČENÁ

Chybíš mi, tati!

 

Renesmeé je už skoro dospělá krásná poloupírka, jejíž dosavadní tvrdě hlídaný život převrátí naruby tajemný cizinec. Láká ji k sobě i přes protesty její rodiny. Bude odkrývat svou minulost, naplno prožívat přítomnost a stavět si budoucnost.

Chyťte Víru

Žádná náboženská povídka, jen menší překlad jména :)

Bella, poloupírka, je při cestě ze školy svědkem dopravní nehody, ze které se zachrání jen malá holčička - Faith (Víra). Její osud je zpečetěn, když se jí jediná žijící příbuzná zřekne a pošlou ji do domova. Jenže i za tu chvilku, kterou s ní Bella strávila, si ji Faith dokázala omotat kolem prstu. Bella bude dělat všechno pro to, aby ji dostala do své péče. I kdyby to znamenalo vzít si cizího muže.

DOKONČENÁ

I kick your ass, life!

Námět by anamor!

Bella byla skvělá studentka a žádaná dívka. Jednoho dne se však všechno změnilo. Máma ji zavrhla a čas trávila raději v práci než doma. Ten den zanechal na Belle následky, které si ponese do konce života. Následky, které teď řeší drogama. Stala se z ní rebelka, ale to má brzo skončit. Máma ji pošle na letní převýchovný tábor, kde se jí opět změní život od základů.

DOKONČENÁ

I minulost se někdy vrací

jjj

 

Bella se nějakým zázrakem dostává do minulosti a přímo na venkovské sídlo Masenů. Jaké to asi může být pro dívku, která je zvyklá na moderní vymoženosti a hierarchii jednadvacátého století? Jak asi zareaguje na to, že se údajně dostala do začátku dvacátého století? Do doby, kdy se teprve tvořila první hnutí Sufražetek, ženy neměly volební právo a byly více méně majetkem mužů?

A co Edward na její zvláštní oblečení, Ipod a nejnovější mobilní telefon?

Jak moc ošklivé nebo hezké to může být, se dočtete v povídce - I minulost se někdy vrací.

I po tak dlouhé době

I věčnost může být krásná, Edwarde

Bella, žije u táty ve Forks, kam se dobrovolně odstěhovala. Trápí ji zlé sny, které jsou vlastně vzpomínkou na minulost. Není si jistá, zda to byla skutečnost nebo její fantazie. Bellina informovanost o nadpřirozenu jí brání v normálnosti, kterou tak moc chce. Až se ve městě objeví tři upíři a její minulost…

Indiánka

Scarlet je pravou dcerou svých rodičů - a že nejsou jen tak ledajací.

První střední škola není žádný med, zvláště v případě, kdy musíte skrývat nějaké to tajemství.

Život v rodině Cullenových s sebou však nese víc než jen nástrahy nesmrtelnosti...

Inkognito

Realitní kancelář C&H reality otevírá pobočku ve Forks. Bella má čerstvě po škole a hledá práci. (Jaká náhoda!) Pojďme přimět motýla, aby máchl křídly a zařídil všechno absolutně jinak. Pěkně od začátku. Žádná střední, žádná inteligentní Bella, která díky knihám a internetu odhalí Edwardovu skutečnou identitu. Tahle Bella se i přes svou nevědomost dostává do nebezpečné situace, která prolíná celý příběh. Od počátku před půl rokem, až do chvíle, kdy cítí plíseň a staré ponožky. Zachrání ji někdo?

DOKONČENÁ

Intimita

Intimita - pozvánka do sveta upírov, ktorý nie je taký jemný, ako nám ho Meyerová ponúkla. Má tu miesto cit, ktorý je príliš nežný na kamennú živelnosť, no príliš silný na odvanutie časom? Čo všetko majú upíry spoločné s ľuďmi?

holdbutt


Isabella & Daniella - Teplo vs. Chlad

Ella a Bella.JPG

Daniella a Isabella Swanovi jsou sestry. Bella je osmnáctiletá víceméně nenápadná, učenlivá, starostlivá a dává pozor na svoji sestru. Ella je naproti tomu šestnáctiletá ukecaná, hlučná a rozesmátá jako typická puberťačka. Obě se stěhují do městečka Forks, které vypadá příšerně nudně. Ovšem nic není jak se zdá a obě dívky objevují záhady, které rozhodně nesouvisejí pouze s lidmi. Ve Forks se něco děje a ony tomu příjdou na kloub.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek