Sekce

Galerie

Svítání (Rozbřesk jinak)

Ačkoliv Steph nesmírně obdivuji, čtvrtý díl ságy mě zklamal. Nebyly v něm věci, na které jsem dychtivě čekala a naproti tomu tam byly jiné věci, které jsem nedokázala překousnout. A tak mě to zklamání dohnalo k tomu napsat si Rozbřesk podle sebe. Kde bude to, co jsem si tak zoufale toužila přečíst a ani ve snu by mě nenapadlo, že se nakonec nedočkám.

Takže nabízím trochu klasiky, zcela v duchu Twilight. Svítání navazuje na ságu a pokoušela jsem se tam neměnit nic kromě děje. Charaktery postav a celá atmosféra je jen a jen Twilight (za Irinu ale neručím...). Příběh jsem psala se Stephinou knihou v ruce, vybírala jsem z něj části, které jsem chtěla zachovat a použít, a které nesměly chybět. Čili zelený text v mé povídce jsou doslovné citace knihy, ale příběh je docela jiný.

Svítání rozhodně není tak obsáhlé jako Rozbřesk. Musela jsem to všechno vtěstnat do mnohem méně slov... ale k tomu už je předmluva...

DOKONČENÁ

Svobodná matka

Všechno není tak idylické jak se zdá. Bella, která žije ve Volteře poznává krásného Aleca, do kterého se zamiluje a později se s ním i fyzicky sblíží. Poté co Bella otěhotní ji Alec opustí ze strachu, že by se o ní mohli dozvědět vládcové. Bella se vydává na vlastní cestu života, kde potká Edwarda a jeho rodinu, ale dovolí její mateřský pud sblížit se s nimi?

Šach - Mat

Při tragickém železničním neštěstí přežije jediný člověk - desetiletá Bella Swanová. Její tajemný zachránce se stane jejím strážným andělem až do konce věčnosti...

DOKONČENÁ

Šestý smysl

Povídka o Alici a Jasperovi

Škola základ života

Kdo se učí, ten vše umí, i když tomu nerozumí, jistota je jistota. Úspěch čeká pouze borce, zná-li poučky a vzorce, škola základ života. Befeleme, pes se veze, leze, leze, po železe, metan, etan, propan, butan, brontosaurus, orangutan, tóga, titan, tunika, kobyla i babyka, rovnoběžka, sečna, tečna, plus do mínus nekonečna, narýsujem k tomu rychle průsečík a průměr krychle, tangens, kosinus a sinus, ix na druhou, plus a mínus, parabola, hyperbola, základ života je škola!

DOKONČENÁ

Šmarjá, Edwarde, tak už se zamiluj!

Athéna se stala kvůli své nevymáchané puse bohyní lásky, ale najít každému jeho ideální polovičku není zrovna snadná práce. Zejména když jeden z klientů je nenapravitelně nezamilovatelný. Kromě hadru na čelo a džbánku silného vína si Athéna pořídí i pomocnici, která mu má konečně naleznout druhou polovinu jeho duše.

DOKONČENÁ

Špatné místo, špatný čas

Felix s Demetrim mají za úkol dojet do Los Angeles vyřešit možné objevení upíra na veřejnosti. Stopy je zavedou přímo do hollywoodských studií, kde narazí na velmi ráznou Angelu a Felix se tak nějak zakouká.

Jenže Angela je velmi rázná i jako novorozená upírka a nenechá si nic líbit. Jak se Felixovi podaří vycházet se svou vyvolenou?

Šťastný konec pro mě a moji lásku

Nelíbil se mi konec života Bree Tannerové, a proto jsem se rozhodla ji nechat žít a společně s Diegem čelit nástrahám, který jim život přinese. Děj se odehrává od chvíle, kdy se poznají a už od začátku u nich panuje jistá magie. Do Breeiny party se přidá taky Fred a Kira. Jak se tento pozoruhodný příběh bude rozvíjet?

DOKONČENÁ

TA z La Push

Celou rodinu Cullenů trápí pohled na osamoceného Edwarda. Není se tedy čemu divit, že když konečně dolehne po stoletém zpoždění jaro i na něj, tak v nich najde neutuchající oporu. Jsou tak nadšení, že dokonce ochotně přehlížejí takovou drobnou vadičku, kterou ta dotyčná má - je už tak nějak drobátko zadaná a to ne jedním.

DOKONČENÁ

Tabula Rasa

Když mysl probouzí se do nového rána, je jako čistý papír nepopsaná. Kdo vrátí vzpomínky té duši ztracené? Kdo mraky z nebe pochmurného zažene?

 

DOKONČENÁ

Tak daleko, tak blízko

Bella utíká od zklamání, bolesti, zrady. Kde jinde se schovat, než ve městě, ve kterém byla kdysi v bezpečí a šťastná?

Edward nemusí utíkat. Zabarikádoval se před světem a nehodlá nikomu dovolit, aby narušil bezpečí jeho izolace.

Jejich představy a přádní jsou naprosto jiné. Přesto se jejich osud musí protnout. Jak jinak ;)

Tak to je brutus!!!

Esmé si z aukce donese vzácné zrcadlo, přímo sběratelský kousek. Baví se o tom s Bellou a ta se nabídne, že ho pověsí. Když tak po rozhovoru s ní učiní, dostane se do krutého zrcadlového světa, kde je všechno naopak. Ale, co když se na druhé straně zrcadla odehrává přesně to samé a Bella z druhé strany se dostane tam, kam nemá?

Tak to je haluz!!!

Rodinka Cullenových si užívá společné odpoledne ve Forks. Za doprovodu nečekané bouřky se vypraví na tradiční zápas baseballu. Ovšem než si stihnou pořádně zahrát a rozmetat louku na prach, potkají neznámou upírku, která jim tak trochu naruší jejich poklidnou věčnost. Díky ní a své zvědavosti, se ocitnou v jiném světě. Našem světě...

Tak už to řekni

Být mladší sestrou krásné Rose Swanové není zrovna výhra. Ale být mladší sestrou, která je tak pitomá, že se zamiluje do kluka své perfektní starší sestry, to je teprve peklíčko...

Takoví jsme byli

Amerika začátek 50. let. Bella Swanová a Edward Masen tvoří na střední škole už dva roky nerozlučnou dvojici. Nečeká je lehký život - oba pocházejí z chudých rodin, ale věří, že odhodlání a hlavně jejich láska jim pomohou neztratit se ve velkém světě dospělých.

Jenže Edward onemocní. A zemře. Opuštěná Bella krátce poté zjišťuje, že jejich láska nezůstala bez následků...

DOKONČENÁ

Tančit mezi kapkami krve

 

Upír s tři tisíce let bijícím srdcem. Temná věčnost. Bolest. Nenávist. Krev. Smrt. Ale i neskutečně silná láska v mnoha podobách je krutým osudem Isabell Luvitro, jíž se i po dvou tisíciletí zapomenutí bojí ti nejsilnější - Volturiovi.
To nejhorší má teprve přijít nebo ne? Může láska změnit vše?
Není nikdo, kdo by mě zabil nebo mohl zastavit! Proč? Já chci zemřít...

Upír s tři tisíce let bijícím srdcem. Temná věčnost. Bolest. Nenávist. Krev. Smrt. Ale i neskutečně silná láska v mnoha podobách je krutým osudem Isabell Luvitro, jíž se i po dvou tisíciletí zapomenutí bojí ti nejsilnější - Volturiovi.

To nejhorší má teprve přijít nebo ne? Může láska změnit vše?

Ten druhý, ta druhá

Bella se přistěhuje do městečka, které má jen jednu zvláštnost. Vlastně dvě. Žijí zde dva tajemní bratři. A občas z městečka zmizí nějaké děvče. Jeden z bratrů Bellu neovladatelně přitahuje. Ten druhý ji děsí. Komu uvěří? Příběh o vině, starém hříchu, lásce, která nemá dostat šanci, a nadějích, které mají být zašlapány.

DOKONČENÁ

Ten, kdo ti dá jméno

Přišel o všechno. A neví o tom. Nepamatuje si, kým byl před přeměnou. Ani netuší, že před přeměnou vůbec něco bylo. Nezná ani své jméno...

Přišla téměř o vše. O rodinu, o možnost studovat. Neví, co bude s jejím životem dál. Její jméno je možná jediná jistota, kterou má...

Je možné, aby se z dvojí beznaděje zrodilo něco tak čistého, jako je láska?

Tenká hranice

Bella Swanová je obyčejnou americkou ženou. Žije v Kalifornii v malém bytě uprostřed hlučného města. Nikdo by nehádal, že tahle drobná žena pracuje jako dozorkyně v největší mužské věznici na západním pobřeží. Zdá se, že všechno jede jako na drátkách, když se Belle náhle začnou dít podivné věci. Nejprve si myslí, že se jedná o pouhopouhé náhody, ale nic se neděje jen tak. Na klidu jí nepřidá ani Edward Cullen, muž, který ne nebere jako odpověď. Jeho chování Bellu vytáčí, není zvyklá, aby jí někdo odporoval, a Edward Cullen to dělá víc než často.

The Gift

Susan žije se svou babičkou v malém Washingtonském městečku Ridgefield. Do jejího života nečekaně vstoupí skupinka lidí lišících se od ostatních, a to nejen svým vzhledem. Jak na ně bude Susan reagovat? Přijmou ji mezi sebe? A co když také není tak úplně obyčejná dívka? A co všechno se stane, když se objeví nečekaná návštěva, kterou nikdo nepředvídal?

Tiene minulosti

Minulosť nikdy nespí. Nečakane zavolá u mladej poloupírky Annie. Rozhodne sa vrátiť späť do sveta, kotý kedysi musela opustiť. Ako sa s tým vyrovná ona ale aj doktor Cullen, ktorého sa to tiež týka?

DOKONČENÁ

Tiger Fortune

Miley, je dcera Belly Swanové a Edwarda Cullena. Nevyrůstá však ani s jedním s rodičů, má nevlastního otce Raya Markuse a matku Natashu Markusovou. Společně s nimi vyrůstá v ZOO, kterou Bella Swanová zdědila a přenechala Rayovi. Co se ale stane, až Miley nalezne záhadnou dřevěnou truhličku? Pomůže jí matčina ukolébavka v nejhořších chvílích?

P.S.: Na Miley se upíří gen vůbec nepodepsal

Ticho pravej lásky

Bella je najmladšia dcéra kráľa a žije vo svete, kde sú niektorí ľudia výnimoční. Aj Bella je výnimočná. Od iných sa líši tým, že jedno oko má zlaté a to druhé zelené. No v ich krajine Estill sa začnú diať divné veci. Nachádzajú sa zvieracie, ale aj ľudské, telá bez jedinej kvapky krvi...Dúfam, že si poviedky nájde aspoň pár čitateľov.

Trable přemožitelky

http://stmivani-ff.cz/gallery/22012b68c9_54626292_o2.jpgJak asi dopadne, když se v jednom městě sejde hned několik nadpřirozených bytostí a jedna přemožitelka? Bella se stěhuje do Mystic Falls. S přesně stanoveným příkazem. Zničit všechny upíry ve městě. Jenže nic není tak lehké, jak se na první pohled zdá. Takže, jak asi může dopadnout, když se spojí Upíří deníky, Stmívání a Zavržený v jedné povídce?

Tragic End

Kolik příběhů má happyend? Kolikrát už Edward dokázal odolat své vášni, překonat sám sebe, jen aby věci mohly skončit dobře?

Tenhle Edward to nedokáže. Uvidíme ho podlehnout vášni tak stravující a tak nepřípustné, jak jen je to možné. Půjdeme přes hranice možností jeho sebeovládání a uvidíme Edwarda, který je jen „člověk“, nikoliv superhrdina. Zažijeme ho i s jeho chybami a slabostmi. Navzdory veškerému jeho odpírání – pokušení bude silnější.

Příběh je jen pro silné povahy, i když ti, kdo mě znají, to možná čekají horší. Ačkoli jsem Edwarda dovedla až na konec jeho možností, stále jsem se ho snažila v některých ohledech držet nad vodou. Jsou meze, které nehodlá překročit ani mé démonické já.

Trenérka

Bývala českou parkurovou hvězdou, jenže pak přišel pád a změnil jí život. Rozhodla se opustit svůj domov a odjet někam, kde ji neznají, kde bude moci začít znovu a od začátku. Jako trenérka...

 

Spoluautorkou, milovanou betou a rádkyní je stejný blázen do Paula, jako já - Bosorka

18+ platí pro celou povídku

Trnitá cesta

Vzdalme se na chvíli od vymožeností moderní doby. Nacházíme se na začátku 19. století. Na obrovském a překrásném sídle velmi vážené, urozené a bohaté rodiny. Na neposkvrněném anglickém venkově poblíž Londýna. Tam, kde si lidé krátili čas povídáním a plesy. Tam, kde nenajdeme žádné násilí, drogy ani tvrdý alkohol. Tam, kde moderní doba a lidé ještě nenapáchali tolik škod. Tam, kde žádní lidé nebyli zkažení a zlí. Tam, kde hlavní roli v lásce dvou lidí hraje původ a bohatství. Tam, kde začíná tento příběh…

DOKONČENÁ

Třetí ségra

Edward, Rosalie a Alice Cullenovi. Tři zhýčkaní, čerstvě osiřelí sourozenci, žijící ve slunné Kalifornii. Bella Swanová. Ségra, o které nikdo nevěděl. Ségra, se kterou nikdo nepočítá. Přesto se vydává na cestu, aby poznala i svou druhou rodinu...

Tři šelmy a Dante

Co když je všechna nadutost jen dobře hranou hrou? Co když se pod velmi tvrdou skořápkou skrývá opravdový cit, jenž nesmí být prozrazen? Ale co když se najde někdo, kvůli komu je dáno v sázku vše, co si za staletí vydobil?

A on je ochoten vše obětovat. Bude to vůbec třeba?

Tři trůny

Jak to mohlo být dál...

DOKONČENÁ

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse