Sekce

Galerie

Moje srdce nikdy nebude slepené

Edward odejde a s ním i celá jeho rodina. Bella je z toho nešťastná, a proto hledá útěchu u Jaka, který ale před ní skrývá tajemství. Bella se proto jednou rozhodne za ním zaskočit, aby zjistila, co se s ním děje. Co ale nečeká je, že je vlkodlak a s ním i celá jeho partička kamarádů z rezervace. Vyrovná se s tím Bella? Co na to Jacob? A co Victorie? Nechá ji konečně na pokoji? Vrátí se jí někdy Edward? A pokud ano, jak se k němu Bella zachová?

DOKONČENÁ

Most nárekov

Bella je mladá maliarka, ktorú môžeme nájsť v Benátkach maľovať rôzne kanály a zákutia či osoby na objednávku. Čo sa však stane, ak padne do oka samotnému vládcovi ríše upírov, Arovi? Pre koho ju bude chcieť za ženu?

Most přes Rosebud Creek

Kdekdo by mohl Isabellu Swanovou litovat. Je téměř slepá a navíc ji krátce po narození opustila vlastní matka. Ona však o lítost nestojí. Má skvělého tátu a má svůj cíl. Když o své jistoty během jediného dne přijde, zdá se nutnost odjet k matce do Montany jako nejhorší pomsta, kterou jí mohl osud přichystat.

Edward Cullen vyrostl v Chicagu jako hýčkaný syn prominentního chirurga. Ani peníze však nezaručí, aby se rodině vyhnulo nejhorší z možných neštěstí. A tak se ti, co zbyli, jednoho dne seberou a odjedou do Montany. Možná najít nový začátek, možná prostě jen zapomenout. Aspoň trochu. Aspoň na chvíli.

Mohou si něco dát lidé, kterým se zdá, že o všechno přišli?

Můj milovaný mimoň

Jsou to pořád oni - Bella a Edward. Jen s tím rozdílem, že ona je opravdu normální středoškolačka a on možná ještě divnější patron, než jak si ho pamatujeme. Přesto - oni dva prostě patří k sobě. Jen se u toho sbližování občas trochu zasmějeme.

Můj milý deníčku

Od událostí popsaných v BD uplynuly dva roky. My se přesuneme do slunného L. A., kde ve velkém domě s bazénem žije Ruth Fishermannová se svými rodiči. Ruth je sedmnáct, píše si deník a zaznamenává do něj každodenní události svého života. My ji zastihneme v den, kdy se k nim nastěhuje vzdálený bratranec Seth Clearwater, který se velmi rychle stane hlavní postavou jejích deníčkových zápisků. Ano, stránky deníku se začínají plnit slovy jako: debil, imbecil a otrapa... A to ještě netuší, co ji všechno čeká...

Můj vnitřní boj

Jacob a Bella jsou stejně staří. Bydlí blízko sebe už skoro rok na okraji indiánské rezervace. Cullenovi jsou sice na obzoru, ale v menší sestavě a hlavně o rok později. Dlouho jsem s tím váhala, ale rozhodla jsem se Vám dát příležitost roztrhat mě na kousky.

Dnes žádní upíři a vlkodlaci.

Jacob. Slash.

 

+15

Múzáci

Jedna nejmenovaná autorka ff je konfrontována se svými Múzami. K jejímu překvapení, ale mají podobu hrdinů Ságy Twilight. Jak se s tím vyrovná? Nezblázní se? A nebo se také stane Múzou?

DOKONČENÁ

My love-vampire story

dvfsdfv

Nevinný triedny výlet? Alebo nočná mora? Ja – obyčajná šiestačka na základnej sa stanem náhodným prírastkom rodiny Cullenovcov.

My Way

Nápad. Asi blbej, ale zkouším to :D Přemožená představou lidského Edwarda a popohnaná jedním nejmenovaným filmem jsem otevřela Word a tohle z toho vzešlo.

Edward Cullen. Vysokoškolák, který sám neví, co vlastně chce. Jeho dosavadní život tvoří divoké večírky, sex a pocit svobody. Jenže, jak by řekl Edward, osud je svině.

Myšičko, myš...

Minnie je holka s hlavou plnou nápadů. Překotně se snaží většinu z nich dostat na papír a taky studovat na univerzitě. Nechce mluvit o minulosti ani budoucnosti, chce trávit čas tady a teď, u notebooku, se svou fantazií. Až na výjimky nemá ráda lidi a když už s nimi musí komunikovat, je ironická a sarkastická.
Co když narazí na sourozence, kteří se zdají být tak trochu jiní? Kam se rozběhne její představivost a jak dopadne střet s realitou? Existují upíři a vlkodlaci, nebo se prostě jen zbláznila?

DOKONČENÁ

Na nič nemysli

Edward bol upír, ktorý si užíval svoju večnosť. Bol typický lámač mladích ženských sŕdc až kým nespadol na nos a nedoplatil na svoje ego. Život sa mu po jednej udalosti prakticky zhrútil a z neho sa stal utiahnutý jedinec. Od žien sa drží čo najďalej a snaží sa nikoho nenaštvať aby na to nedoplatil. Prečo to tak je? A kto mu môže pomôcť? Hádajte alebo čítajte.. :D

Na tónoch Twilightu

Dovoľte mi predstaviť Vám poviedky - uzatvorené kapitolky inšpirované hudbou a textami na večnú tému Twilight (songfics)

Na západ od ráje

Pokud máte chuť prožít příběh velké lásky, kterou autorka série Stmívání poněkud neprávem odbyla a jen v několika větách spoustu tajemství spíš naznačila než odhalila, je pro vás Na západ od ráje tím pravým čtením. Jak se stalo, že upír přesvědčený o bezcennosti vlastní existence k sobě po tak dlouhém osamění připoutal další bytosti? Jaké byly Edwardovy první roky? A skutečně je Edward prvním upírem v rodině Cullenů, který propadl lásce k lidské dívce?

DOKONČENÁ

Náhoda? Leda ve snu...

V den, kdy se Edward setkal s Bellou, se setkal ještě s někým jiným. Řeč je o dívce jménem Dawn, která zemře dříve, než se nám všem dobře známý příběh Edwarda a Belly stihne pořádně rozjet. To ale v žádném případě neznamená, že do něj nemůže nijak zasáhnout. Dawn totiž dokáže pěkně zkomplikovat existenci nejednomu upírovi a to i přesto, že je z ní duch.

Nakresli mi vlka

Renesmeé sa s rodičmi a bratom presťahuje do Forks z rodinných dôvodov. Na prvý pohľad je to len malé nezaujímavé mestečko ale Ness sa veľmi skoro presvedčí o opaku. V škole stretne Jacoba Blacka, tichého chlapca, ktorý by svojou postavou mohol byť stredobodom pozornosti. On o to ale nestojí, len sa drží v úzadí a kreslí...

Návrat do zeleného ráje

Zase tu máme naše oblíbené co kdyby :). Takže: Co kdyby se Cullenovi přistěhovali do Forks o pět let později? Jak by vypadal život naší "svaté trojice"? Kolik věcí by se změnilo, které události by byly nevyhnutelné?

 

Ano, je čas připomenout, že jsem jasný tým E+B, ale na Jacoba mi nikdo nesahejte! :P

Návrat k minulosti

Isabella Swanová, úspěšná pracovnice reklamní agentury, se po několika letech vrací do rodného městečka, aby opět utekla. Opět, zas a znovu. Útěky jsou řešením problémů, kterých nemá zrovna málo. Ale je to skutečně tak? Dá se všemu utéct? Isabella se setkává se svou minulostí, která ji děsí víc než cokoliv jiného. Je schopná smířit se s tím, co se stalo před lety a jít dál?

Návrat minulosti

Pokračovanie Tieňov minulosti - Minulosť nikdy nespí a plánuje vrátiť sa späť. Tentoraz udrie na samotnú Volterru. Aký bude mať dopad na šťastnú rodinku Cullenovcov, keď sa o slovo prihlásia Rumuni a budú chcieť zničiť samotnú trojicu vládcov? Kto za tým všetkým bude stáť?

Navždy je příliš dlouho

Edward a Bella ano, upíři ne. Přesto tentokrát úplně neopouštíme fantasy svět. Edward totiž má své tajemství. Je člověk, ale je nesmrtelný. Netuší proč, netuší, jestli má jeho výjimečnost nějaký význam, nebo zda je jen hříčkou přírody. Ve chvíli, kdy si dopřává pár volnějších let, potkává Bellu. Obyčejnou studentku, která od svého přítele nechce nic mimořádného - jen s ním zůstat do konce života...

DOKONČENÁ

Navždy s Tebou

Bella byla oblíbená a krásná, ale po smrti své matky přestala dbát o svůj vzhled. A vtom se objevil Edward. Okamžitě se do něj zamilovala, ale věděla, že nemá šanci, aby její city opětoval. Nezajímala ho a ke všemu měl dívku, Lauren. Svou pomocnou ruku k získání Edwardových citů ji nabídne Emmett. Zprvu mu nevěří, ale poté souhlasí. Po měsíci je z Belly zase ta krásná dívka, kterou bývala. Edward se jí dvoří a ona jeho náklonnost přijímá. Na plese se stane to, co Edward nechtěl, ale Bella po tom toužila. Stráví spolu noc. Hned den na to se stane zásadní věc. Bella odjede do Itálie a tam se její život od základů změní…

Nečakané dedičstvo

kapitolová poviedka, ktorá vznikla na základe knihy od Nicole Jordan - Potešit dámu. K tomuto spisovateľskému dielku som sa dostala nedávno, počas mojej choroby a poviem vám, je to poriadna "červená knižnica" :DD.

Mojou snahou bude chytiť sa motívu, ktorý mi úžasne pasuje do Twilightovskej tématiky a skombinovať taký pekný guláš v ktorom by som mala ukuchtiť romantiku, lásku a dobíjanie srdca okorenené lyžičkou vtipu a medzi štipkou sexom a to všetko naservírované na pozadí 19.teho storočia...hádam bude chutiť

Nedobrovolně novorozená

Nedobrovolně novorozenáBella žije se svými rodiči, které miluje. Jednoho dne ji promění upír a ona se zcela nedobrovolně ocitá v novém světě, o kterém dřív ani nevěděla. Je novorozená, stejná jako všichni ostatní novorození - ovládaná žízní a instinkty. (Proč by taky měla být jiná? :D) Nový svět nezná a o to je to pro ni těžší. A k tomu všemu na ni osud nebude zrovna milý...

Poté, co zabije osobu sobě nejbližší, si uvědomí, že tento život žít nechce, a rozhodne se zabít. Sama to však nedokáže, a tak hledá jiného upíra. Když narazí na pach Cullenových, rozhodne se na ně zaútočit a doufá, že ji zabijí...

 

Dokončená

Nedotýkej se mě!

Bella je poloupírka a dcera Rosalie a Emmeta. Stěhují se do Forsk. Bella má dar, který bere jako prokletí, protože s ním může i zabít upíra. Je plachá a drží si odstup. Jenže ve Forsk bude nová překážka v jejím životě a to další upíří rodinka a přesněji Culleni. Bella se ztrácí ve svých pocitech a pokouší se držet si odstup a tím je před svou mocí chránit a to především Edwarda. Ale ten se nehodlá jen tak vzdát i poté co se dozví pravdu o Bellině moci. Dokáže Belle, Edward pomoc anebo doplatí na svojí snahu on sám?

DOKONČENÁ

Nechrochtej a spi!

Bella je většinu doby úplně normální, vlastně nenormální teenager. Je taková, jak ji známe: tichá, uzavřená do sebe, ne právě společenská. Větěinu doby. Ale občas se to prostě stane. Nedokáže s tím nic dělat. Zašklebí se, vyplázne jazyk. Zavrčí, vypískne. Škube rukou, trhne hlavou. Jediné její štěstí je, že sedí v poslední lavici a tyhle nehody se nedějí moc často.

Tedy... Neděly se tak často. Dokud jí v hodině tělocviku při basketbalu její vrozerná nemotornost a neohrabanost nezpůsobily otřes mozku. Pak se začaly dít věci...

Nejkrásnější část dne

Nessie už dospěla a začíná se sbližovat s Jacobem. Aneb jak to dopadá, když v rodině mohou spát jen dva její členové.

DOKONČENÁ

Nejsilnější jed

Po sto letech, které Bella prožila po boku Edwarda, se svět změnil. Svět lidí i svět upírů. Lidé čelí novým problémům a mezi upíry se objevila mocná, temná skupina Stínů, která zamíchala karty upíří existence. Její vůdce Venome má schopnosti tak speciální, že to i v upířím měřítku překračuje obvyklé meze. A zatímco Cullenovi, kteří mají mezi upíry také svoje zásadní místo, stojí na straně světla, Stíny kolem sebe šíří tmu a strach.

Jaké by bylo pro Edwarda, kdyby přišel o Bellu a přitom musel stále žít v její blízkosti? A jaké by pro něj bylo odložit své obvyklé zásady, aby ji získal zpět?

Kniha bude rozdělena na tři části o zatím neznámém počtu kapitol a každá část bude úplně jiná. Objeví se nové postavy (nejen Venome, ale třeba i Happy a Dizzy...), dobro, zlo, napětí, tajemno, akce, sem tam i kus pohody a humoru a samozřejmě romantika a nesmrtelný okouzlující vztah Belly a Edwarda!

Navíc jedna taková zvláštnost: každá kapitola bude mít svého vypravěče (v závorce).

DOKONČENÁ

Nejúžasnější hrozné léto

Jedno neuvěřitelné léto, které je pro Bellu plné zvratů.

Od narození žije Bella  v New Yorku se svým otcem. Má svého pana Božského a před sebou léto, které mají strávit společně v L.A.. Jenže když její otec dostane novou práci na druhém konci státu všechno se změní. Láska přesto zůstává, ale ne všechno je tak jednoduché, jak by se mohlo zdát...

Pojďte si s námi zavzpomínat na prázdniny

autor myšlenky: Tamias, pomocník při realizaci: emam

 

DOKONČENÁ

Nejvyšší cena za život

V životě každého z nás nadejde čas rozhodování a volby. Některá rozhodnutí jsou malá a téměř bezvýznamná, ale na některých závisí lidské životy a osudy ostatních.

Do téhle situace se dostala Bella. Rozhodovala se mezi svým životem a životem své nenarozené dcerky. Volba pro ni byla jasná a dala přednost svému malému upířímu zázraku.

Malá Elizabeth vyrůstala po boku jejího věrného vlkodlaka Jacoba a kamarídky Leah. Jednoho dne se však do jejich života zamotá nový mládenec. Avšak jen do Elizabetina?

Co se ale stane, když se mladá dívka potká s rodinou, která s ní má až moc společného? Zpevní se mezi nimi neviditelná vlákna, která je spojují, nebo se navěky přetrhnou?

„Druhou šanci nedávám?“ řekne si v duchu Elizabeth.

Němá dohoda

Edward a Bella se dosud nepoznali
a oba separovaně prožívají své existence.
Jednoho dne se však třetí klíčová postava rozhodne využít Isabellu ve své partii, a tak se s Edwardem ocitají na stejné šachovnici jako pouhé figurky.
Jak se dostanou z této patové situace?
A co když Isabella odmítne být nadále pouze pěšákem na šachovnici osudu?
Příjme Edward její pomoc?
Získá nakonec Isabella to, po čem už léta nesmírně touží?
Ztište tlukot svých srdcí, uklidněte svůj nevyrovnaný dech a naslouchejte jejich Němé dohodě...

 

První 4 kapitoly pod velením mé osoby, další již pochází z pera křehké lesní víly Amishy...

DOKONČENÁ

Nemáš slona?

Kalíšek pestrobarevných lentilek s nahořklým povlakem a sklenice s vodou z kohoutku.
Ten diplomovanej ňouma na vás nepřestane zírat, dokud je všechny nespolknete.
Ale jak se má jeden soustředit, když se na něj z rohu místnosti bezostyšně kření růžovej slon?!

DOKONČENÁ

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek