Sekce

Galerie

Pronásledovaná

Bella je dívka, která byla vychovávaná upírem. Bohužel v sedmnácti letech musí rodinu opustit, aby si zachránila život, před nebezpečím jménem James. Cestuje a časem se vrací do Ameriky, kde se setkává s upíří rodinou Cullenů. Jak se bude dál příběh vyvíjet? Zabije James Bellu? Zamiluje se Bella do Edwarda?

Proroctví

Dávné Proroctví, které má dopadnout na Bellu, se prolíná celým příběhem.

Bella jede na prázdniny ke strýci do Anglie. Před odjezdem jí maminka zasvětí do tajemství jejich rodu a Bella objevuje, že má podivné schopnosti.  Bellin život se najednou z fádního stává tajemným a dobrodružným.

Vše se patřičně zamotá, až se do děje vloží tajemný cizinec s krvavě rudýma očima, na kterého Bella nedokáže přestat myslet.

Je Bella Vyvolená? Naplní Proroctví a spojí svůj život s nadpřirozenem?

DOKONČENÁ

Prosím, odpusť

Do deštivého městečka, kam sluneční paprsky zavítají jen málo kdy, se přistěhuje osamělý mladík Edward Masen. Přihlásí se na zdejší střední školu a tam se střetává s Bellou, do které se okamžitě zamiluje. Prožívají spolu krásné zamilované dny a pak Edward musí na pár dní odjet. A v tom okamžiku přijíždí do města Tyler, Edwardův bratr - identické dvojče. S ním přichází stín křivdy, sporů a zloby, jež mezi sebou ti dva mají. Tyler však není jako Edward. Je jeho přesný opak. Potkává Bellu a začíná rozehrávat svou hru a aby toho nebylo málo, tak se ve městě objevuje něco, co je stejně nebezpečné jako upíři…

Prvá (na pokračovanie)

 

Hm...

 

Takže, toto je zhrnutie pre poviedku Prvá. Ide o tínedžersku, nevinnú lásku a vlastne, je toto skôr dramatická oddychovka. :)

 

Popularita: ☆☆☆

 

Láska: ♥♥♡

 

Obsah o sexe, vulgarizmy a iné: ♣♧♧

První pohled - znovu

New moon variace - Edwardovi je (po Bellině domnělé smrti) ve Volteře upřeno ukončit svůj život, místo toho mu jeden z tamějších nadaných upírů vymaže ty části paměti, které jsou spjaty s Bellou. Edward se vrací do Forks a začíná svůj život znovu. Jak se s tím popere Bella? Nechá ho jít svou cestou a sama půjde jinou, nebo se pokusí zase jejich životní cesty spojit v jedinou?

Překážky

Bella učí literaturu na střední škole ve Forks. Jediným mužem v jejím životě je její syn. To se začne pomalu měnit po přečtení eseje jednoho z jejích studentů.

Prostě takový obyčejný život Belly, když se do něj přimotá nějaký Edward...

DOKONČENÁ

Překonání

Překonání není ucelená kapitolová povídka. Jde o střípky k Překážkám z pohledu Edwarda.

Překročení hranice

Bella patří k Edwardovi. Ale co Jacob? V téhle povídce je normální puberťák, který v životě nemá větší problémy než se nezesměšnit před svými vrstevníky. Ale každá zeď má své trhliny, každá zeď jednou spadne...

Laura je amatérská fotografka a namyšleného Jacoba Blacka nesnáší až do morku kostí. Jak on to ale jen dělá, že si Laura stále více a více uvědomuje tenkou hranici mezi nenávistí...

Přetržení všech pout

Věčným poutem to zdá se nekončí... Věčnost je dlouhá a upíři nepřejícní.

DOKONČENÁ

Přiznej si to!

Bella se poté, co se odstěhovala do Forks, změnila k nepoznání. Stala se velmi oblíbenou a náležitě toho využívá. Cullenovi nechybí, ale jeden se od ostatních diametrálně liší. Jak a proč?

Půlnoční stín

Edward Bellu opustil a ona řízením osudu zůstala úplně sama. Ač se stane nemrtvou, zemře.

Co je ale smrt?

Objeví se na scéně ještě Cullenovi, nebo Bella navždy zůstane opuštěným tělem bez duše?

DOKONČENÁ

Quo vadis

qvAngoon, ospalé západoaljašské městečko, se shodou okolností stává útočištěm Cullenových. Tahle rodina není obyčejná. Jsou odtažití, nepřátelští... zkrátka jiní. Každý z nich si prožil své nebo někoho ztratil.

Pak je tu také Becky, holka s divnou minulostí. Proč právě ona? Co má společného s Jacobem Blackem?

Děsivá pravda vyplouvá na povrch...

Život je život, bez ohledu na to, jaký je. Nevybereš si ho.

Plus que ma propre vie.

DOKONČENÁ

Reverse side of the world

Edward je polovičný upír, ktorý sa potĺka životom sám a nikoho nemá. Práve preto nenávidí ľudí, ktorí majú rodinu, šťastie a nevážia si to. Jeho strávenie života vždy spočívalo v tom, nájsť takých ľudí a ich život im rozvrátit, aby si ho začali vážiť. Raz stretne bohatú ženu menom Claire, ktorá má problémy so svojou neterou, Isabellou.

Rodinné prokletí

Abby a Trish jsou obyčejné lidské dívky, které čeká obyčejný život. Ale nakolik to je pravda?

Když jim zemře matka, začnou se dozvídat pomalu pravdu o své třetí sestře a jejích tajemstvích.

Mohou mít všechny sestry stejný osud? Dovolí Bella, aby ji její mladší sestry následovaly?

DOKONČENÁ

Růže

Bella ztratila svou lásku, ale získala něco, co jí ji bude připomínat. Až do smrti. Která nastane dřív, než si myslela. Dítě je uneseno a Bella se z toho nevzpamatuje. Jenže... unesl ho ten, koho měla namysli?

DOKONČENÁ

Růžové plátky

Série bonusů k Růžovému popelu. Jedná se o klasické outtakes, proto jsem je nepřidala k původní sérii. Jako vypravěči se budou objevovat postavy, které v původním příběhu nedostaly "svůj hlas", a taky se tyto bonusy občas budou odklánět od atmosféry RP (prostě to bude příliš sladké na to, abych to s čistým svědomím přišpendlila k RP :D).

Růžový popel

Isabella Swanová. Úspěšná autorka jediného románu. Ten další je propadák. A za všechno prý může nedostatek životních zkušeností. Bella se rozhodne, že je načase nějaké získat. Ovšem zvolí k tomu poněkud netradiční metodu. Brzy zjistí, že seskočit z kolotoče, na který se s takovou chutí posadila, není právě jednoduché.

Zase jednou ne-upíří příběh s našimi hrdiny. A jak už asi tušíte, neobejde se to bez omezení.

Sbohem

SbohemBella riskovala svůj život ve snaze zase slyšet Edwardův hlas. Byla pro to ochotná obětovat vše. Dopustila se tak chyby, kterou už nemohla vzít zpět. Když skočila z útesu, nebyl tam nikdo, kdy by ji zachránil. Cullenovi přišli příliš pozdě.

Tam kde však něco končí, tam i zároveň něco začíná. Bella se o svou šanci připravila, ale pokusila se ji dát alespoň Rose... A osud se často vydává po velmi spletitých cestách při snaze naplnit to, co se mělo stát.

DOKONČENÁ

Selhání věčnosti

Slečna Swanová nikdy nepřemýšlela o sňatku. Měla jasnou představu o své budoucnosti a manželství se do jejího plánu naprosto nehodilo. Pan Masen také nikdy neplánoval předstoupit s nějakou dívkou před oltář, ale vždy se choval jako gentleman. Souhra okolností však oba přiměla změnit své úmysly.

Dobová romantika a trocha napětí...

 

DOKONČENÁ

Sen dievčatka

Stará mama rozpráva svojej malej vnučke každý večer príbehy o anjeloch, ktorí jej raz zachránili život. Bella rastie a zisťuje, že to nebola len obyčajná rozprávka ale  skutočnosť. Lenže anjeli nie sú anjelmi ale sú upíri. Dokáže sa s týmto poznaním vyrovnať? Čo ju čaká v živote plnom nástrah? Splní sa sen malého dievčatka?

Sen o příští lásce

Dlouho slibovaná povídka. Alice je trochu zvláštní středoškolačka, která své problémy řeší poněkud neobvyklým způsobem. Když ji matka nachytá při hrátkách s tím drahým bílým práškem, rozhodne se ji znovu poslat do léčebny.

Tam se Alice setká s Adamem. A není to náhoda. Teď už ne.

A pak je tu samozřejmě někdo, o kom se Alici zatím nezdává. Ale možná je nejvyšší čas, aby to přišlo. Ten vztah s Mariou je totiž vážně nezdravý.

Seslána z nebe

Pokračování Slz anděla.
Isabella se vrací na zem, ale je ihned zajata upíry. Dozví se o ní Cullenovi? Zachrání ji?

DOKONČENÁ

Sesterská pouta

Sesterská pouta - spoluautorká s Mokasina

- remake povídky Sestry, jak se patří (povídka ZDE)

Celým městečkem Forks otřásla zpráva o nehodě a smrti manželů Swanových a jejich dvou dcer Tess a Rachell
Co už se ale v novinách nedočtete je, že tuto tragickou nehodu přežily obě jejich dcery. To by do toho totiž nesměl strkat nos nám všem velmi dobře známý upír Edward Cullen. Jak tato událost zamíchá osudy nových a našich starých známých postav?

Setkání s osudem

Co nikdy nečekals, se zčistajasna stane,
navzdory osudu i láska mnohdy vzplane.
A samota, co tížila tě jako kamení,
je pryč a píseň slavíka ti náhle v uších zní.
Že uvěřit se bojíš, že milovat máš strach?
Snad štěstí potká tě, snad nezbude jen prach...

Schnívání

Město Frogs, Charlos a jeho dcera Billa, Jamulet, slintající Febika, chlupatá Nigela, motající se Nike, magor Ekvádor. Tak si myslím, že tohle mluví za vše.

DOKONČENÁ

Síla osudu

Děj navazuje na Zatmění. Edward prohraje boj s Victorií, která Bellu zabije. Edward jede k Charliemu domů, aby mu vše vysvětlil, ale na silnici někdo sedí. Tak vyleze z auta a zjistí, že kouká na Bellu. Ta ho ovšem nepoznává, ani neví, kde je. Nakonec ji odveze ke Carlisleovi, kde jim Bella vypráví svoji poslední vzpomínku.

Nakonec pokračuje ve svém životě v této realitě, ale s Edwardem nechodí. Zůstane to tak nebo se dají znovu dohromady?

Jsou osudové věci vždy osudové? Zabrání něco jejich naplnění?

 

Pozastaveno - nedokončeno!

Skrytá pravda

Bella je podle tabulek průměrný středoškolák, až na to že od svých pěti let nepromluvila a vyrůstá u strýce a tety v malém zapadlém městečku Forks. Pokouší se vyrovnat s tím, co ukrývá za svým mlčením, bohužel ani čas nepomáhá. A jednoho dne se objeví nový spolužák, který má sám tajemství a bude chtít pomoc Belle s tím jejím. Čeká je cesta plna poznání a odhalování skryté pravdy.

 

 

Skrz utrpení až k lásce

Manželství poloupírky Belly Parkerové je v troskách. Po jednom osudovém večeru se sebere a se svou dvouletou dcerkou Lily odjíždí daleko od manžela na farmu s koňmi, která patří rodině její kamarádky Alice Cullenové. Dostane se jí konečně klidu a pochopení? Objeví zde odpovědi na své otázky? Obrátí se k ní Osud konečně čelem a dopřeje jí opětovanou lásku?

1. kapitola


Sladké koření

Našel jsem odvahu postavit se výchově a začít žít svůj vlastní život plný chyb a přešlapů. V hloubi duše však proti své vůli začínám věřit tomu, že bude mít moje rodina zase pravdu. A to nesnáším!

Sleduj, takhle se to dělá!

Bella žije odmala jen se svým tátou Charliem v malém městečku Forks. Deštivé dny jí nadšeně zpříjemňuje Edward Cullen, neodolatelný upír. Bella svoji matku nikdy nepoznala a naučila se bez ní žít. Jaké to ale bude, když se staré lásky znovu setkají a Renée tak opět vstoupí do Charlieho života? Jak to vydýchá Bella? Odpustí jí? To se dozvíte právě v této povídce!

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek