Sekce

Galerie

/gallery/titulniobrazek.jpg

Kapitolové:

Chase your dreams! - rozepsaná

Vítejte v mém shrnutí!!!

Ahoj všichni, po dlouhé době jsem se rozhodla, že ze všech nápadů, co mám v hlavě, zkusím přenést jeden na papír. Teď zrovna pracuji a zárověň dělám kurz účetnictví, takže času je pomálu, ale budu se snažit, aby povídka byla vydávána rychle. Toť zatím vše ode mě... :-)

Chase your dreams!

Stav: rozepsaná

Obsah: Bella má sen stát se profesionální zpěvačkou a tanečnicí, jenže její matka, která s ní po rozvodu s otcem Charliem utekla na Floridu, jí nedokáže podporovat a její talent se jí zdá méně než průměrný. Bella se rozhodne, že zbytek střední školy dostuduje u svého otce Charlieho. Zato Edward Cullen je světoznámý zpěvák s kořeny právě ve Forks. Edward díky své slávě začne být problémový. Pití, drogy a jeho neustálé problémy se zákonem donutí jeho manažera k vážnému kroku, Edward se musí vrátit do Forks ke své rodině a žít zas normální život a změnit se. Povede se mu to? Kdo mu pomůže? A co za velké tajemství ukrývá zpěvák a jeho rodina?

Hl. postavy: Bella Swanová, Edward Cullen, Cullenovi, Charlie Swan

Některé kapitoly budou označeny jako 15+.

Prolog + 1. kapitola - 2. kapitola - 3. kapitola - 4. kapitola - 5. kapitola - 6. kapitola - 7. kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

Komentáře

1

prettygirl17

1)  prettygirl17 (03.05.2017 20:40)

Dobrý večer dámy, před chvílí jsem dokončila úpravu svého shrnutí a přidala jsem odkazy na kapitoly. Pokud přejedete kurzorem myši na číslo kapitoly, tak se Vám kapitola podtrhne a Vy uvidíte, které odkazy kapitol jsou aktuální. Budu se snažit přidávat kapitoly rychle a doufám, že si mou povídku užijete.. :)

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek