Sekce

Galerie

Forever frightened lonely heart..?

Bella zažila něco, co ji už navždy poznamenalo. Nesnese dotyk nikoho jiného než Matthewa, o kterého se stará od doby, co její sestra, a jeho matka zároveň, zemřela.

Sestra Alice je k ní krutá a nevděčná, protože se nemůže vyrovnat se smrtí sestry Adele, protože s ní měla vždy lepší vztah než s Bell a také ji mrzí, že Matthew má raději tetu Belli.

Sestřenka Rose je ochraňuje, protože se její otec, poslední její žijící přímý příbuzný, zbláznil a zabil. Má jen Swanovi, přesto její vztah k Alice je lepší než k Bell, proto se Bell cítí osamělá a nemilovaná vlastní rodinou. Jediné její záchranné lano je Matthew, který na tetu Belli nedá dopustit.

Jejich otec, Charlie Swan, se kvůli Bell dal k policii a později se stal forkským šerifem. Matka Rene vede forkskou pobočku národní společnosti zaměřenou na oceňování uměleckých děl a někdy dokonce, celých sbírek, avšak ve Forks pro ni není moc práce, protože zde je malé muzeum s malým rozpočtem a tudíž i obyčejnějšími a menšími sbírkami děl.

Bell je vyděšená vlastními zkušenostmi a nevěří, že by po tom, co zažila mohla ještě někomu věřit, jenže jak se změní její názor, když se do Forks přistěhuje nová rodina s velkým tajemstvím, které Bell není tak cizí? Bude opět šťastná a spokojená? Pomůže jí někdo s jejím žalem?

Kapitoly

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella