Sekce

Galerie

O uživateli

Sundance

Už. jméno: Sundance

Datum registrace: 29.12.2010

Poslední přihlášení: 6.6.2019

Reálné jméno: Tereza

Věk: 16

Práva: Písař

O uživateli: Moc ráda píši a myslím, že mi to i jde, ale znáte to, samochvála smrdí. :D No, mám dva bratry, kteří ani neví, že vůbec umím s počítačem, takže asi ani netuší to, že píši. :D Taťka mě v tom hodně podporuje, ale ještě nikdy neviděl něco z toho, co jsem napsala. :/
Jestli chcete vědět tým, tak jsem jednoznačně tým Jacob. Edwarda nemám ráda, i když mi za to někteří asi něco rozbijí, prostě je mi nepříjemný. Škoda, že Bella nakonec byla s Edwardem. Ale je to na spisovatelce, takže já se před ní klaním, že něco takového napsala za jedno léto.
Jsem také tým Embry, Seth a Collin s Bradym, protože si myslím, že nebylo fér, když Steph nenapsala nic o tom, do koho se otiskli oni, ale zase - je to na ní.
Jsem také tým Paul a Emmett, protože mi připomínají sebe. :D Taky všude sázím nejvtipnější poznámky, které mě napadnou.
No, snad jsem vám svou povahu trošku přiblížila, i když jsem o ní vůbec nic nenapsala, a doufám, že se vám mé povídky budou líbit. ;)
Jo, ještě dvě věci, které o mně musíte vědět. Za každou větou píšu dvě tečky, ale když je to formální, tak jednu z nich ušetřím. :D A když se jedná o něco vážného, tak si své vtipné poznámky šetřím, takže se nebojte, že i v té nejhorší situaci budu blýskat úsměvy na všechny strany. ;)
A nebojte se napsat, když vás něco bude zajímat, nebo si budete chtít pokecat. :D
No, jenom ještě dodat, že v poslední době (tj. 20.12. 2012 - současnost) dost ujíždím na One Direction, takže jestli tu je nějaký Directioner, nechť se ozve. :D
Kdyby někdo měl zájem číst mé příběhy z prostředí One Direction, má možnost tady - www.dancesun.blog.cz . Je to můj blog, takže... ;)

Články: 83

Komentáře: 66

Kontakt

E-mail: krystofkat [zavináč] seznam [tečka] cz

ICQ: 472777241

Povídky na pokračování

Jednorázové povídky

Poezie

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still