Sekce

Galerie

/gallery/18247318.png

Dneska se nic nového nedozvíme, ale zároveň si myslím, že tahle kapitola Edwarda trochu nakřápla. Není to poznat, ale něco se mu v palici začíná rýsovat;)

Moc děkuju za Váš zájem, hrozně si ho vážím. Snad se bude další aspoň trochu líbit:)

15+ za jeho slovník ;)

„Těší mě,“ napřáhl jsem k němu zaskočeně ruku. Byla vdaná? Kdybych tvrdil, že mě překvapila, kecal bych. Naprosto mě šokovala. Kolik jí mohlo bejt? Maximálně jednadvacet. Která holka se v takovým věku vdává? Mou hlavou proletělo jen jedno logický vysvětlení, který mě ještě víc přiklínovalo k zemi.

Měla dítě. Musela mít.

Natáhl ke mně levou ruku, tou druhou ji pořád držel kolem pasu. Usmíval se a začínal mě tím pěkně srát. Ale proč? Takových, jako byla ona, tu chodilo stovky, možná ještě víc. Byly tu hezčí, míň oblečený a jednoznačně svolnější holky s ne tak nabroušenou povahou, tak proč mě to tak žralo?

„Nevěděl jsem, že tu má Bella takové přátele,“ řekl, když mi možná až příliš pevně stisknul ruku. Co to mělo bejt? Nějaký zasraný poměřování? Tomu chlápkovi evidentně peroxid neprosáknul jen do vlasů. Šibalo mu.

„On není můj kamarád,“ bránila se Bella. Dotčeně jsem naklonil hlavu ke straně. To zabolelo.

„Vlastně jsme v začínající fází kamarádství,“ podíval jsem se jí upřeně do očí. Naštvaně mi pohled oplácela. Moc toho nenamluvila, ale její oči říkaly všechno za ni. No, neměla o mně moc vysoký mínění, to bylo jasný jak facka.

„Opravdu?“ prudce pustil mou ruku a přestal na mě zírat. Teď zíral na ni. Vypadala najednou tak uťápnutě a nejistě, že si vůbec nebyla podobná. Kde byla ta holka, co mě bez problému poslala k šípku? Naštěstí jsem sesbíral alespoň trochu rozumu, kterej ještě nebyl úplně rozežranej testosteronem, a stáhnul se dřív, než se Bella stihla vstřebat do chodníku pod sebou. Asi to s ním neměla nejlehčí. Spíš naopak.

„Sežrals to,“ uchechtnul jsem se neurčitě. „Dobrá baba, kámo,“ šťouchnul jsem do něj, když jsem je obcházel, abych se mohl po anglicku vypařit. „Nemusíš mít starosti, jsou tu mnohem lepší. Nic proti!“ zvedl jsem k Belle obranně ruce. On nic nechápal, zmateně mě sledoval a já se bavil. Peroxidová teorie byla čím dál pravděpodobnější. „Rád jsem tě poznal, chlape!“ houknul jsem ještě přes rameno a rozešel se směrem k budově B. Neměl jsem žádnou hodinu, ale i kdybych měl, stejně bych na ni nešel, jen jsem chtěl zmizet.

Tohle bylo zatraceně divný. On byl divnej.

Ještě jsem se za sebou otočil. Nastupovali do luxusního Mercedesu, kterej i na dálku křičel, že stál mnohem víc, než si obyčejnej člověk dokáže představit. Ten kretén už seděl vevnitř a Bella akorát nastupovala. Když se shýbala, podívala se mým směrem a vděčně se usmála.

Oklepal jsem se. Tady ani slovo divný nebylo výstižný.

Zaplul jsem rovnou do školní kantýny. Byla skoro prázdná, což mi dokonale vyhovovalo. Zalezl jsem si do zadního koutu, sundal si bundu a přehodil ji přes opěrku židle. Z tašky jsem vytáhnul notebook, kterej kupodivu pořád fungoval, a připojil se k internetu. Ani jsem se nestihnul podívat na mail a už u mě byla blonďatá servírka. Roztomile se usmívala, a i když neměla zrovna malej výstřih, nebála se předklonit. Spokojeně jsem mlasknul, zaklapnul notebook a začal jí věnovat plnou pozornost.

„Dáte si?“ zeptala se a s tím výhledem, kterej mi nabízela, to znělo tak dvojsmyslně, že mě to málem praštilo do ksichtu.

„Dám,“ usmál jsem se na ni. Nevypadala vůbec špatně, všechno měla na svým místě a ke všemu sama projevila zájem. To jsem teď přesně potřeboval, po tej studenej sprše, kterou mi dopřála zbouchnutá Bella Swanová. Nebo Redayová? Koho to zajímá.

„A co přesně?“ narovnala se a jako poslušná školačka si připravila tužku a papír. Tak jednoduchý jsem jí to ale udělat nechtěl.

„Co mi nabídnete?“ Provokativně si strčila konec tužky mezi zuby a rádoby nezaujatě si s ní pohrávala. Dělala, že přemejšlí. Poposednul jsem si, protože to se mnou kurevsky zamávalo. Tahle asi moc dobře věděla, jak na chlapa.

Odkašlal jsem si a radši ji poslal pro jedno pivo. Nedokázal jsem totiž s jistotou říct, jestli bych tohle její chování zvládnul, aniž bych musel potlačovat nutkání popadnout ji za ruku a odtáhnout ji někam do skladu. Nebo kamkoliv, kde by mi mohla názorně ukázat, co všechno umí strčit do pusy.

Nepatrně se mi ulevilo, když mi jen přinesla pití a beze slova ho postavila na stůl. Jak odcházela, zkoumavě jsem propaloval její zadek. Ani zdaleka se nevyrovnal perfektnímu zadku profesorky Livelyové, ale i tak bych ho moc rád omrknul zblízka.

Čistě ze zvědavosti, samozřejmě.

Zkontroloval jsem si maily a hned smazal nějakou přeposílací sračku od Alice. Moje mladší sestra se mi všema těma nesmyslnýma e-mailama snažila ukázat, že jí fakt chybím. Mně díky nim chyběla čím dál míň. Bylo to hnusný, ale pravdivý. Chápal jsem, že ji Forks dusí stejně jako dřív mě, ale nemohl jsem s tím nic udělat.

Neměl jsem strach, že by si neporadila. Byla můj pravej opak. Byla společenská, upovídaná, striktní vegetariánka, která bojovala za práva zvířat. Jakmile si něco umanula, muselo bejt po jejím, jinak bylo zle. Esme a Carlisle to s ní rozhodně neměli zrovna jednoduchý.

Ale udělali si to sami. Když byla Alice malá, často byla nemocná a oni se jí, jako správní rodičové, snažili splnit všechno, co jí na očích viděli. Už jim ale nedocházelo, že něco je až moc absurdní. Která šestiletá holčička potřebovala model nákupního centra, aby její panenky měly kam chodit nakupovat? Pochybuju, že další taková existovala.

„Nepotřebujete ještě něco?“ ozvalo se nade mnou nečekaně, až jsem sebou polekaně trhnul. No do prdele. Jen jsem zatřepal hlavou a ta mladičká kráska zase s povzdechem odešla.

Byla nějaká nedočkavá.

Upil jsem piva, pohodlně se opřel do opěradla a s rukama za hlavou se zadíval skrz prosklenou stěnu na ulici před univerzitou. Venku bylo pěkně hnusně… Neměl jsem rád zimu, tý jsem si ve Forks užil až nad hlavu, mnohem radši jsem měl pláž a teplo.

New Hampshire sice nesplňoval ani jedno, ale nesralo mě to tolik, jak by asi mělo. Potřeboval jsem tu dodělat školu, až pak jsem si mohl začít plánovat vegetění na pláži. Jenže k tomu jsem musel lézt na ty zasraně nudný přednášky. Neměl jsem problém s učením, jen jsem byl línej.

Jako prase, jak by stoprocentně dodal Emmett.

Tentokrát jsem si povzdechl já, nevěděl jsem, jak se to stalo, ale začínalo to vypadat, že mi skončilo leháro a flákání. Možná za to mohla ta holka. Bella. Kdybych chodil na přednášky, mohl bych takovejch potkat mnohem víc, o tom jsem nepochyboval. Určitě bych si dokázal najít i nějakou lepší, neokroužkovanou, která by pro změnu mně splnila všechno, co by mi na očích viděla.

Radši jsem si ten hříšnej pohled nepředstavoval.

Místo něj se mi před očima vybavil ten Bellin uťápnutej a plachej. Jak je možný, že sebou ta holka nechá tak manipulovat? Bylo jasně vidět, že dělá to, co jí ten blonďatej vocas řekne. Je to vůbec legální? Pochybuju.

Možná by potřeboval ukázat, že všechno má svý hranice, protože ona mu to očividně ukázat neuměla. Jenže pak jsem si vzpomněl na jeho auto a kravaťáckej oblek, musel bejt zasraně bohatý hovado. Třeba to bylo v tom, třeba za to mohly prachy. Ale Bella jako zlatokopka rozhodně nevypadala, fakt jsem to nechápal.

I když jsem se snažil…

A během svýho náročnýho snažení jsem vypil další dvě flašky piva. Spolu s jejich obsahem začaly mizet i veškerý zábrany. Už mi nevadilo, že se ta blonďatá kočka tak snaží, bylo mi to příjemný a začínal jsem se těšit, až ji poznám blíž… Cinknul jsem Emmettovi, aby mě dneska nečekal. Ještě, než mi to sprostě pověsil, mi nezapomněl připomenout, že ta holka má někde rodiče, kterejm by se moje chování nelíbilo. Ani jsem mu nestihnul poděkovat za užitečnou radu, protože telefon ohluchnul.

Hajzl namyšlenej.

„Další pivo?“ zeptala se mě mile a znovu se naklonila až přehnaně blízko ke mně.

„V kolik končíš?“ Šíleně pomalu se otočila a podívala se někam za sebe.

„Za půl hodiny, proč?“ zajímala se a snažila se znít nezaujatě. Ani trochu jí to nešlo, jasně jsem poznal, že jen čeká, kdy konečně něco řeknu. Nemusela čekat dlouho.

„Máš pak plán?“

„Půjdu domů,“ přistoupila na moji hru a ještě víc se sklonila. Byla tak kurevsky blízko, stačilo po ní jen šáhnout…

„Sama?“ Omámeně přikývla. Nikdy jsem nepochopil, co se to s holkama v mojí přítomnosti děje. Některý se chovaly vážně divně. Ostatní to takhle lehký neměli, tak proč já jo? Byla to záhada.

Který jsem rád využíval.

„Doufám, že ne,“ skousla si ret a já od ní musel na pár vteřin odvrátit oči, bylo to prostě moc.

„Tak nepůjdeš,“ řekl jsem rozhodně a pořádně se napil piva. Musel jsem to vstřebat… Odcházela s typicky holčičím úsměvem. Znovu jsem si otevřel notebook, ale nedokázal jsem u ničeho udržet pozornost. Jen jsem v dolním rohu obrazovky popoháněl hodiny a nenápadně sledoval bar, kde byla… Jestli mi ranní přednáška připadala jako věčnost, v porovnání s tímhle to nic nebylo.

Už jsem chtěl jít pryč, někam, kde nás nikdo neuvidí a kde budeme moct vyzkoušet všechno, co se mi teď barvitě odehrávalo v hlavě.

Kurva.

Když si konečně sundala zástěru, začal jsem se balit. Připadal jsem si jako nadrženej puberťák, kterej se snaží přijít o panictví. Bylo to až trapný… Zašla někam dozadu, a když vyšla, už byla oblečená. Měla na sobě černej kabát a já už se nemohl dočkat, až ho z ní zase sundám a uvidím, co nosí pod ním. A jak vypadá, když na sobě nemá vůbec nic.

Hodil jsem pár bankovek na bar a nechal se od ní vyvést ven. Šel jsem vedle ní a divil se, jak snadno se s ní mluví. Nebyla to žádná kráva, která by mi po pár větách lezla krkem. Jmenovala se Charlotte, před rokem tu ukončila studium a celou dobu na školu nadávala. Byla zkrátka ideální. Nezdržovala se s žádnejma blbostma, šla rovnou k jádru věci.

Takže mě ani nepřekvapilo, že se po mně vrhla hned, jakmile se zabouchly dveře jejího malýho bytu. Stáhla ze sebe kabát a ze mě bundu. A i když byla venku zima, najednou bylo všude nepříjemný horko. Sálalo z nás obou, dokonce i potom, co jsme ze sebe sundali všechno oblečení.

Čekání jsem měl za dnešek už dost, tohle rychlý tempo mi vyhovovalo. Líbali jsme se a ona mi neohrabaně zajížděla rukama do vlasů. Já jí těma svýma přejížděl po zádech, stehnech, prsou… Laskal jsem ji a užíval si to, jak na mě její tělo reaguje.

Oba jsme to potřebovali.

Byl jsem rád, že odněkud vytáhla kondom. Od tý doby, co jsem měl místo péra bambuli, jsem bez slídy nedělal. Takhle to bylo jistější, nechtěl jsem, aby se minulost opakovala. Sice to nebylo ono, ale když mi ho pusou nasadila, nechal jsem tyhle rozumový sračky plavat.

Měl jsem důležitější věci na práci.

 

Ajjinka

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

kajka

20)  kajka (13.03.2012 12:25)

Tééééda, ty jedeš, ty jedeš, má to neuvěřitelnej spád. Kam na ty hlášky chodíš? Ajjo, že ty jsi ve skutečnosti chlap? A Alice jako vegetariánka, pecka!!! Moc se mi líbí, jak už to tam probleskuje, von je ten vobšournickej Eda vlastě rytíř s dobrým srdcem. CHachachá! Já se posmíchám!

Ree

19)  Ree (11.03.2012 17:17)

Hajzl! Nepříjemný na první pohled. Edwardův i jeho. Zajímalo by mě, jak dlouho ty jednorázovky ještě Eda bude provádět, když už Bellu poznal

miamam

18)  miamam (16.02.2012 14:18)

No, je fajn, že aspoň chvílema má Edward místo sena v hlavě taky starostlivej mozek. Těšim se, až zas někdy příště potká Bellu.

Silvaren

17)  Silvaren (25.01.2012 18:35)

Páni, to je jízda. Začínám na tom být závislá. Ale aby bylo jasno, Edwarda pořád ráda nemám!B)

Astrid

16)  Astrid (31.12.2011 01:58)

Madam, toto bola luxusná kapitola Edward je dokonalý - ale to už sa opakujem furt dokola, ale ten spád, jeho myšlienkové pochody, je to tam tá suverennosť a pritom inteligencia. Tie hlášky, čo tam dávaš s fleku, proste je to z rozvahou, nehráš to, je to prirodzené, krása, teším na dalšiu

Alrobell

15)  Alrobell (21.12.2011 20:27)

Takže Alice coby bojovnice za práva zvířat mě totálně odbourala!!!

Jinak s tou Bellou to nebude jen tak. co?

Jsem napnutá jak pérko od gauče!

Janeba

14)  Janeba (01.11.2011 10:22)

Jsem nevěděla, že jsi majitelka koulí?!!! Ajjinko, naprosto skvělé, Edward nemá chybu a moc se těším na jeho další jízdu!!! Od kdy jsem tak přející??? A zrovna jemu???
Děkuji!!!

kytka

13)  kytka (09.10.2011 13:23)

Ajji, to je čtení. naprosto skvělý. Bóže, tenhle Edward. Bella je opředena tajemstvím. Jsem moc zvědavá.

12)  jenka (01.10.2011 01:07)

Jo... Tak v perexu jsi to vystihla přesně - jestli se mu v tý nadržený hlavince něco pohnulo, rozhodně to nebylo moc poznat a následky se zatim nedostavily.
Přesto - skvěle podaný příběh, čte se to úplně samo (ale nedovolila bych, aby se to četlo beze mě :) ). Vážně se těším na další kapitolu.

ambra

11)  ambra (30.09.2011 19:36)

Ajjuše! Ono je to čím dál lepší!!! Jakože fakt!!! Jako jo, akceptuju, že Edward už řeší vážné věci, ale STRAŠNĚ se mi líbí způsob, jakým to řeší (ať už verbálně nebo ehm nonverbálně ). Kam na ty hlody chodíš? Ty máš osm bratrů? OMG, to je naprosto fantastické!!!

Kamci

10)  Kamci (29.09.2011 21:38)

jsem strašně zvědavá, co se vyklube z Bellinýho manžela
tenhle Edward je fakt zábavnej:) :) :)

Lenka326

9)  Lenka326 (29.09.2011 19:56)

Tihle spraktovití Edwardi mě vždycky dostanou. Jejich život ovládá chtíč, chlast a flákání. A tento je fakt ukázkový. Ale je jasné, že se něco stane, něco velkého nebo tak šokujícího, že to s ním zatřepe tak moc, že ukáže i své dobré já. Bude to Bella, kdo to způsobí? A co skrývá ona??? Nic hezkého, jak je vidět. Co ji mohlo vést ke svatbě s peroxidem, to mě zajímá stejně jako Edwarda.
Těším se

8)  Veruše (29.09.2011 18:12)

Tak to bylo úžasný jako vždy že mě to vůbec ještě překvapuje:) a peroxid je taky dobrej :D už se těším na další takže doufám že bude brzy :D

Bye

7)  Bye (29.09.2011 14:46)

Tak dozvěděli jsme se...
že je Edward namyšlený a nenapravitelný děvkař a že pokud mu to nemá zůstat navěky, je nejvyšší čas, aby mu někdo pořádně zatřásl palicí. Bude to muset bejt pořádnej průvan, protože některý hodnoty jeho psyché už lezou do patologických čísel.
To mu ovšem neubírá na jistém (jo, tak dobře, velkém) kouzlu osobnosti. Navíc je sympatické, že dokáže vnímat, že na vztahu Belly a jejího peroxida je něco v nepořádku. Bude mu to vrtat hlavou, že? S peroxidem se neviděli naposledy, že? A s Bellou samozřejmě taky ;) Protože je jednoznačně chycenej!

Twilly

6)  Twilly (29.09.2011 12:23)

EDWAAAAAAAAAAAAAARD!!! typickej bad boy... jo a Alice a vegetariánka??? Tak tohle bylo nádherný

gucci

5)  gucci (29.09.2011 09:38)

pohodový díl :-)..má recht takových jako je Bella je přece tucet!! Nebo ne??:D ...pěkný divochy já ráda...bambule asi nebyla moc příjemná... moc se těším na odhalování dalších překvapení!!

Evelyn

4)  Evelyn (29.09.2011 08:00)

Ajjo! Bellu nechám proteď stranou, ta je záhadná až až a já si počkám na odhalení, ale Edwarda miluju. Teda, v reálu bych mu asi měla chuť dát do zubů a bambuli z péra udělat mnohem méně příjemným způsobem, než jak k ní asi přišel prve, ale takhle v psané podobě ho vážně miluju.

3)  marcela (29.09.2011 07:58)

Úžasný,skvělý,dokonalý...atd.atd.

Nothing

2)  Nothing (29.09.2011 05:16)

Toto ešte bude zaujímavé

Nosska

1)  Nosska (29.09.2011 00:24)

Náš filozof

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek