Sekce

Galerie

/gallery/breaking_dawn_shooting_date.jpg

Na oficiální Facebookovou stránku Twilight ságy napsal režisér Breaking Dawn Bill Condon vzkaz pro fanoušky, v překladu si ho můžete přečíst v článku.

Zdravím Twihards, Twifans, Twilight Moms, Team Edward, Team Jacob a Team Švýcarsko.

Jen vás chci všechny pozdravit a dát vám vědět, že se těším na zapojení do dobrodružství, jakým točení Breaking Dawn je. Jak jste možná slyšeli, velmi vřele mě přivítala Stephenie i tým Summitu, kteří jsou velmi zaměření na to, jak již jistě víte, aby byly filmy pořádné.

Mám spoustu práce, abych zaznamenal všechno, co vy již znáte nazpaměť: Přečetl jsem dvakrát BREAKING DAWN, znovu jsem si, dvakrát až třikrát, pouštěl filmy Catherine a Chrise, v autě mi hrají všechny 4 CD (soundtracky, score). Na stolku mám Catherinin deník, průvodce Marka Cotty Vaze, a dokonce i první svazek komiksu… Roh mé kanceláře začíná vypadat podobně jako Hot Topic (e-shop, kde se dají zakoupit Twilight věci). Uvědomuji si, že mě tohle sotva dostane na status „novorozeného“ ve vesmíru, ve kterém vy žijete několik let, ale někde začít musím.

Stejně jako mnoho z vás, jsem vždy byl trochu posedlý upíry, především od dob seriálu Temné stíny, který jsem hltal jako kluk. Ale ani tohle mi nestačilo pro natočení upírského filmu, i když mé rané scénáristické a režijní pokusy vycházely z velké lásky k hororům a thrillerům. Od doby, kdy jsem před třinácti lety natočil film Bohové a monstra, jsem toužil po návratu k příběhu s gotickým podtextem.

Nádherný svět, který vytvořila Stephenie, mě zasáhl asi stejně jako vás a myslím, že není těžké pochopit proč. Pro mě jsou její postavy nadčasové, ale zároveň velmi moderní. Vše posazené v krásné reálné krajině s úžasným smyslem pro místo. Bella, Edward, Jacob a ostatní obyvatelé Forks i La Push prožívají emoce, které jsou základní a universální: touha, zoufalství, žárlivost – to vše najdeme v BREAKING DAWN. Tohle je poslední část v tom nejlepším slova smyslu; nejen co se týče obsahu a rozsahu, ale je i emocionálně nabitá a napínavá po celou dobu.

Jsem velkým obdivovatelem již kultovních herců - Kristen, Roberta a Taylora a chtěl jsem být tím, kdo s nimi bude pracovat, zatímco budou čelit výzvě dovést své oblíbené postavy na konec jejich cesty. Vážně, co by mohlo být zábavnější než tohle?

Prosím, neváhejte a piště své dotazy v komentářích níže, budu se na ně snažit co nejlépe odpovědět. Doufám, že toto je první z mnoha příležitostí, kdy vás budu moci kontaktovat, zatímco se pustíme do přenesení Breaking Dawn na plátno. Jsem nadšený a vděčný, že vás mám při sobě při mé TWILIGHT cestě.

Zdraví,

Bill Condon

PS: Odpověď #1:  Ne, ve filmu nebudou žádná muzikálová čísla (narážka na jeho dřívější film Dreamgirls).

OFFICIAL Twilight Series Fan Page

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

11)   (02.05.2010 14:16)

no uvidime jak se stim popere....ja doufam ze se mu vse uspesne povede a bude vsechno dokonale....ale uz aby to brzo tady bylo

10)  Pegí (02.05.2010 11:30)

jo vypadá to zatim s nim dobře .... ale tak mě napadlo když sem četla jeho článek: sice čet dvakrát BD ale nikde se nezmínil že čet twilight,new moon nebo eclipse ..psal že na to jenom koukal takže doufam že si to i přečet....ale třeba mě v New moon štvaalo že Chris vubec neměnil barvu očí na tmavší když měli bejt hladoví a nvm co čekat od eclipse ....no ale Bill mi příjde jako simpaťák takže si myslim že by to mohl natočit suprově jelikož se zmínil že je trochu posedlej upírama a dělá pro to fakt hodně ... a myslim si že až budou netáčet tak tam bude pobíhat z knížkou BD aby to bylo polde představ diváků no nechme se překvapit ...snad to bude příjemné překvapení už se těšim

Natt

9)  Natt (02.05.2010 08:40)

Dreamgirls jsem viděla... Nádherný filmy! Vřele doporučuju... A myslím, že jestli má na starost i BD, je, na co se těšit! V dreamgirls byly, podle mě, nádherně "popsaný" ženský pocity všech zpěvaček, kže myslim, že porod a ostatní věci mu neudělaj problém... A zároveň, jako chlap bude mít cit pro scény s Volturiovými a vlky...

Ajjinka

8)  Ajjinka (01.05.2010 22:07)

Dyddy: Zatím nikde nebyla zveřejněna informace, zda bude Breaking Dawn jako jeden film či bude rozdělen na dva. Až se to bude vědět, bude to tu viset

7)   (01.05.2010 21:50)

Nevíte někdo jestli bude točit obě části BD ??

Karolka

6)  Karolka (01.05.2010 18:09)

Zdá se, že k tomu přistupuje poctivě... Jinak Dreamgirls vážně doporučuju, je to úžasnej film. Zásadní ale podle mě je a by ten příběh opravdu miloval, jako ho milujeme my. Potom na to určitě došáhne.

Mystery

5)  Mystery (01.05.2010 16:59)

Ten chlapík je mi sympatickej...

Ree

4)  Ree (01.05.2010 16:43)

ivv: Podle mě se na to lépe hodí chlap. Ano, bude tam porod, ale bude drastický. Krom toho tam budou Volturiovi... Myslím, že chlapi na to prostě mají lepší cit ;)

3)   (01.05.2010 16:41)

ja citim, že BD by mala točiť žena:p,

Nebraska

2)  Nebraska (01.05.2010 16:25)

Woooow, Bill boduje!

Ree

1)  Ree (01.05.2010 16:23)

Já se těšííííííím :D
A ta první odpověď byla dobrá :D:D:D

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek