Sekce

Galerie

http://www.stmivani-ff.cz/gallery/cougar.jpg

Bejt za sexy kočku není žádnej med.

Proletím Díkuvzdáním a už jsou tu Vánoce.

Co mu mám koupit?

15. Srdce a hvězda

Ráno jsem vstala o půl hodiny dřív a hodila se do gala. Musím vypadat co nejlíp, aby se za mě Caine nemusel stydět. A tak jsem v šatně udělala leteckej den, podobnej tomu, když jsem se před pár tejdnama chystala na návštěvu jeho táty. Jenže dneska jsem věděla přesně, co si mám vybrat. Něco děsně sexy. Černý elastický lewisky a k nim rudej top s tááákovýmhle výstřihem. Přiléhal mi jako druhá kůže. Nic jsem si pod něj nebrala. Přece jeho hladký linie nebudeme kazit nějakou podprsenkou, že? Pak už jsem jen nahodila lehkej mejkap a vlnitý vlasy sepnula sponou.

Oukej, Mibel, docela ti to štěkne.

Usmála jsem se na sebe do zrcadla a vypadla z pokoje. Asi jsem to lehce přehnala, protože když jsem sešla ze schodů, Edward jen vykulil oči a Bella dlouze hvízdla.

„Tohle Jacob jen tak nevydejchá,“ poznamenala a zatřepala rukou před očima nereagujícího Edwarda. „Haló, miláčku. Země volá Edwarda.“

Edward suše poznamenal: „Být moje dcera, tak tě zavřu na deset západů. Panebože, to zase bude den. Polovina kluků tě bude svlíkat pohledem a druhá tě v duchu zatáhne do postele. Isabelko,“ zaprosil. „Nechceš si vzít něco jiného?“

„Nechci. Ale díky, když na mě takhle reaguje vlastní děda, tak Caine…“ nedořekla jsem, protože se z jídelny vynořil táta.

„Caine co? Ježíšíkriste, co sis to oblíkla? Švihej se převlíct, nebo mě z tebe trefí šlak!“

V duchu jsem napočítala do deseti, otočila jsem se kolem vlastní osy a potom v klidu odpověděla. „Co se ti na tom nelíbí, tati?“

„Ty sis snad děláš srandu, ne? Koukni se na sebe. Ty džíny máš tak obtažený, že to vypadá, jako bys je měla na sobě namalovaný a to triko? Vždyť máš výstřih až na břicho.“

„Neříkej, že kdyby to na sobě měla máma, že by se ti to nelíbilo,“ provokovala jsem.

„Kdyby si tohle oblíkla máma, tak ji nepustím ani na krok.“

„Táto, já dodnes myslela, že ti je třiadvacet, ale ty jsi pěkně zfotrovatěl.“

„To víš, Mibelko, už mu táhne na osmdesát,“ uchechtla se máma.

„JE mi třiadvacet!“ zavrčel táta a my se rozesmály.

Na pomoc mi přišel někdo, od koho bych to nečekala. Seth.

„Moc ti to sluší, Mibel,“ pochválil mě a otočil se k ostatním. „Panebože, nechte ji. Chce se líbit, no a co. Je to hezká holka a chce, aby její kluk na ní byl pyšnej. Je to tak?“

„Je,“ přisvědčila jsem. Co mi nedalo upírství, musím dohnat hadříkama.

„Tak si myslím, že Mibelka přece jen bude moje ségra. Sethe, pamatuješ na ten bronzový kostým? Před lety, když jsme nastupovali na první vejšku.Ten s těmi průhlednými zády, co mi koupila teta Alice,“ vmísila se do hovoru Eli.

„Aúúúú, nepřipomínej mi ho. Tvoje záda vidím dodnes. Tenkrát jsem měl strach, že od tebe chlapy budu odhánět mačetou.“ Zasténal Seth a mrkl na mě. „Chudák ten tvůj. Ten z tebe zešílí.“

„Myslíš?“ zeptala jsem se potěšeně a zlomyslně se usmála.

Jojo, je to prima, když si rodina hodně pamatuje. Zjistíte, že nejste první, kdo to udělal a ostatní přestanou vyšilovat. Táta si sice něco mumlal o potrhlých holkách, který si koledujou o výprask, ale vrátil se k snídani a už mě víc nekomentoval. Edward nade mnou mávl rukou a máma? Máma na mě mrkla.

Sedla jsem si v jídelně ke stolu, nandala si pořádnou porci vloček, rozkrájela na ně celej banán, vylila velkej jogurt a zasypala hrstí borůvek. Potřebuju na dnešek posílit.

„Hej, Mibel, jestli se takhle budeš cpát, tak se za chvíli do těch sexy hadrů nevejdeš.“

Billy.

„Já nevím, kdo tady nejí, ale s odpuštěním žere. A ještě jako čuně,“ odpálkovala jsem ho a ukázala na flek od vajíček, kterej se mu skvěl na košili. Sledoval můj prst a zaklel.

„Dopr… A můžu se jít převlíct.“

„Neboj, pořídíme ti bryndáček, batolátko,“ chechtal se mu jeho brácha a potom mě pochválil. „Ale vážně, sekne ti to, sestřenko.“

Potěšeně jsem se usmála. Když mě chválej chlapi, tak se budu líbit i tomu mýmu.

Před školou jsem vylezla z auta a bundu nechala rozepnutou. Vzala jsem si věci, otočila se a… on stál metr ode mě a valil oči. Měřil si mě od hlavy až k patě a nahlas polykal. Došel ke mně, přejel si rukou přes obličej a potom řekl roztřeseným hlasem: „Co jsem provedl? Proč mě trestáš?“

Tak teď jsem znejistěla.

„Já… já… myslela, že se ti budu líbit. Chtěla jsem, abych vedle tebe nevypadala jako průměr,“ řekla jsem a bylo mi do breku.

Okamžitě byl u mě.

„Mibel, ty opravdu nevíš, co se mnou tohle oblečení dělá. Mám sto chutí vykašlat se na školu, naložit tě do auta, odvézt na odlehlý místo a tam…“ znova polkl. „ Můžeš mi říct, jak se mám soustředit na dnešní výuku? Jsi ta nej sexy ženská, jakou jsem kdy viděl. A jsi moje. A jestli si myslíš, že bez toho, co máš na sobě, vypadáš jako průměr, tak máš to pěkně nízký sebevědomí.“

Přitiskl si mě na svý tělo a já jsem mohla cítit, jak moc se mu líbím.Wow!

Zašeptala jsem mu do ucha: „Tak mě do toho auta nalož, kocoure.“

V tu ránu mi přilít pohlavek. Od Edwarda?!

„Za školu se chodí jen z vážných důvodů a tohle mezi to nepatří, vy dva,“ zasmál se, objal Bellu kolem ramen a vedl ji k budově.

Tobě se to mluví. Já asi nevím, co každou noc provádíte. Pomyslela jsem si a vzdychla.

Ten den se táhl a mou vinou.  Nejenže jsem musela pořád přemýšlet, oč smysluplněji bychom s Cainem mohli trávit čas, ale ještě ke všemu jsem musela poslouchat poznámky všech kluků v mým okolí. Do háje s upířím sluchem. Ze začátku mi lichotilo, co si o mně povídali, ale pak mě to začalo nudit a nakonec štvát. Za zády mi vrčel táta, kterej ty hlášky slyšel taky, a Peggy pro změnu nevnímala vůbec nic. Byla jak spící panna. A jako na potvoru jsem dnes neměla tu blbou deskriptivu. Jedinou hodinu společnou s Cainem.

Oběd.

Moc dobře si pamatuju zvědavé pohledy spolužáků, když jsme na začátku září napochodovali do jídelny, i ticho v ten den, kdy jsem poprvé uviděla Cainea. Sotva jsme dnes vešli spolu dovnitř, čekal nás vzrušený šepot.

…Cougar měl vždycky štěstí na baby, ale co ulovil teď, to je extratřída…

…já mít takovou holku, tak s ní nevylezu z postele…

…Amy, nelituješ toho, žes ho loni poslala k vodě? Být s ním já, tak se kolem něj omotám jak liána…

…pche, byl na mě moc velkej slušňák, nebyla s ním pořádná zábava. I když, je fakt, že v posteli jsem se s ním nenudila…

Poslední větu pronesla holka v modrých šatech. Byla moc hezká, ale právě v tuhle chvíli se její oči stáhly do malých škvírek, kterými mě nepřátelsky pozorovala.

Opakuj si! To bylo před pumou.

Byla jsem na sebe pyšná, že jsem nevylítla, ale jen se na tu čúzu blahosklonně usmála.

„Promiň,“ řekl Caine, když jsme dosedli na naše místo.

„To je dobrý,“ mávla jsem rukou. „Navíc, je blbá, když tvrdí, že s tebou není žádná zábava. Zajímalo by mě, jak to myslela.“

„Amy patří k lidem, který když nejsou třikrát týdně někde v nočním klubu a nelijou do sebe litry chlastu, nejsou ve svý kůži. A ona si ráda občas dala i marjánku,“ vysvětloval.

„Kolik jí je, proboha?“

„Je o rok mladší.“

„Ale to znamená, že jestli s tebou chodila loni, muselo jí bejt šestnáct. Není pitomá? Co z ní bude?“ rozhorlila jsem se.

„Přesnej opak tebe, lásko,“ polichotil mi.

Kolem nás prošla Peggy. Tvářila se zasněně a vůbec si nás nevšimla.

„Hej, Pegg.“ Caine ji chytil za ruku a donutil posadit. Když jsem viděla, co si koupila k obědu, zařvala jsem smíchy. Na tácu měla sice minerálku, ale k ní misku citronového želé a druhou plnou salátu. Hodila jsem prosebným pohledem po svý pumě. Pochopil to a odešel i s jejím tácem.

„Tak to vyklop, Peggy. Co je to dneska s tebou?“ uhodila jsem na ni a konečně si zjednala její pozornost.

„Promiň,“ špitla. Její tvář zalil ruměnec. A sakra.

„Peggy, ty ses nám zamilovala,“ řekla jsem okouzleně.

Zrudla ještě víc.

„Kdo to je?“

„Bráchův kamarád, taky voják,“ prozradila.

„A?“ páčila jsem z ní podrobnosti.

„V pátek brácha přijel z mise. Přivedl na večeři Johna. Sloužili spolu, ale pak byl John zraněný a tak ho převeleli do států. Do Carlisle. Bude učit tělesnou přípravu na Vojenský škole. Je… je…je…“

„Prostě úžasnej,“ dokončila jsem za ni.

„Jak to víš?“ obořila se na mě.

„Peggy, každej chlap, do kterýho se zamilujeme, je úžasnej,“ řekla jsem konejšivě.

Vracející se Caine zaslechl mou poslední větu.

„Ty máš ještě nějaký chlapy, potvůrko?“

„Jasně, celej houf,“ vyplázla jsem na něj jazyk.

„Au, to bolí,“ Caine se teatrálně chytil za srdce a pak se rozesmál.

„Dobrou chuť, Peggy,“ postavil před ní tác, na kterým se nezměnila jen ta minerálka. Místo želé tam byla pizza a salát byl štědře politý dresingem.

„Díky,“ pípla a pustila se do oběda.

„Musíš mít dost síly, jinak s tím svým mariňákem neudržíš krok,“ poznamenal Caine a spokojeně se zakousl do hamburgeru.

„Caine,“ řekla jsem káravě.

Podíval se na mě pohledem, od kterýho bych dokázala chytnout. Radši jsem už nic neříkala. V tichosti jsme dojedli náš oběd. Peggy pravděpodobně přemýšlela o tom svém Johnovi, a co se týče mě a Caine, byla jsem si jistá tím, že jsme oba mysleli na jedno.

 

Bohužel na to, na co jsme mysleli, ten den nedošlo. A další dny to nebylo o moc lepší. U nás to nešlo, u něj jsme nechtěli a ke Cory jsme nemohli jezdit denně a dělat jí z počestný kavárny…ehm… veřejný dům. A nějaká ta rychlovka v autě? Absolutně nám to nestačilo. Jak já záviděla našim. Chtělo se mi vzteky brečet. Každej u nás má pohodlí, jen my s Cainem ne. Přiznejme si to narovinu. Byla jsem nadržená a myslela na TO pořád. Edward se na mě věčně mračil, utíkal z dosahu mých myšlenek a táta, kterej pochopil, proč to dělá, vrčel, jen se na mě podíval.

Jděte do háje, sakra.

Copak jsem vestálka, nebo co? Mám právo na zdravej sexuální život. Říká se, že průměrná ženská myslí na sex každých deset minut a mužskej pět. Z toho jsem usoudila, že jsem nadprůměrný muž, protože já na milování s Cainem myslela pořád.

V tomhle rozpoložení mi čas ubíhal jako splašenej a najednou tu bylo Díkuvzdání. Když navečer přijeli Caine s tatínkem, měla jsem šílenej strach, jak pan Jackson naši bláznivou rodinku vezme. Naštěstí jsem se bála naprosto zbytečně. Ustál nás výborně. Oni se všichni chovali docela slušně a odpustili si obvyklý vtípky.  Edward s Bellou se hned na začátku omluvili, že jíst nebudou, protože mají dietu, což pan Jackson pochopil. Asi trochu kulil oči na to, co toho dokážeme zbaštit, ale jinak to probíhalo v poklidu.

Na začátku prosince nám Carlisle zavolal, že Jazz sehnal materiály o té „nehodě“ na túře a že nám je posílat zatím nebude, protože počítají, že přijedeme na Vánoce.

A sakra. Vánoce! Já absolutně netušila, co mám Caineovi koupit. Když jsem mu se smutkem oznámila, že na Vánoce jedem pryč, pohladil mě po tváři a řekl, že to nevadí, že si je uděláme předem a u něj. Tak co mu mám koupit?

Ležela jsem na posteli a koukala na jasnou oblohu plnou hvězd. Hvězd? Už to mám! Stihla jsem to tak tak, ale peníze zmůžou všechno. Pomáhal mi Edward, kterému se můj nápad zdál stejně romantický a nádherný jako mě. Poslední víkend před odjezdem na prázdniny mě Caine odvezl k sobě. Tatínek byl na nějakém zasedání Lancasteru a zůstane tam až do neděle. Caine poznamenal, že má pocit, že mu to seslalo nebe.

Kruci, co má ten lump za lubem? Jestli si myslí, že slevím ze svýho předsevzetí nemilovat se v posteli, kde měl fůru jinejch holek, tak to se teda plete!

Usmíval se celou cestu k nim, a když mi v předsíni pomohl z kabátu, vybídl mě, abych otevřela dveře jeho pokoje.

Páni, páni, PÁNI!

Celej jeho bejvák byl změněnej, nic nestálo tam, kde ještě před čtrnácti dny, kdy jsem tu byla naposled. Přelítla jsem místnost a zastavila se u… postele. Ó můj bože! On si pořídil nádherný velký letiště.

„Tos koupil kvůli…?“ nedořekla jsem.

Kývl a vážně se na mě zadíval.

„Pro tebe, pro sebe, pro nás. A ne já, ale táta. Když se mě zeptal, co bych chtěl pod stromeček, řekl jsem si o nový nábytek s odůvodněním, že ten starej mi už nevyhovuje. Vzal to, ale myslím, že není hloupej a došlo mu, proč to chci. Víš, ani můj vlastní táta by se ke mně nemohl líp chovat, než on. Mám ho moc rád.“

„A já mám ráda tebe!“ řekla jsem mu a lehounce ho políbila. Polibek mi vrátil, ale pak se odtáhl, vzal mě za ruku a donutil mě si sednout na fungl novou postel. Sáhl do skříně a vytáhl malilinkatou krabičku.

„Veselé Vánoce, lásko.“

Otevírala jsem ji s bušícím srdcem. Uvnitř na černém sametu leželo srdce na stříbrném řetízku. Vytáhla jsem ho ven a podrobně si ho prohlížela. Na hladké ploše bylo vyryté M+C a pod tím Eternity.

„Caine, to je nádherný,“ zašeptala jsem a třesoucími prsty s pokoušela zapnout řetízek kolem krku. Jemně mi ho sebral, odhrnul mi vlasy a pak mi ho zapnul sám. Ucítila jsem na krku lehký polibek a už jsem hořela.

Ne, ještě ne, ještě mu musím dát dárek já.

Podala jsem mu dárkovou tašku. Vytáhl z ní plyšovou pumu a rozesmál se.

„Trefa, miláčku,“ poznamenal, ale pak si všiml obálky, kterou měla hračka přivázanou na krku. Vytáhl z ní papír a začetl se. Úsměv se mu pomalu začal vytrácet a nakonec ke mně zvedl udivený pohled.

„To… je?“

„Certifikát potvrzující, že planetka číslo 11998 už tři dny nese jméno Caine Wood.“

„Mibel, lásko, ty jsi blázen!“

„Ty mě srdce, já tobě hvězdičku.“

„Miluju tě!“

Dál už jsme nemluvili. Nešlo to. O chvilku později jsme se už milovali jako o závod. A do rána, kdy mě šťastnou odvážel domů, jsme si to zopakovali ještě dvakrát.


předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

Twilly

27)  Twilly (26.05.2011 12:30)

tyjo.. ještě včera jsem to dala až do osmnáctky, ale nebyla jsem u kompu... takže dodatečne, Ivuško

Hvězda se mi moc moc líbila... krásnej a romantickej nápad. Ivuš, že ty jsi romantik? :D :D

Lipi4

26)  Lipi4 (14.04.2011 23:57)

Co? Štěkne? On takový výraz existuje? ... Prosím, kde ho najdu ve slovníku FFslov:D :D :D .. . . tak toto mě dostalo, že jsem se válela na podlaze - „Haló, miláčku. Země volá Edwarda.“ ... co mi to děláš, teď mě bude bránice bolet minimálně dva týdny :D :D :D ... Krásně jsi ukázala, když chce žena využít své zbraně, zvlášť naše Mibel, tak to žádný chlap nevydrží :D :D :D ... tedy až na podpantofláka Setha, jenž se jí krásně až bratrsky zastal . .. Co se týče bryndáčku, tak ten by se měl u každé Tvě kapitolky automaticky fasovat, jelikož jinak ani nejde číst, když vezmeš svoje krásné popisy .. .. .. a Edwardův výchovný pohlavek :D :D :D -- - bych občas taky potřebovala ..... Tak a Billy má utrum Peggy se mu zamilovala do chlapa v uniformě:D :D :D . .. Moc by mě zajímalo, kdy jsi vzala ty statisky . .. . a nad dárky lze říci je Ááááách , jelikož všechny od pokoje přes přívěsek až po planetku jsou dokonalé a jedinečné

Sfin , jak jsi to zase zvládla dát do jedné malévelké kapitolky toliky úžasu a dokonalosti? Snad jen, že by to byl dar z nebes, jenž přistál ve Tvé hlavince

Faire

25)  Faire (07.04.2011 16:12)

:) B)
Jdu na další.

Anna43474

24)  Anna43474 (01.04.2011 16:08)

Ty mě srdce, já tobě hvězdičku. - áááááách
Dokonalost, dokonalost, dokonalost!!! Nad dokonalosti dokonalost, naprostý skvost
TKSATVO

23)  katushka (30.03.2011 22:31)

WUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! ty jsi prostě uplně dokonalá co? napiš knížku!!! miluju ten příběh, miluju tenhle díl!! honem pokračování protože tohle je droga!!!

Jula

22)  Jula (30.03.2011 21:14)

Nádherná kapitolka, hlavně ta romantika na konci
Jen mi bylo trochu líto Edwarda, když musel čelit představám všech těch puberťáků ve škole

sfinga

21)  sfinga (30.03.2011 21:07)

Lio, většinou googlím, srdíčko dodala Misabells a ona je taky předobrazem Mibel, takže fotka Mibel je její.

Lia

20)  Lia (30.03.2011 21:03)

:D ne to ne ,,blbec" opravdu nejsi i já se občas zamotám do probletence tvojí Blackovic rodiny a díky za ,,slovník cizích slov"
jen by mě zajímalo, kam chodíš na ty obrázky, které přímo pasují k tomuto příběhu?

19)  kamčí (30.03.2011 20:12)

krásný, láskyplný, romantický prostě super

PS: už jsem chtěla jít lovit ve slovníku když jsem si přečetla komentář pod sebou. teď už jsem spokojená úplně:)

sfinga

18)  sfinga (30.03.2011 18:31)

Lio, je, a já jsem blbec
A Eternity znamená Věčnost.

Lia

17)  Lia (30.03.2011 18:01)

ještě mě napadlo: není náhodou Mibel Billyho teta a ne sestřenice?
a jen takový dotaz, co přesně znamená ,,Eternity" ?

Lia

16)  Lia (30.03.2011 17:57)

Úžasná kapitolka jen tak dál
PS:tohle mě fakt dostalo:
„To víš, Mibelko, už mu táhne na osmdesát,“ uchechtla se máma.

„JE mi třiadvacet!“ zavrčel táta a my se rozesmály

Michangela

15)  Michangela (30.03.2011 17:54)

eMuska

14)  eMuska (30.03.2011 17:40)

Tak to je čistokrvná Cullenbaba, keď dáva takéto dary... Hmmm, perfektné, úplne! tešáám na pokráčko, táto rodinka je suprácka!

Dennniii

13)  Dennniii (30.03.2011 11:48)

Nádherná kapitolka, teda chudák dědeček Edík a tatínek Jacob a výchovnej pohlavek od Edwarda, tak to bych teda od něj nečekala:D
Nádhernej nápad na dárek a ta část ve škole ta byla taky superní
Moc se těším na pokráčko

12)  ada1987 (30.03.2011 09:16)

nadhera. rychle pokracko!

Lenka326

11)  Lenka326 (30.03.2011 08:16)

Mibel, Mibel, ona je opravdu celá Bella, pořád se podceňuje. A pak se vyfikne do něčeho sexy a je z toho málem malér . Chudáci chlapi z jejich rodiny... hlavně děda Eda a taťka Jacob... Teda, nepamatuju se, že by Edward někomu někdy vlepil pohlavek, i když jen takový výchovný, vůbec si ho nedokážu představit, řehtala jsem se u toho jako trotlík.
No a ten konec , ááááách, nádherné dárky, od nového nábytku, přes přívěšek až po tu roztomilou pumu a ještě roztomilejší hvězdičku.
Krásný dílek, díky.

10)  Aalex (30.03.2011 07:11)

Úžasné. Skvěle vymyšlený dárek, perfektní, že změnil nábytek... a upřímně - nezávidím Mibel perfektní sluch a tak pečlivou rodinu. Ani ve škole, ani jinde nemá klid na běžnou pubertu. :D

krista81

9)  krista81 (30.03.2011 00:39)

Tak napřed se tu dusím smíchy (ostatní doma spí )
štěkne
Reakce rodiny na její oblečení pak Caine
a holka v modrých šatech - tak tu bych asi něčím majzla po hlavě ;)
A pak ten víkend - romantika, dárečky (ta puma je úžasná) - krása.

Abera

8)  Abera (30.03.2011 00:16)


docela ti to štěkne

1 2   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek