Sekce

Galerie

http://www.stmivani-ff.cz/gallery/My%C5%A1%C3%A1k.jpg

Téma 1: „Ještě se uvidíme, Cullene!"

Autor: Ejdriana

Počet bodů: 22

„Edwarde, tu sázku jsem vyhrála!“ zaječela Bella a zuřivě při tom dupla nohou, aby svému tónu dodala na důrazu.

„Ale Bell, tohle přece nemůžeš myslet vážně,“ promluvil k ní tiše a snažil se ji pohladit po tváři, ale ona o krok ustoupila.

„Podívej se,“ ukázala prstem na svůj kamenný výraz ve tváři, „vypadám snad, jakože si dělám srandu? Ne! Myslím to naprosto vážně, a jestli hodláš porušit naši dohodu, tak… tak tam půjdu prostě sama a ožeru se, že mě ani ty nepoznáš,“ dokončila Bella svůj proslov a moc dobře věděla, že právě vyhrála, protože v Edwardových očích zahlédla naprosté zděšení a hrůzu.

„Dobře, ale nikomu to neřekneš a půjdeme jen my dva.“

„A co Alice? Opravdu si myslíš, že si téhle malé akce nevšimne? A ještě, ty budeš tancovat? Začnou hrát třeba Gangman Style a ty se mnou půjdeš tancovat na parket nebo k tyčce?“ vychutnávala si ho Bella. Odpovědí jí bylo mlčení, nepřítomný výraz a hluboká vráska na Edwardovu čele.

„To jsem si myslela. Alice jde s námi.“ Ve chvíli kdy to Bella dořekla, tak do pokoje přicupitala usměvavá Alice s taškou v ruce.

„Tady máš něco na sebe na večer, já už mám vše nachystáno,“ objala Bellu, vrhla na svého bratříčka zářivý úsměv a odběhla zase pryč.

„No, nevím jak ty, ale já se jdu nachystat. Kdy zase budu mít možnost jít na diskotéku, že?“

 

Blížil se čas odjezdu a Edward netrpělivě postával pod schody, čekajíc na svou vyvolenou ženu a na milovanou sestru, kterou si přál v tu chvíli probodnout dřevěným kolíkem, kdyby mu to k něčemu bylo, ale bohužel nebylo a tak mu nezbývalo než dělat dnešní večer doprovod dvou bláznivým tance chtivým ženským.

„Tak jste si to nakonec rozmyslely,“ zvolal směrem do vrchního patra s malou nadějí, že dnešní utrpení se konat nebude.

„Víš moc dobře, že to se nestane,“ zvolala Alice a už se hnala směrem dolů. Edward si ji podezřívavě prohlížel, protože se potutelně usmívala a hlídala si myšlenky. Chystal se jí zeptat, co mu tají tentokrát, ale než stačil cokoli říct, tak dolů scházela Bella.

Své tmavé dlouhé vlasy měla vyžehlené do rovna a prameny nad čelem měla učesané dozadu, kde splývaly s ostatními vlasy. Líčení měla jemné, až na kontury kolem očí, které měla silně zvýrazněné černou tužkou a stíny. Kdyby se Edwardovi mohlo rozbušit srdce, tak při pohledu na zbytek těla své přítelkyně, by přinejmenším udělalo salto vzad. Bella na sobě měla tmavě modré tílko s černými flitry kolem výstřihu, krátké světle džínové kraťasy a černé lodičky na platformě.

„Co je? To vypadám tak blbě?“ zeptala se, když viděla, jak na ni Edward civí.

„Ne, ne! To vůbec ne. Naopak vypadáš úchvatně,“ odpověděl uznale Edward a v koutku duše si přál ji odtáhnout od všeho a od všech, ale dloubnutí Aliciným loktem do žeber mu tuto představu vymazalo.

„Fajn, tak můžeme konečně vyrazit ne? Aby na nás taky zbylo nějaký to pití.“

 

O hodinu později…

 

„Bell, dalšího panáka by sis už dávat neměla,“ snažil se Edward odradit Bellu od vypití sedmé zlaté tequily, ale poněkud marně, protože Alice ji plně podporovala a hrozně se u toho bavila.

„Nic takovýho. Však si dej se mnou taky ty upírku jeden nadrženej,“ zachechtala se Bella a škytla, až si polila ruku panákem.

„Myslím, že už máš docela dost a to tady nejsme ani hodinu,“ odvětil naštvaně a mračil se přitom na Alici.

„Ale no tak, jen ji nech. My se opít nemůžeme, tak ona se opije i za nás dva,“ šibalsky se Alice usmála a mrkla na Bellu.

„To jako vážně? Tohle je tvůj skvělej plán?“

„Já nemám žádný plán, Edwarde! A místo toho, abys na mě řval, by ses měl podívat, co právě teď Bella provádí,“ dodala a ukázala směrem na parket, kde se tyčilo pódium a uprostřed něco kovová taneční tyč. Právě kolem této tyče byla Bella omotaná a vlnila boky do rytmu hudby na písničku Troublemaker. Edward si při tomto pohledu připlácl ruku na čelo a pak si s ní zakryl oči.

„Tohle snad není možný. To se mi jen zdá,“ opakoval si stále dokola pro sebe, a aniž by si to uvědomil, tak zamířil za Bellou s tím, že ji odtud odtáhne, když náhle ztuhnul v půlce pohybu.

K Belle se nachomýtl nějaký kluk, dal ji ruce na boky a svými boky se otíral o ní. V tu chvíli Edward viděl rudě a to doslova. Viděl sám sebe, jak mu trhá hrdlo, vyrve srdce a ďábelsky se u toho směje, až by všechny kolem mrazilo na zátylku. Z jeho překrásné představy ho vytáhly dvě drobné, ale silné paže.

„Edwarde, to nemůžeš udělat. Nikomu bys tím nepomohl. Ty zůstaň tady a já půjdu pro ni, ano?“ otázala se a zároveň rozkázala Alice.

„Hmm,“ zamručel v odpověď a musel vynaložit hodně sebeovládání, aby tam nevlítl a neurval mu ruce.

Opravdu se snažil zůstat stát, ale když ten kluk začal Bellu osahávat, tak se prostě neudržel a vydal se za nimi. Vyskočil svižně na pódium, chytil ho pod krkem a mrskl s ním o zem. Chtěl se na něm ještě víc vyřádit, ale najednou…

„Edwarde,“ slyšel Bellin hlas a tak se na ni otočil, ale právě v tu chvíli dostal nechutnou sprchu. Bella ho poblila od košile až po boty.

„Myslím, že je mi špatně. Můžeme jít na vzduch?“ zakuckala se Bella.

„No do pr… tohle je fakt nechutný,“ nadával rozčileně Edward a pohledem hledal Alici, ale nikde ji nemohl najít. Moc dobře to věděla a raději vyklidila bojové pole. Popadl Bellu za loket a šel s ní směrem, jenže ještě ani nedošli k autu a Belle se zase udělalo špatně a tak vyvrátila obsah svého žaludku do velkého červeného květináče. Edward ji přitom přidržoval vlasy a čekal, až toto peklo přestane. Pevně doufal v to, že Bella už nikdy pít nebude nebo ji sám brzo přemění a bude mít klid. Už nikdy by se nemohla opít. Jak lákavé v tuto chvíli.

Řídil domů a přemýšlel nad tím, jak by Bellu donutil už v životě nepít, když do nich nabouralo auto. Edward vyletěl oknem a než se vzpamatoval, tak u jeho auta stála tmavá postava a měla bezvědomou Bellu v náruči. Cítil se poněkud omámeně a nemohl na postavu zaostřit a během mrknutí oka byla postava i s Bellou pryč a v jeho hlavě se ozval povědomý hlas:

„Ještě se uvidíme, Cullene!“

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Ejdriana

3)  Ejdriana (11.05.2013 11:17)

Dopsáno to opravdu bylo za pět dvanáct :D Není to úplně tak jak kdybych chtěla, ale zase když už jsem to napsala, proč to neposlat že? :D
No konec... dejme tomu, že je otevřený pro případné pokračování?

matysekmj

2)  matysekmj (11.05.2013 07:23)

Blinkající Bella a poblinkaný Edward :) ale co ten konec?

SestraTwilly

1)  SestraTwilly (10.05.2013 19:08)

Bella na diskotéke,opitá Bella a nakoniec havária?A kto bol ten
neznámy? Trošku zmätený záver,ale
cenim si snahu a odvahu.

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek