Sekce

Galerie

http://www.stmivani-ff.cz/gallery/thumbs/Bou%C5%99ka2.jpg

Po delší pauze se přidávám další dílek usínání Jacoba a Nessie. Protože jsem měkká a nevydržela jsem dlouho nechat Nessie a Jacoba, aby se trápili, je dnešní kapitolka pravděpodobně předposlední.

Dneska je čeká první společné usínání, které jim Edward schválil, proto se vrátíme k romantice.

Ráno jsem se probudil neuvěřitelně šťastný. Chvíli jsem jen ležel se zavřenýma očima a užíval si Nessiiny vůně, jejího tepla, doteku. Teprve po několika minutách jsem se donutil otevřít oči. Venku svítalo. Navíc začalo svítit slunce. Bude krásný den. Upíři zůstanou doma. Moje radost se ještě znásobila. Žádní hlídači za zády. Dnešek bude dokonalý.

Podíval jsem se na Nessie. Ještě spala. Ležela mi na ruce a hluboce oddechovala. Byla tolik krásná s divoce rozhozenými vlasy a lehkým úsměvem na rtech. Pomalu jsem ji natočil, abych vysvobodil svou paži.

„Nechoď,“ zamumlala a chytla mě za tričko.

„Za chvíli se uvidíme, musím se trochu zcivilizovat,“ zašeptal jsem jí skoro do ucha. A taky si potřebuju dát studenou sprchu, abych ten den vedle tebe zvládl.

„Tak se vykoupeme spolu,“ navrhla a otevřela oči.

Potlačil jsem smích. Představil jsem si, jak by se Edward tvářil, kdyby nás tam nachytal. Určitě by měl velkou radost. Jemně jsem uvolnil její prsty z trička. Líbnul jsem ji na tvář.

„Ještě spi. Hned jsem zpátky,“ zašeptal jsem a její další protesty umlčel polibkem. „Přinesu ti snídani do postele,“ slíbil jsem.

Rty se jí roztáhly do širokého úsměvu. Zavřela oči. Za pár vteřin jsem slyšel její pravidelný dech. Chvíli jsem poslouchal, pak jsem se svlékl a šel do své koupelny.

Po dlouhé sprše jsem vrátil do pokoje. Opět jsem měl návštěvu. Na mé posteli seděla Bella. Usmívala se a pozorovala sluneční světlo, které dopadalo na její ruku. Ta hra barev ji fascinovala od první chvíle. Otáčela dlaň a dívala se, jak odražené světlo dopadá na stěny pokoje. Vypadala jako malé dítě, které učinilo nějaký důležitý objev. Kdybych nemusel do školy, vydržel bych ji pozorovat celé dlouhé hodiny.

„Ahoj,“ pozdravil jsem. Byl jsem rád, že přišla. Chtěl jsem s ní mluvit.

Otočila hlavu mým směrem. „Jakou jsi měl noc?“ Vypadala spokojeně sama se sebou.

„Díky. Jak se ti to povedlo?“

Na tváři se jí objevil skoro samolibý úsměv. „Odložila jsem štít a celý den ve škole jsem si přehrávala každou naši společnou noc, kterou jsme prožili v době, kdy jsem byla ještě člověk. Nemohl mi uniknout.“

„Jsi zlá.“

Prohrábla si rukou vlasy. „Jsem upír. U nás se s tím tak trochu počítá, ne?“

„Proč to pro mě děláš?“

Zvážněla. „Protože se mi Nahuel nelíbí, protože jsi můj nejlepší přítel, protože jsi toho pro mě tolik udělal, protože nemám ráda, když se Ness trápí. Vyber si.“

„Moc děkuji,“ zašeptal jsem. Byl jsem rád, že jsem ji ze svého života nevyškrtl. Pořád to byla moje Bella. Moje nejmilejší upírka.

„Až si Edward uvědomí, že je Ness už dospělá, tak bude rád, že má právě tebe,“ řekla trochu uvolněněji. „Vy chlapi prostě potřebujete občas popostrčit.“

 

Celý den jsem si připadal jak v pohádce. Měl jsem obyčejný vztah s tou nejneobyčejnější dívkou na celém světě. Vždy, když jsme se dotknuli, mnou projela vlna vzrušení a štěstí. Nessie zářila více než ráno Bella. Po návratu domů dokonce pozdravila Edwarda a při naší lidské večeři s ním normálně mluvila. Jako by poslední týden najednou přestal existovat.

Díky tomu nádhernému dni jsem se neskutečně těšil na večer. Přemýšlel jsem nad tím, co mě… co nás čeká. Doufal jsem, že Edwardovo povolení má dlouhodobý ráz. Včera jsme to více nerozebírali a já neměl dost odvahy, abych se zeptal. Bohužel můj skoro-tchán byl nedaleko a slyšel, jakým směrem se ubírají moje myšlenky. Nic mi neřekl. Jen kývl. A mě se najednou zmocnila tréma.

Doteď jsme s Nessie společné noci neplánovali. Prostě přišly. Tohle bylo jiné. Večer jsme si mohli lehnout pod jednu deku a nikdo proti tomu nebude bojovat. Srdce se mi znovu rozbušilo. Splnil se mi sen.

Ten večer se nekonal lov. Po nějakém stupidním pořadu v televizi, který jsem stejně nesledoval, jsme se s ostatními rozloučili a šli do patra.

„Budeme u tebe, nebo u mě?“ položila mi Nessie důležitou otázku. Chvíli jsem se na ni překvapeně díval. Vlastně mě ani nenapadlo se nad tím zamýšlet.

„Asi k tobě, máš větší postel,“ odpověděla si, když jsem dlouho mlčel. Pak se na mě usmála a položila mi svou drobnou ručku na hruď.

„Za chvíli jsem u tebe,“ zašeptala a odešla do svého pokoje. Po pár vteřinách jsem slyšel tekoucí vodu ve sprše. Následoval jsem jejího příkladu. Pustil jsem na sebe horkou vodu a nechal jsem se zahalit oblakem páry.

Když jsem po pár minutách konečně opustil koupelnu, už ležela v mé posteli. V ruce držela knihu, kterou jsem měl položenou na nočním stole. Jak mě uviděla, položila ji zpět a široce se usmála.

Posadil jsem se vedle ní. Jemně jsem ji pohladil přes celou linii jejích zad.

„Hrozně tě miluji, Nessie,“ řekl jsem tiše.

„Já tebe taky, Jaku.“

Upřela na mě své velké oči. „Na čem jste se s tátou domluvili?“ zeptala se. Ptala se mě na to celý den, ale já jí slíbil odpověď až večer.

„Můžeme spolu trávit noci,“ odpověděl jsem a políbil ji na levou tvář. „Když to bude tak nevinné, jako to bylo mezi ním a Bellou,“ dořekl jsem a následně políbil na pravou tvář.

Zašklebila se: „To máme vyhlídky! Můj otec čekal sto let!“ Lehla si na mě. Hlavu si opřela o můj hrudník a dívala se mi do očí.

Znovu jsem ji políbil. „Neříkal, že musíme čekat tak dlouho.“

Začala mi polibek vracet. Nejprve něžně, postupně čím dál hladověji. Hladil jsem ji po celém těle. Po několika nádherných minutách jsem ji od sebe odtáhl. Zamračila se na mě.

„Nemyslím si, že je dobrý nápad dráždit Edwarda.“

„Táta je s mámou někde v lese,“ zaskuhrala a pořád ještě měla zrychlený dech.

„Za pár hodin se vrátí a ráno mi to všechno vytáhne z hlavy. Navíc si myslím, že bych se ti určitě nelíbil, kdyby mi chyběla ruka, noha nebo jiná část těla.“

Rozesmála se. Sklouzla vedle mě a položila si hlavu no moje rameno. Políbil jsem ji do vlasů.

„Budeme spát?“

Rukou mi obkreslovala svaly na břiše. „Když jinak nedáš,“ řekla nespokojeně. Pak ruku položila a zavřela oči. „Dobrou noc,“ zašeptala skoro neslyšitelně.

„Dobrou noc,“ odpověděl jsem.

Netrvalo dlouho a slyšel jsem jen její pravidelný dech. Přitiskl jsem ji k sobě o trochu blíž a s hlavou schovanou za závojem jejích vonících vlasů jsem spokojeně usnul.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

Komentáře

1

maryblack

20)  maryblack (27.03.2012 15:29)

Twilly

19)  Twilly (31.05.2011 17:31)

Gasssienečko moje zlatá

Morael

18)  Morael (29.05.2011 22:27)

Pořád v tom někoho vidím a nejsou to jenom Nessie s Jakem... A pořád se mi to moc líbí.

Kristiana

17)  Kristiana (29.05.2011 21:36)

Nessie je nějaká nedočkavá.

kytka

16)  kytka (29.05.2011 19:01)

Romantika, vtip, pohlazení, něžnost. Nádhera.

SarkaS

15)  SarkaS (26.05.2011 12:46)

Koukám historie se opakuje Bella Edu taky pěkně provokovala když u í chtěl trávit noci ve vší počestnosti

Carlie

14)  Carlie (17.09.2010 20:40)

Haha, intrikánka Bella :D
A drzounka Nessie se svým:
Zašklebila se: „To máme vyhlídky! Můj otec čekal sto let!“ :D

Bye

13)  Bye (29.06.2010 22:51)

Panebože ten Jake je ale zodpovědnej mužskej.
A znovu se ptám. Kdo se ho o to prosí? Komu tím prospěje?
No nic, jdu si dát studenou sprchu. To je asi tím počasím

Silvaren

12)  Silvaren (27.06.2010 22:16)

Ness obkreslovala prstem jeho svaly a pak - usnula? Nechápu, nerozumím Já jsem z něj ještě teď
Krásná kapitolka, těším se na další díl.

krista81

11)  krista81 (27.06.2010 20:35)

Krásný, já věděla, že to Bella "zatlačila na pilu"
To je tak romantický a nádherný, že taju jak vosk
Těším se na další sice už poslední kapitolku.

Gassie

10)  Gassie (27.06.2010 20:14)

Bos: Být s Jacobem v posteli neovládla bych se hned první noc.

Abera

9)  Abera (27.06.2010 19:32)

Bosorka

8)  Bosorka (27.06.2010 19:03)

Krásné - jen nechápu, že se dokáží tak ovládat. Já bych po něm šla, hned jak by byl Edík z dosahu

Gassie

7)  Gassie (27.06.2010 17:57)

Holky moc děkuji za komentáře. Mám z nich opravdu radost. Zítra se můžete těšit na poslední kapitolku. ;)

ambra

6)  ambra (27.06.2010 17:48)

Naprosto dokonalé, krásné, něžné... Kratší komentář vážně neznamená horší text. Tohle je fakt úžasné. A taky delší! Jupí!

Ewik

5)  Ewik (27.06.2010 14:53)

Krásné

sakraprace

4)  sakraprace (27.06.2010 14:38)

Tak něžné a krásné

Hanetka

3)  Hanetka (27.06.2010 13:38)

Uffff. Nevinné, a já jsem stejně zpocená. To bylo... Já nevím, nemám pro to slovo. Ale nemělo to chybu.

plyshovymedvidek

2)  plyshovymedvidek (27.06.2010 13:31)

sfinga

1)  sfinga (27.06.2010 13:28)

Panebože, to byla krása
Jsi královna romantiky, fakt.
Díky, díky, díky.
Nezlob se, ale duchaplnější větu ze mě nevyrazíš.

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek