Sekce

Galerie

/gallery/18247318.png

Nápad. Asi blbej, ale zkouším to :D Přemožená představou lidského Edwarda a popohnaná jedním nejmenovaným filmem jsem otevřela Word a tohle z toho vzešlo.

Edward Cullen. Vysokoškolák, který sám neví, co vlastně chce. Jeho dosavadní život tvoří divoké večírky, sex a pocit svobody. Jenže, jak by řekl Edward, osud je svině.

15+

„Do prdele!“ zaklel jsem, když se hrnek s kafem čistým nedopatřením rozlil na sněhově bílém perském koberci za x tisíc dolarů. Emmett se posere… Nesnažil jsem se to utírat, stejně bych to jedině zhoršil. Zvolil jsem mnohem lepší variantu. Zvedl jsem svou zlenivělou prdel z křesla a jedním zhoupnutím ho o několik centimetrů šoupnul stranou. Po skvrně nebyly ani památky. Nechtěl jsem ztrácet svůj drahocennej čas s další zbytečnou přednáškou o tom, kdo tu platí nájem. To jsem věděl moc dobře. Jako by všechno, co tu bylo, už tak dost hlasitě neřvalo McCarty! Příjmení Emmettovy rodiny už nebylo jen příjmením, byl to pojem, který něco znamenal. Otevíral nám dveře do míst, kam se běžní smrtelníci dostat nemohli.

Já se na tom jen vezl.

Nebyl jsem hýčkanej synáček, co měl odmala všechno na dosah ruky. Forks bylo jen ospalou dírou, kde chcípnul pes. Mezi největší akce roku patřil rybářský víkend, kterej mně byl upřímně ukradenej. Brzy jsem zjistil, že jestli nechci skončit jako negramotnej dřevorubec, musím z toho zelenýho zapadákova vypadnout… A vysoká v New Hampshire pro mě byla vysvobozením.

Tam jsem potkal Emmetta.

Byla to jedna z těch párty plných chlastu, polonahých holek a nadržených volů. Ničím se nelišila od ostatních. Měl jsem zrovna rozpracovanou naprosto perfektní kost, blond, velký prsa a žádnej mozek, když se k nám přimotal. Nejdřív jsem se mu po svém snažil vysvětlit, že jde vážně nevhod, ale jakmile se svalil vedle gauče a začal hlasitě zvracet do jednoho z poloprázdných kelímků piva, došlo mi, že je na tom fakt blbě. Tenkrát jsem si myslel, že jsem naprostej idiot, když jsem tomu kreténovi, kterej očividně nevěděl, kdy má dost, pomáhal domů, ale jak se později ukázalo, byla to ta nejlepší věc, co se mi mohla stát.

Během týdne jsem se z koleje stěhoval k němu do bytu. Bytu… Připadal mi jako ráj. Pět pokojů, dvě koupelny a místnost s bazénem. Zní to jako zasraný klišé, ale stali se z nás nejlepší kámoši. On měl vždycky všechno. Maminčin mazánek s tátovými kreditními kartami, který mu ve všem dávaly zelenou. Ale až teď poznával, o čem život vlastně je.

Říká se, že vysoká otevře oči všem. U něj to platilo dvojnásob. Emmett teprve poznával všechny krásy světa. Vymetali jsme jednu párty za druhou, srali na přednášky a užívali si. Podle toho taky vypadalo naše hodnocení, ale ani jednoho z nás to nerozhodilo. Byli jsme mladí a chtěli toho využít.

Jenže pak Emmett poznal Rosalii.

Kdybych řekl, že ho změnila, kecal bych. Ta blonďatá děvka ho totálně znetvořila. Smazala mýho nejlepšího kámoše a stvořila monstrum, který ji na slovo poslouchalo. Dokonce začal mlít nějaký sračky o opravdový lásce... Jedinej důvod, proč jsem se to z něj nesnažil vymlátit, byl ten, že vypadal šťastně.

Ten parchant se fakt zabouchnul.

A já zůstal sám. Ne, nevyhodil mě, to by nikdy neudělal, ani s tou svou novou slušňáckou image, ale stal se z něj klasickej podpantoflák.

Sbohem, prochlastaný večery. Sbohem, jednodenní lásky. Sbohem, svobodo.

Tak nějak to vypadalo, než jsem se konečně sebral. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že Rosalie dostala jen Emmetta. Já jsem v bytě sice pořád zacláněl, ale byl jsem svobodnej! Žádná ženská nemohla přijít a začít mi říkat, co mám a nemám dělat! Takže to začalo všechno nanovo.

Třeba včerejší noc s Jessicou byla fakt velká. 3:0 pro Edwarda Cullena… Byla z mýho výkonu tak unešená, že mě skoro prosila, abych přestal. Byla to paráda. Jessica sice nepatřila k těm, s kterýma by se daly vést smysluplný rozhovory, ale měla úžasný tělo. A dokázala s ním dělat úplný divy. Bylo mi jí skoro líto, když ji Rosalie ráno nekompromisně vyhodila. Ale neřekl jsem ani hovno, nechtěl jsem ji proti sobě ještě víc poštvat. Už tak na mě byla nasraná, že si sem tahám holky... Měl jsem ji snad prosit o dovolení?

„Musíš to kouřit i tady?!“ uslyšel jsem za sebou její hlas. Pro sebe jsem se usmál a pořádně potáhnul z cigarety. Vytáhnul jsem se na nohy a pořád s úsměvem došel až k ní. Provokativně jsem na ni vyfoukl kouř.

„Co myslíš?“ zeptal jsem se provokativně. Bavilo mě ji srát. Vždycky se vytočila k nepříčetnosti, zrudla a řvala. A já se smál. Vedli jsme tu spolu zkrátka pohodovej život. Od začátku byla vedle z mýho životního stylu. Často mě strašila tím, že ve třiadvaceti zkapu buď na otravu alkoholem, nebo rakovinu plic. Přála mi jen to nejlepší, stejně jako já jí.

„Cullene, nechtěj si udělat nepřítele, věř mi,“ začala a snažila se znít hrozivě. Zaculil jsem se na ni. „Stačí, abych Emmettovi řekla a tvůj pohodlnej zadek se nebude mít kam posadit.“

„Rose, zlatíčko, výhrůžky si nech pro někoho, kdo je nevymyslel. Chápe to tvá peroxidová hlavinka?“ přimhouřil jsem oči. Emmett ji možná poslouchal, možná ji miloval, ale nebyl debil. Za rok a půl společnýho bydlení jsme si na sebe zvykli, nebral mě jen jako vybavení bytu. Zatraceně, jsem Edward Cullen! Jeho spása!

„Uvidíme, jestli jsou to jen výhrůžky,“ pokrčila rameny. Teď se pro změnu snažila znít klidně, ale já věděl, že to v ní pěkně vře. Stačilo ji jen pošťouchnout, vypíchnout nějakou trefnou poznámku a ruplo by to v ní, ale nechtěl jsem dělat Emmovi problémy. Nerad se s ní hádal. Trapák. „Kuř si to svinstvo u sebe. Nechci, aby to tu všechno smrdělo,“ řekla ještě a hrdě odkráčela pryč. Pobaveně jsem zavrtěl hlavou, byla vtipná.

Típnul jsem cigáro a odešel k sobě. Na první pohled bylo poznat, že je to můj pokoj. Neustlaná postel, tři skříně a zdi polepené plakáty s rajcovními krasotinkami, který mi dělaly společnost při osamělých večerech. Ne, že bych jich bylo nějak moc. Celkem snadno jsem si dokázal najít společnost, která mě nějak zaměstnala… Zastával jsem totiž názor, že tu pravou, jak naivně tvrdil Emmett, nenajdu, dokud všechny kolem sebe neozkouším. Jak jinak bych ji taky poznal?

A tak jsem se snažil.

Blondýny, brunetky, černovlásky, zrzky. Neměl jsem vyhraněný vkus. Nebyly v tom city, šlo jen o sex. Většina to věděla, některý jsem ze sebe musel setřásat týdny. Nevím, co na mně viděly a co přesně po mně chtěly, ale ať už to bylo cokoliv, nehodlal jsem jim to jen tak dát.

Stáhnul jsem si tričko a hodil ho na hromadu špinavýho prádla. Jednou za týden sem vždycky dorazil někdo od McCartyových, aby vypral. Na tenhle servis jsem si rychle zvyknul. Sám jsem neuměl ani zapnout pračku… Napochodoval jsem do koupelny a podíval se na sebe do zrcadla nad umyvadlem. Probděná noc se na mě viditelně podepsala, ale za to rodeo to každopádně stála. Opláchnul jsem si obličej vodou a chvíli zvažoval, jestli se mám oholit, nebo ne. Nakonec jsem se na to vysral a jen se otřel ručníkem. Byly teprve tři odpoledne, Emmett ještě nedorazil z přednášky, kterou jsem dnes výjimečně vynechal, a já byl totálně mrtvej. Stanleyová ze mě všechno vysála. Doslova.

Unaveně jsem se doklopýtal k posteli a volným pádem zahučel do měkké matrace. Chtělo se mi spát, i to zkurvený kafe na mě přestávalo fungovat.

Spokojeně jsem zavřel oči a než jsem stihnul úplně vytuhnout, představil jsem si před sebou svíjející se Stanleyovou.

A že ten pohled fakt stál za to.

 

Ajjinka

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

Ajjinka

30)  Ajjinka (11.03.2012 22:42)

ireen, děkuju!

29)  ireen (11.03.2012 22:30)

..TEN JE HUSTEJ!!!

Ajjinko, MÓC PĚKNÝ! DÍKY! Tohle není Edward, ale spíš zhýralec Rob, ...no pro mne jedno jsou! ..i mé zcela romantické srdce plesá.

Ségra(27 kajka)tu už napsala takovej komentář, že cokoliv dalšího bude jen blábol....

Ajjinka

28)  Ajjinka (11.03.2012 22:05)

Pfůůů Holky, vy mě děsíte Neměly jste si kazit neděli Každopádně děkuju, jste boží!

27)  kajka (11.03.2012 21:23)

Blbej nápad? Neblázni! Četla jsem od tebe nějaký starší věci (podnikám takovou malou archeologickou výpravu po nejstarších povídkách) a tohle téma ti fakt sedne, ten styl.... jsi neuvěřitelná!!!!! Vůbec se s tím nepářeš a stojí to za to.:) Ten nejmenovaný film jsem taky viděla a moc se mi tam Rob líbil. Oni ti sexy, nedostupní "životaznalí" a pravou láskou nedotčení rozervanci mají něco do sebe. Co teprve až přijde ta pravá a napraví je. A Edward jako člověk? Jasně, upíří sebetrýznitel se časem každýmu trochu přejí. No a proč to nepřiznat, Edward pro mě bude navždycky Rob, takže to spojení považuju za boží!!!!

Ree

26)  Ree (11.03.2012 17:11)

Prosím tě, neber v potaz, že tyhle komentáře jdou rychle za sebou. Jsem už dál, ale nebyla jsem schopná nechávat komentáře. Edward mě částečně probral, takže to napravuju:
Uááááááááááááá, být Rose, tak mu asi omlátím hlavu o ledničku a zavřu ho do mrazáku Ale jelikož Rose nejsem, tak mám Edu ráda

Silvaren

25)  Silvaren (25.01.2012 11:32)

Ej, tak to teda nevím, kdo že je tu zhýčkanej. Edard nevypadá, že by na sobě nebo vlastně na čemkoli nějak výrazně dřel. Kromě sexu, samozřejmě.:D :D :D A i když není můj typ, samozřejmě už ho mám tak nějak v merku, takže letím dál.

Astrid

24)  Astrid (30.12.2011 15:32)

áááno toto ja potrebujem, presne takéhoto ho chcem*fworks* *fworks* tento Edward je dokonalý, jahááá, a sráát Rose a Emmett poslušný podpantoflák, omg a Edwad a Rose ako si prajú vzájomne, jooooo to sa mi páči :D

toto je kultová veta!!! "Nevím, co na mně viděly a co přesně po mně chtěly, ale ať už to bylo cokoliv, nehodlal jsem jim to jen tak dát." juchúúú ja ho milujem

Alrobell

23)  Alrobell (21.12.2011 19:39)

Zbožňuju, když autorka polidští všechny postavy, rozdělí je a rozdá karty a rozehraje úplně novou hru!

A tady se to povedlo!

Edward je mňamka!

Janeba

22)  Janeba (01.11.2011 08:57)

Ajjinko, to vypadá na skvělou jízdu!!! Zhýralý Edward , moc se těším!!! Děkuji!!!

21)  Tralala (01.11.2011 00:00)

Konecne povidka ktera ma smrnc.

S pozdravem tva Tralala :)

20)  naty (30.09.2011 11:06)

No....jsem opravdu zvědava, jak se tenhle Edward bude vyvíjet. Už teď vypada na pěkné kvítko, ale co bude dál...???

kytka

19)  kytka (25.09.2011 01:04)

Tohle vypadá moc zajímavě. S tímhle Edwardem to asi jednoduché nebude. Ajji, těším se dál.

Kamci

18)  Kamci (19.09.2011 17:40)

no, tenhle Edward vypadá fakt yajímavě:) :) :)

Lenka326

17)  Lenka326 (19.09.2011 17:32)

Hohó, další Fuckward!!! A tenhle se vážně poved! :D Mám ráda Edwarda, když je člověk a když si myslí, že celý svět mu patří. A mám ještě radši, když mu ten svět ukáže, jak se šeredně spletl. Začátek (i když kratičký) mě chytil a těším se na příběh.

Ajjinka

16)  Ajjinka (19.09.2011 15:08)

Děkuju! Sice jsem si kolikrát říkala, že do světa FF už nevkročím, ale je to nějak silnější, sakra...
Nikol, tys to vystihla, já se s tim neseru
Bye, jen abys nebyla zklamaná
Hani, tohle je /opravdu/ vážnej příběh! Jen Edward moc vážnej není, kazí mi to, buran jeden
ambři, já nic, to on!

Twilly

15)  Twilly (19.09.2011 11:43)

áááááááááááááááááááá dál? :D :D :D :D :D

Nosska

14)  Nosska (19.09.2011 01:04)

Jůůů, zatím to vypadá, jako správná oddechovka. Něco takhle odlehčenýho už tu dlouho nebylo

ambra

13)  ambra (18.09.2011 23:04)

Ajjo, ty zvíře!:D :D :D
Ten parchant se fakt zabouchnul. Ale kvůli tomu tady přece všichni jsme, že? Ano, i když nám nedáváš moc nadějí, věříme, že už ozkoušel skoro všechno a ten zásadní okamžik se blíží:D :D :D .
Dlouho jsem se tak nepobavila!:D Tak dávej!

matysekmj

12)  matysekmj (18.09.2011 22:37)

Začátek vypadá fakt super.Takže honem pokračuj,už se nemůžu dočkat,až mu spadne hřebínek a bude ho krotit .....Těším se na další tak honem

Abera

11)  Abera (18.09.2011 21:42)

1 2   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still