Sekce

Galerie

http://www.stmivani-ff.cz/gallery/breakingdawnsoundtrack-album-art.jpg

Taková malilinká, neoficiální reportážička.

Malá reportáž z Akce Rozbřesk

Na víkend jsme se sjeli ze všech koutů republiky (ba i ze zahraničí, že, Twilly), abychom si společně vychutnali Rozbřesk. Tentokrát ne ten na obloze, nýbrž první část naší oblíbené ságy.

Přestože byl sraz až ve tři hodiny v restauraci Evald, mnohé z nás si daly spicha už dříve a navzájem se vyzvedávaly. Například o Sfingu, Linfe, Twilly, MisaBells, Janebku, Evelyn, Bosorku, Pantheu, Kytku a Kytičku byste zakopli ve Starbucksu, jak se dopují kafem, protože tušily, že den bude dlouhý.

V samotné restauraci Evald jsme se nejdříve ojmenovkovaly, abychom navzájem věděly, s kým máme tu čest. Tentokrát s námi totiž byly i dámy z Intoxicated, které vědí o Twilight vše, a co nevědí, vygooglí. Mimochodem, Kryštofe, to tvrdé y je tam správně, tebe jako jediného zástupce silného pohlaví si s nikým nespleteme – leda s Jasperem. Potom nastalo probírání jídelního a nápojového lístku, protože proboha, co kdybychom v kině omdlely hlady, že?

A nastal zlatý hřebík srazu – tombola. Výhry byly ve znamení Twilight, ale protože se los neptá na to, zda jste team Edward, či Jacob, nastala mezi výherci horečná výměna.  Všichni nakonec byli spokojení, ale podle hlasitých výkřiků nejvíc MisaBells, když zjistila, že bude spát s Edwardem (bohužel jen na povlečení).

Ve dvacet hodin se nám v Cinestaru otevřel kinosál, kde jsme zabrali celé tři řady. Věřte mi, že mezi námi se našli i tací, kteří to neviděli ani poprvé, ani podruhé, ale rovnou počtvrté. Vzhledem k tomu, že teprve ve středu v noci byla premiéra, byl to od nich úctyhodný výkon.

Nebudu zde spoilerovat děj, ani komentovat to, co na sobě měli hlavní představitelé. No v případě Belly to byl většinou Edward. Uááá, ale když si Jacob sundal tričko, projevil se u mě Pavlovův reflex. BTW, Bos, jestli si ten tvůj vlčák ještě jednou odplivne před mým, tak si to povíme jinde;-)

Nejvtipnější byl okamžik, když se objevily závěrečné titulky a obecenstvo se začalo tlačit k východu. Teda naše banda ne. Věděli jsme, že za chvíli se titulky přeruší a objeví se scéna z Volterry. Takže, pokud na to někdo teprve jdete, seďte klidně na zadku, i když se přes vás prodírá stodvacetikilová sousedka.

Po kině to část našeho týmu vzdala a zamířila do teplých pelíšku. Ty otrlé si daly malou after párty v restauraci Továrna, kde se vzdychalo, áchalo a sdělovaly se dojmy z filmu.

Jenže všechno má svůj konec a poslední metro nečeká. Takže jsme si daly dobrou noc a rozjeli se do svých útočišť.

A fotky ke shlédnutí jsou zde.


Vaše občasná paparazzi Sfinga.

Přidat komentář

Autor:

Text:

Komentáře

«   1 2

Janeba

10)  Janeba (22.11.2011 23:37)

Mibelka, Mibelka, Mibelka, Mibelka, Mibelka, Mibelka!!!!!

MisaBells

9)  MisaBells (22.11.2011 23:33)

Nezávislý reportér z řad nás, obyčejných lidí...

Janeba

8)  Janeba (22.11.2011 23:33)

Ještěže mám o 20kg míň!!!! Nádherné poděkování a Carlie, ........ ty mě snad zabiješ!!!!!! Já chci takýýýýýýýý!!!!

sfinga

7)  sfinga (22.11.2011 23:33)

Holky, poděkujte Mibelce, která mě do toho dostrkala

Kamikadze

6)  Kamikadze (22.11.2011 23:30)

Ivi, jsem ráda, že je tvoje reportáž zpět :-) Aspoň si tak můžu to vaše setkání užívat znovu a znovu, přestože jsem tam nebyla. Vzdávám ti hold, novinářka by z tebe byla naprosto úžasná

Twilly

5)  Twilly (22.11.2011 23:30)

Krásná reportáž, Ivuško mám slzu v oku, děvče :p

4)  Teddysa (22.11.2011 23:28)

Přesně! My z intoxicated víme o Twilightu vše a co ne, to vygooglíme :D krásně řečeno :)

RepliKate

3)  RepliKate (22.11.2011 23:27)

Super, Ivčo. :D

leelee

2)  leelee (22.11.2011 23:18)

ááá reportáž
kezký

Carlie

1)  Carlie (22.11.2011 23:18)

Svěží fejeton! :D
Tohle mě složilo : "Nebudu zde spoilerovat děj, ani komentovat to, co na sobě měli hlavní představitelé. No v případě Belly to byl většinou Edward..."

«   1 2

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek