Sekce

Galerie

/gallery/amy a jake.jpg

Do města Illinois přijela pouť, na kterou se vydává Amy. Krásná, mladá učitelka, která vždy snila o lásce na první pohled, ale nikdy ji nezažila. Do doby než poznala Jacoba Blacka, tajemného piráta, který ji okouzlil na první pohled a do kterého se zamilovala.

18+

 

Amy

 

Nikdy jsem nebyla holka, která bez rozmyšlení potěší každýho, kdo si usmyslí. Celá moje pubertální léta probíhala tak, že jsem s kluky flirtovala, ale k ničemu nikdy nedošlo. Byla jsem krásná, vtipná a chytrá a o nápadníky jsem neměla nouzi. Jenže já o ně nestála. Snila jsem o něčem jiném. Přála jsem si poznat lásku, o které jsem četla v románech. Snila jsem o tom, jak se zamiluju na první pohled a onen dotyčný mi bude city opětovat. Ale jak léta plynula, nic takového se nestalo, a tak jsem ve svých šestadvaceti letech a po pětiletém vztahu, který nikam nevedl, vyhlásila lásce válku. Už nikdy nepodlehnu svým bláznivým snům o pravé lásce a pohledem nezavadím o žádnýho chlapa, kterej by vypadal na to, že by za to stál, protože většinou se s těch chlapů vyklubou zmetci na entou...

Byl konec školního roku a mě jako učitelce na základní škole začaly letní prázdniny, tak jako všem dětem, posledním zvonením. Seděla jsem ve svém málém domečku, usrkávala kávu a čekala na svoji kamarádku Maggie, která se odhodlala vytáhnout mě na pouť, která zavítala do našeho zapadákova. Abych řekla pravdu, raději bych si prohnala kulku hlavou, než se vydat do toho humbuku, co se tam bude dít. Ale jelikož zbraň nemám (ne že bych si ji v posledních týdnech ve vztahu s Johnem nechtěla pořídit), nic jiného mi nezbývalo.

 

Zvonek u dveří se rozdrnčel jako snad nikdy a já s nešťastným výrazem na tváři odložila hrnek s kávou a vydala se otevřít. Nebylo pro mě překvapením, že za dveřmi stála Maggie s širokým úsměvem na tváři a flaškou tequily v ruce.

„Ježiš, Amy, musíš se pořád šklebit, jako bys kousla do citrónu? Jsou prázdniny, do města přijela pouť, na které mimochodem bývají docela ucházející mužský, a konečně ses zbavila toho debila Johna,“ spustila Maggie a mezitím mě odstrčila od dveří a vešla dovnitř. Zhluboka jsem se nadechla, zabouchla jsem dveře a šla za ní do kuchyně.

Maggie vytáhla z prosklené skříňky dvě skleničky a nalila do nich tequilu.

„Myslíš si, že se budu nalívat ve tři hodiny odpoledne?“ podívala jsem se na ni se zdvyženým obočím.

Maggie se posadila na židli a vytáhla z kabelky cigarety. Jednu si vzala a zapálila. Dlouze si potáhla a dým mi foukla přímo do obličeje.

„Jo! Budeš se nalívat ve tři hodiny odpoledne, protože nechci jít na pouť s někým, kdo má místo úsměvu na tváři výraz, jako kdyby si nadělal do kalhot. Chci, aby sis to užila, Amy.“

Někdy mi Maggie lezla na nervy a ta chvíle byla zrovan teď.

„Fajn, chceš, abych tě na pouti poblila?! Dobře! Dej to sem!“ vzala jsem skleničku a její obsah vypila na ex.

Rozkašlala jsem se. Krk mě pálil jako čert a oči se mi zalily slzamy.

„Tak se mi to líbí, holka. Jestli budeš pokračovat tímhle tempem, tak můžem za hodinu vyrazit,“ smála se Maggie, vzala svoji skleničku a kopla do sebe panáka. Ta holka by přepila i chlapa. Já se tím hnusem málem zadusila, ale ona se tvářila, jako by vypila limonádu.

A tak, jak Maggie řekla, po hodině jsem se tlemila jako debil a potahovala si z cigarety.

„Myslím, že je nejvyšší čas vyrazit, paní učitelko. Takže na sebe hoď něco, co obepne tu tvoji prdelku, a ty kantorský hadry zahoď do koše.“

„Nemám na sobě žádný kantorský hadry, jsi snad slepá?“ Postavila jsem se a šla si napustit sklenici studené vody.

„Ne, teď zrovna nemáš. Máš na sobě plandavý tepláky a tričko, co vypadá, jak kdyby mělo mejdan v kravský hubě. Pojď, něco ti vyberem. Určitě máš ve skříni ještě nějaký oblečení, který jsem ti koupila k oslavě tvojí svobody.“ Chytila mě za ruku a táhla mě do ložnice.

 

Po půl hodině přehrabování ve skříni a dohadování se se jí na mě podařilo navléct černou minisukni a světle fialové tričko bez ramínek. Přes veškeré moje protesty se mi nepodařilo vybojovat si pod tričko podprsenku. Maggie moje protesty okomentovala tím, že moje prsa jsou dost pevný na to, aby potřebovaly padáky. Možná, že kdyby mě hodinu před tím nezačala opíjet, všechny ty věci by ležely tam, kde před tím, ale v opilosti má člověk víc odvahy, a tak jsem nakonec svolila a nechala jsem si na sobě to, co na mě navlékla. Zbývalo pár kosmetických úprav a mohly jsme vyrazit.

 

Když jsme dorazily na pouť, zábava byla v plném proudu. Všude pobíhaly děti, které měly v rukou buď cukrovou vatu a nebo nějakého plyšáka, kterého vyhrály na střelnici. Atrakcí tam byla spousta - ruské kolo, centrifuga, řetízkový kolotoč, autíčka – no prostě všechno, co na pořádné pouti nesmí chybět. Ale mě nejvíce upoutala velká pirátská loď, která stála uprostřed toho všeho.

„Tak co, ještě nevíš, jestli jsi udělala dobře, že jsi šla?“ Maggie se ke mně musela naklonit, abych ji slyšela, protože hudba hrála hlasitě.

„To se ještě uvidí. Tak co podnikneme jako první?“ Otočila jsem se na ni s úsměvem a ona věděla, že má vyhráno a že tequila na mě zabrala tak, jak očekávala. Zbavila mě strachu nasednout na ty pekelné stroje a užít si trochu adrenalinu v mém nudném životě.

„Já ti nevím, vyber ty.“ Maggie se rozhlížela kolem.

Věděla jsem, kam moje kroky povedou jako první.

„Chci na tu loď,“ ukázala jsem prstem na objekt mojí zábavy.

„Fajn, jdu koupit lístky a ty jdi napřed.“ Chtěla jsem zaprotestovat, že půjdu s ní a zaplatím sama za sebe, ale ona už byla pryč.

Vydala jsem se k lodi a až pár metrů od ní jsem si všimla muže, převlečeného za piráta. Stál zády ke mně. Prohlížela jsem si jeho postavu. Měl úzké boky, pod bílými kalhotami, zastrčenými v černých vysokých botách, se rýsoval sexy zadek a černá košile obepínala široká ramena a vypracované svaly. Na sucho jsem polkla a málem jsem zakopla o svoje vlastní nohy. Co to sakra děláš, Amy? Řekla sis přeci, že už na mužský kašleš a teď tady slintáš nad chlapem, kterýho jsi v životě neviděla, a ještě ke všemu v pirátských hadrech! Nadávala jsem sama sobě.

Zastavila jsem kousek od lodi a čekala na Maggie. Ať jsem se snažila sebevíc nekoukat na toho sexy piráta, moje oči si prostě nedaly pokoj.

„Tak jo, máme lístky a jdem na to, ale varuju tě. Jestli ti bude zle, opovaž se mě pozvracet. Jestli to uděláš, tak zahájím útok taky,“ Maggie chrlila jedno slovo za druhým, a ač jsem se znažila dívat se jí do očí, nedařilo se mi to a můj pohled bloudil k zadku pana piráta. Takže nebylo divu, že si toho Maggie všimla.

„Ale, ale! Kampak se to díváš? No jo, ten zadek by rozpumpoval krev i mrtvole.“ Maggie ho sjela znaleckým pohledem.

„Tak pojď, holka, zadek už jsme zhodnotily a teď nám zbývá ta zajímavější část, ta přední.“ Chytila mě za ruku a vedla mě k lodi. Když jsme vstoupily na můstek a pan pirát uslyšel naše kroky, otočil se k nám, takže jsem si ho mohla konečně prohlédnout zepředu. Pod černým šátkem vykukovalo pár pramenů černých vlasů, snědou tvář pokrývalo dvoudenní strniště. Měl hnědé oči a i přes to, že mu jedno oko zakrývala páska, bylo jasné, že má uhrančivý pohled, kterému by podlehla každá ženská, která není frigidní.

Byla jsem z něj tak mimo, že jsem neslyšela jeho pozdrav, a tak do mě Maggie musela šťouchnout loktem.

Vykoktala jsem ze sebe něco jako ahoj a jemu se na tváři objevil úsměv, který mě málem dostal do kolen.

Maggie mu podala lístky a on nás odvedl na místa, na která jsme se měly posadit. Když odešel, Maggie se na mě podívala a zasmála se.

„Co, co je?“ zaprskala jsem vztekle a ona se rozesmála nahlas.

„Amy, ty ses snad zamilovala, nebo co? Ještě nikdy jsem tě neviděla takhle zírat na mužskýho?! Ani na Johna.“

„Jdi někam, Meggie! To se nemůžu kouknout na hezkýho chlapa?“ Cítila jsem, jak rudnu.

„Jo, to můžeš. Jenže ty jsi na něj koukala jako na boží zjevení. Co boží zjevení! Spíš jako kdybys čtrnáct dní nejedla a pak viděla pěkně šťavnatej steak a tešila se, až si na něm smlsneš!“

„To není pravda! A buď zticha, nebo tě uslyší!“ Oči jsem měla na vrch hlavy a červenala jsem se až ke kořínkům vlasů.

Vždycky jsem snila o lásce na první pohled, to je pravda. Ale to, co se mi stalo s tím chlapem, nemělo s láskou nic společného. Nebo snad ano? Ne! Rozhodně ne! Jen jsem byla dlouho sama bez mužskýho a on byl prostě sexy. Není divu, že mi možná nějaká slina ukápla.

Čekaly jsme, než se loď zaplní dalšími lidmi, a musím říct, že můj zrak špióna postřehl, že pan pirát pokukoval každou chvíli naším směrem a to přímo na mě. Měla jsem radost, že mě pozoruje. Tělo mi zaplavila vlna tepla. Maggie si jeho pohledů všimla taky a neodpustila si sem a tam nějakou narážku na to, abych pana piráta sbalila.

Když byli všichni usazení na místech, loď se dala do pohybu, takže jsem přestala pana piráta sledovat a soustředila jsem se na to, abych obsah svého žaludku udržela tam, kde mám. Loď se houpala nahorů a dolů jako kyvadlo. Zprvu byly pohyby menší, ale pak se atrakce rozjela v plné rychlosti a já cítila, že místo rumělkové barvy můj obličej obsadila barva zelená. Bylo mi zle a za to mohla Maggie a ta její zpropadená tequila. Zavřela jsem oči, ale to bylo ještě horší. Počátala jsem minuty a modlila se, aby tomu byl konec a já se mohla jít vyzvracet někam, kde mě nikdo neuvid. Hlavně on.

Byl konec! Konečně se loď zastavila, ale místo abych vystoupila první, udělala to Maggie. Roztřesenýma nohama se postavila na pevnou zem a rozběhla se pryč. Až v ten moment jsem si všimla, že já jsem nebyla jediná, kdo se barvou pleti podobal Shrekovi. Jenže jakmile jsem vystoupila, nevolnost zmizela a já se cítila dobře. Pomalu jsem scházela z můstku, když mě zastavil hlas, jeho hlas.

„Promiň, je tvá kamarádka v pořádku?“ Srdce se mi rozbušilo tak rychle, že jsem se divila, že mi nevyskočilo z hrudi. Cítila jsem se jak puberťačka, na kterou promluvil její idol. Musela jsem se soustředit, abych na něj odpoveď nevykoktala.

„Jo, myslím, že bude v pohodě. Jen se jí udělalo špatně.“ Pokusila jsem se na něj usmát a doufala jsem, že to jako úsměv bude vypadat. Nechtěla jsem, aby si myslel, že jsem dostala nějakou křeč.

On mi úsměv oplatil a přistoupil blíž ke mně.

„No, abych řekl pravdu, myslel jsem, že utíkat budeš spíš ty. Ale asi jsem tě špatně odhadl. Jsem Jake.“

Napřáhl ke mně ruku a já ji okamžitě přijala.

„Jsem Amy, ráda tě poznávám, Jakeu.“

„Potěšení je na mé straně, Amy. Ještě tady musím být, ale chtěl jsem se tě zeptat, jestli bys neměla čas, až to tady zavřu, a nešla bys se mnou na popcorn. Mimochodem, ten nejlepší, co jsi kdy jedla. Souhlasíš?“ Díval se na mě s očekáváním. Nejspíš si myslel, že s tou páskou přes oko mě tak neoslní, a tak si ji sundal a já konečně pohlédla do těch jeho tmavých studánek, které mě propalovaly pohledem.

„Dobře, budu moc ráda. Pozvání na popcorn se přece nedá odmítnout.“ Jeho tvář se rozzářila jako sluníčko a mně se zastavilo srdce. A v tu chvíli jsem to věděla, zamilovala jsem se na první pohled. To, o čem jsem vždycky snila, se opravdu stalo a já byla v sedmém nebi.

„Skvělý! Budu končit za dvě hodiny.“

„Fajn a kam mám přijít? Sem?“ Dívali jsme se jeden druhému do očí a usmívali se jako dva náctiletí, kteří jdou poprvé na rande.

„Jo, to by bylo bezva. Budu tě tady čekat.“

„Dobře, tak teda o půl deváte tady.“

„Jo, už se těším.“ Znovu se usmál a ukázal mi dvě řady krásně bílých zubů.

„Tak zatím, ahoj.“ Otočila jsem se a vydala se najít Maggie.

 

 

„Kecáš! Jdeš na rande?! S tím pirátem?!“ Maggie usrkávala colu z kelímku a div se nazadusila, když jsem jí pověděla, co se dělo, zatímco ona zvracela za přívěsem.

„Není to rande, Maggie. Jen... Jo, možná je to rande. Já vlastně nevím! Kdyby šlo o rande, pozval by mě na večeři, nebo tak něco, ne? Tohle je jen popcorn na pouti. Možná si chce jen popovídat s někým, kdo nekočuje a žije nudný život. A já jsem přesně ten případ.“ Utrhla jsem si kousek cukrové vaty a strčila si ho do úst. Procházely jsme se po pouti, (pirátské lodi jsme se snažily samosřejmě vyhýbat, protože jsem nechtěla vypadat jako hladový sup, který krouží kolem svojí oběti), a mezitím co jsme debatovaly, jsme pozorovaly ostatní, jak se baví. Jízdy na dalších atrakcích jsme vynechaly. Zaprvé Maggie nechtěla riskovat další vrh za přívěsem a já taky ne, a zadruhé moje vlasy už tak vypadaly, jako bych proběhla vichřicí, a já nechtěla na schůzce s Jakem vypadat jako strašák do zelí.

„A to si s ním chceš vyjít v těhle hadrech?!“ Maggie se na mě šokovaně podívala. „A podle mě je to rande. Amy, viděla jsem, jak na tebe koukal. Myslím, že tenhle Jake byl dneska na číhané a tebe si vyhlídl jako svoji kořist. Víš, co si myslím?“ zastavila se a tvářila se, jako by ji osvítil duch svatý a ona měla vidění.

„Ne a vážně nevím, jestli to chci vůbec slyšet.“ Ale ona jako by mě vůbec neposlouchala, pokračovala dál:

„Myslím, že červená knihovna, co tak ráda čteš, by pro tebe mohla být dneska inspirací. Myslím, že by sis měla trošičku užít.“ Něměla jsem nejmenší tušení, kam tím míří. Dívala jsem se na ni jako tele na nový vrata.

„Co tím myslíš? Mám ho snad požádat o ruku? Protože tak to většinou v těch knihách bývá. A já silně pochybuju, že on by souhlasil. Myslím, že bys neměla tolik přemýšlet, ty génie.“ Dala jsem se do kroku a Maggie nechala za sebou.

„Ne, počkej!“ doběhla mě. „Jen si to představ - ty, tmavá opuštěná pouť a sexy pirát s nebezbečnou jiskrou v očích. A nedělej blbou. Viděla jsem, jak po sobě pokukujete, a jestli se nemíníš nějak vázat a chybí ti sex, tenhle chlap je k tomu jako stvořenej. Ovšem jedině pokud bude mít ochranu, jinak ať tě to ani nenapadne,“

pohrozila mi prstem a přitom se usmívala. Ta holka je vážně cvok, pomyslela jsem si a nakonec to řekla nahlas.

„Nejsem cvok! Hele, tak jinak. Ta přitažlivost mezi váma se nedala přehlédnout, dokonce bych se nedivila, kdybych do ní narazila nosem. A chci ti jen říct, že poprvé v životě ti vstoupil do cesty chlap, kterej by stál za hřích, za jednu vášnivou noc v tvým nudným životě. A nechtěj mi vykládat, že s Johnem jsi zažila nějakou vášen, protože ten chlap neuměl vzrušit ani sám sebe, natož pak tebe. Jednou v životě se zachovej tak, jak jsi vždycky snila. Prostě se řiď city a ne rozumem, samozřejmě jen do jisté chvíle.“

„Víš moc dobře, že jsem nikdy nebyla zastánce sexu na jednu noc a nevím... ne, nechci na tom nic měnit. Takže jestli už jsi skončila s tou přednáškou, měla bys jet domů, protože je půl deváté a já si jdu dát popcorn a popovídat si s Jakem. Slyšela jsi dobře? Po-po-ví-dat! To znamená, že žádnej sex nebude.“

Zastavila jsem se. Maggie chtěla něco namítnout, ale něco nebo někdo za mými zády upotalo její pozornost. Když jsem se otočila, stál tam Jake. Měl na sobě to stejné oblečení jako před tím, jen šátek a páska přes oko zmizeli. Maggie se rozloučila a vypařila se jak pára nad hrncem.

„Ahoj,“ Jake se na mě usmál a mně poskočilo srdce.

„Ahoj.“ Připadala jsem si jako totální debil. Neměla jsem nejmenší tušení, co mu říct. Nejspíš moje rozpaky vycítil a ujal se slova.

„Jsi připravená na nejlepší popcorn, co jsi kdy jedla? Protože já jo, abych řekl pravdu, těším se na něj celej den.“ Přišel blíž ke mně a dali jsme se do kroku.

„Jasně.“ Vydali jsme se ke stánku s popcornem, který stál na druhém konci poutě. Procházeli jsme kolem atrakcí, které se už zavíraly. Lidi odcházeli a všechna světla pomalu zhasínala. Než jsme došli ke stánku, byla pouť prázdná a tmavá a světla svítila jen tam, kam jsme mířili.

„Můžu se tě zeptat, Amy, co vlastně děláš?“ Až doteď jsme šli mlčky.

„No... jsem učitelka na základní škole. Takže vlastně nic zajímavýho nedělám. Spíš by mě zajímalo, jak jsi se dostal ke kolotočům?“ chtěla jsem změnit téma hovoru, abychom se nedostali k mému zpackanému životu po Johnově boku.

„No, já vlastně... nikdy jsem u kolotočů nedělal. Hodně cestuju a potřeboval jsem si přividělat, tak jsem se šel zeptat sem, jestli by někoho nepotřebovali, a dostal jsem místo piráta. Nevím, čím jsem si to vysloužil, mohli mě dát třeba k dětské manéži, kde bych nemusel postávat tady v těch hadrech.“ Zatahal se za košili.

„Takže žiješ na volné noze a děláš to, co se zrovna namane?“ Zastavili jsme u stánku. Jake koupil dva popcorny, a když jsme se dali znovu do kroku, odpověděl:

„Jo, tak nějak. Prostě sednu na motorku a jedu.“

„Máš motorku?“ Vždycky jsem chtěla chlapa s motorkou, přišlo mi to strašně sexy. Chlapy to dělalo víc sexy. Jenže Jake by byl sexy, i kdyby měl trabanta. Ale to jsem mu rozhodně nemínila říct.

„Jo, je trošičku starší, ale hlavně že jezdí.“ Usmál se. Procházeli jsme se tak dlouho, dokuď jsme nesnědli všechen popcorn. Povídali jsme si o všem možném, o zálibách, dětství, škole. S Jakem mi bylo příjemně, vlastně jsem se s ním cítila, jako bych ho znala věky. Byl vtipný, chytrý a šíleně mě přitahoval. Byly chvilky, kdy jsem se zasnila a představovala si, co by se stalo, kdyby mě z ničeho nic políbil, nebo jak by jeho polibky chutnaly. Došli jsme k jeho motorce, o kterou se opřel.

„Chceš se projet?“ ptal se mě, zatímco jsem si prohlížela motorku.

„Páni... Já... vlastně jo, proč ne? A jentak mimochodem, trošičku starší? Vždyť vypadá, jako by zrovna vyjela z továrny.“ Obešla jsem motorku a nadšeně se na ni dívala.

„Snažím se ji udržovat v dobrým stavu. Tak pojď, zavezu tě, kam budeš chtít.“ Nasedl na motorku a podal mi ruku, abych nasedla za něj. Když se naše kůže dotkla, krev v mém těle se rozpumpovala jako snad nikdy. Podívala jsem se mu do očí a i přesto, že byla tma a na místo, kde jsme stáli, doléhalo slabé světlo pouličních lamp, viděla jsem, jak se mu vzrušením rozšířily zorničky. Věděla jsem, že on v mých očích vídí to stejné.

„Ehm... Já nevím, prostě pojedeme.“ Dostala jsem ze sebe a hlas se mi třásl.

„No... vím o jednom místě, je tam moc hezky. Chceš, abych ti ho ukázal?“ i jeho hlas zněl jinak – něžněji. A já v tu chvíli věděla, že i kdyby jel do samotného pekla, jela bych s ním.

„Jasně, proč ne?“ Nasedla jsem a rukama ho objala kolem pasu. Cítila jsem, jak jeho tělo ztuhlo. Podíval se na mě přes rameno a usmál se. Opětovala jsem jeho úsměv a zaposlouchala se do zvuku motoru. Motorka se rozjela a já opřela svoji hlavu o jeho rameno. Bylo tak přirozené se o něj opřít, jako dýchat. S mými vlasy si pohrával vítr a mé myšlenky se zatoulaly k tomu, o čem jsme mluvily s Maggie. Musela jsem uznat, že měla pravdu. To, co se dělo mezi mnou a Jakem, jsem v životě nezažila a možná už nikdy nezažiju. A třebaže toho budu litovat, věděla jsem, že pokud mám zažít něco tak kouzelně romantického a nerozumného, nebudu tomu odolávat.

 

Celou cestu jsem měla zavřené oči a užívala jsem si jízdu, a když jsme zastavili a já se rozhlédla, kde jsme, otevřela jsem ústa v němém úžasu.

Přede mnou se rozprostíral malý rybník, na kterém plavaly lekníny, a od hladiny se odrážel obraz měsíce. Opodál stála vrba, která svými dlouhými větvemi hladila zem, ze které rostla, a dávala jí tak najevo svou vděčnost. Kolem poletovaly světlušky a já se musela štípnout do ruky, abych věděla, že se mi to nezdá a já nejsem v pohádce.

„Líbí se ti tady?“ Jakeův hlas mě propral z úžasu.

„Je to... je to nádhera! Jak jsi tohle místo našel?“ Konečně jsem se na něj podívala. V jeho očích se odrážela spokojenost.

„Ani nevím, prostě jsem hledal nějaké místo, kde bych měl chvíli klid, a našel jsem tohle.“

„Je to krásný, opravdu.“ Usmála jsem se na něj.

„Posadíme se, co ty na to?“ Přikývla jsem na souhlas. Vzal mě za ruku a vedl mě pod vrbu.

Posadili jsme se vedle sebe a oba se opřeli o kmen stromu.

„Připadám si jako v pohádce,“ řekla jsem tiše.

„Jo, to já taky,“ zašeptal. Podívala jsem se na něj a přistihla ho, jak si mě prohlíží.

Aniž bych věděla, jak se to stalo, naše rty se dotýkaly. Nejdřív zlehka ale pak s větší vášní. Pootevřela jsem rty a nechala jeho jazyk vklouznout dovnitř. Líbal přesně tak, jak jsem si to představovala. Polibky byly divočejší a moje tělo toužilo okusit víc, chvěla jsem se touhou. Toužila jsem ho cítit uvnitř sebe, chtěla jsem, aby mě naplnil. Jeho ruce bloudily po mém těle a zastavily se na mém zadku. Uchopil mě za něj a jedním plynulým pohybem mě posadil na sebe. Takže o strom už se opíral jen on a já mu seděla obkročmo na stehnech. Posunul mě víc nahoru a já přes jeho kalhoty ucítila, jak je vrušený. A to byla poslední kapka k tomu, abych odhodila všechny zábrany a nechala volný průchod živočišné touze, touze po milování s ním.

Cítila jsem, jak mi vyhrnul sukni výš a jeho teplá dlaň putovala po mém stehně až ke svému cíli. Prstem odhrnul tu část kalhotek, která mu bránila v cestě, a pak nechal vklouznout prsty tam, kde byla moje touha nejsilnější. Zachvěla jsem se a z hrdla se mi vydral toužebný sten. Laskal mě něžně a pomalu a já přicházela o rozum. Tak jako on si pohrával se mnou, chtěla jsem si hrát i já s ním. Rozepla jsem poklopec jeho kalhot a on se nepatrně nadzvedl, abych mu je stáhla trošku níž a mohla ho tak vidět celé své kráse.

Když se mi to podařilo a já ho objala svými prsty, tiše zasténal. Dráždili jsme jeden druhého a užívali jsme si to, ale když mi druhou rukou stáhl tričko a začal ochutnávat moje bradavky, myslela jsem, že zešílím. Nechtěla jsem už čekat, odsunla jsem ruku, kterou mě dráždil tam dole, a on pochopil, že už jsem připravená. Nadzvedl mě a já ho navedla donitř. Naplnil mě celou, všechny zábrany, ač byly jen nepatrné, zmizely a já se začala pohybovat v rytmu, jaký mi udával. Chytil mě za zadek a přirážel si mě k sobě. Našla jsem jeho rty a začala je líbat. Hladově. Nikdy jsem nepoznala takovou touhu, rozkoš a potřebu jako s ním. Moje vzdechy byly čím dál hlasitější a já cítila, že vyvrcholení se blíží. A on to poznal taky. Zavřela jsem oči a nechala se unášet pocitem slasti. Najednou se pohnul a rychlým pohybem změnil naše pozice. Teď jsem já byla pod ním a on se skláněl nade mnou. Přiřážel rychleji a tvrději a já mu vycházela vstříc. Toužila jsem ho cítit celého. Bylo to něco neuvěřitelného, miloval mě tak jako nikdo před ním a já toužila, aby nikdy nepřestal, nemohla jsem se ho nabažit. Nořil se hlouběji a moje sténání bylo čím dál hlasitější. Cítila jsem, že každou chvíli exploduji. Chtěla jsem křičet rozkoší, ale on mě umlčel svými rty a ještě víc zrychlil. Moje tělo začalo zaplavovat teplo a příjemné chvění a po pár vteřinách jsem se prohnula v zádech jako luk a dosáhla jsem vyvrcholení. Když viděl, že moje touha byla ukojena, přestal se soustředit a po pár vteřinách jsem ucítila, jak i on prožívá tu slastnou křeč. Dívala jsem se do jeho tváře a věděla jsem, že jsem nikdy nikoho nemilovala tak moc jako jeho. Čekala jsem, až otevře oči, a když to udělal a podíval se na mě, na tváři se mu objevil úsměv. Sklonil se ke mně a něžně mě políbil...

 

Ze spaní mě vytrhl zvonek u dveří. S nevolí jsem ze sebe skopala přikrývku a spustila nohy z postele. Zvonek se rozdrnčel znovu a naléhavěji.

„Sakra, vždyť už jdu!“ zařvala jsem a šourala se ke dveřím. Nebylo pro mě velkým překvapením, když jsem za dveřmi viděla stát Maggie.

„Ježiš, ty jsi vážně spala? Je půl jedný! Co si proboha dělala, ža tak dlouho spíš?!“ Při vzpomínce na minulou noc mě polila červeň. Rychle jsem se otočila a vydala se do kuchyně, abych si napustila sklenici studené vody. Slyšela jsem bouchnutí dveří a rychlé kroky.

„Ty jsi s ním spala, že jo?“ Maggie mě propalovala pohledem. Vypila jsem sklenici do dna a položila ji na stůl. Rukou jsem si prohrábla vlasy a posadila jsem se na židli.

„Ježiš, tak řekni už něco?! Chceš, aby mě štrejchlo?!“ Posadila se na proti mně a nedočkavostí poklepávala prsty do stolu.

„Hmm,“ zamručela jsem.

„Hmm?! Spala jsi se sexy pirátem a udělaš jen "hmm"?! Chci vědět víc, Amy. Tak mě sakra nenapínej! Jaký to bylo? Uvidíte se ještě?!“

„Bylo to... ÚŽASNÝ. Nikdy jsem nic takovýho nezažila. A jmenuje se Jake a ne pirát. A jestli ho uvidím? Nejspíš jo. Bude mě čekat dneska na našem tajném místě.“ Snažila jsem se chovat jako dospěla ženská, ale nejraději bych skákala dva metry vysoko. Zamilovala jsem se do Jaka na první pohled a myslela jsem si, že on to cítil stejně. Usmívala jsem se od ucha k uchu, když jsem sledovala užaslý pohled, kterým na mě Maggie civěla.

„Amy, jsem tvoje nejlepší kamarádka a víš, že tě mám ráda. Ale jestli mi okamžitě neřekneš, co se včera dělo, přísáhám, že tě zaškrtím! Ani si nedokážeš představit, jak mě bolí kolena z toho modlení!“

„Proč jsi se prosím tě modlila?“ Vůbec jsem jí nerozuměla.

„Proč? Proto, abys podlehla tomu chtíči, kterej v tobě dříme, a užila si pořádnej sex s opravdovým chlapem. A díky bohu, moje modlitby byly vyslyšeny!“ Musela jsem se rozesmát. Nechtěla jsem ji dál natahovat, tak jsem jí řekla, co se předešlou noc dělo. Samozřejmě jsem jí neřekla všechno do detailů. Vlastně jsem to ani nemusela dělat. Její představivost byla dost velká, takže si udělala vlastní obrázek o mém sexualním zážitku...

 

Když mě Maggie po hodině opustila a já zůstala sama, šla jsem se nachystat na schůzku s Jakem. Osprchovala jsem se, vyfoukala si vlasy a natáhla jsem na sebe ty nejhezčí letní šaty, co jsem měla. Těšila jsem se, až ho uvidím, tak jako nikdy v životě. Zbývalo jen se namalovat a mohla jsem vyrazit.

Nasedla jsem do svého Escorta a rozjela se k místu našeho setkání...

Když jsem tam dorazila, Jake tam ještě nebyl. Vystoupila jsem z vozu a rozhlížela se kolem. Za denního světla to tam vypadalo stejně kouzelně jako v noci. Šla jsem se posadit pod vrbu, kde jsme se s Jakem milovali, zavřela jsem oči a představovala jsem si, jak přijede na své motorce, přijde za mnou a políbí mě tak jako včera, když se se mnou loučil.

Ale když se po půl hodině neukázal, začaly ve mně hlodat pochybnosti. Když se neukázal ani za další půl hodinu, bylo mi všechno jasné. Bylo to pro něj jen povyražení, tak jak jsem to měla v plánu i já. Jenže já nána pitomá v tom začala vidět víc. Zamilovala jsem se. Cítila jsem se jako ten největší idiot na světě. Pitomá učitelka, která rozdává rozumy svým žákům, ale sama ho moc nepobrala. Chtělo se mi plakat. Ne proto, že jsem s ním strávila noc, ale proto, že jsem ze sebe udělala totalního debila, když jsem přijela k tomu zatracenýmu rybníku. Vyskočila jsem na nohy a rozběhla jsem se k autu. Nejdřív jsem chtěla jet domů a ze vzteku něčím mrštit o zeď, ale pak jsem se rozhodla, že bude lepší, když si to půjdu vyříkat s ním a posléze ho mrsknu něčím po palici. Dojela jsem na pouť a vydala se k pirátské lodi. Ale místo toho, abych tam našla Jakea, stál tam postarší muž s dlohými černými vlasy a usmál se na mě.

„Paničko, bez lístku vás na palubu nepustím.“ Promluvil na mě a otřel si spocené čelo kapesníkem.

„Hledám Jaka, nevíte, kde bych ho našla?“ Rukou jsem si zastínila oči, do kterých mi svítilo slunce.

„Pan Black dneska ráno odjel a nejspíš se sem nevrátí.“

„Aha... díky.“ Na víc jsem se nezmohla. Pan Black? Od kdy si takhle kolotočáři říkají? Nerozuměla jsem tomu. A proč odjel? Šla jsem zpět k autu. Žuchla jsem sebou na sedadlo a hleděla nepřítomně před sebe.

Proč odjel? Copak v sobě neměl dost odvahy, aby se mi podíval do očí a poslal mě do háje? Nestála jsem mu za to, aby mě odkázal do patřičných mezí?! Co je na mně tak špatného, že mi chlapi jen ubližují? Chtělo se mi umřít. Cítila jsem se jako nějaký póvl. Zvedal se mi žaludek ze mě samotné. Nastartovala jsem auto a rozjela se domů.

 

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Marcelle

10)  Marcelle (05.09.2012 12:47)

Skvělý, ale ten konec, proč??? Já vím, že se to dozvím, ale musela jsem si ulevit

9)   (04.09.2012 18:23)

jen prosím,bacha v té smršti emocí na gramatiku

maryblack

8)  maryblack (04.09.2012 18:07)

Ivuško, nerozčiluj se další díl bude zítra, tak se těš

sfinga

7)  sfinga (04.09.2012 17:49)

Jacobe, ty parchante jeden, proč jsi odjel??? Kruci sexy, krásnej, tajemnej... muž snů a on se zachová jako nějakej grázl!!!
Majko, sím, přidej pokračovaní co nejdřív, ju

6)  ada1987 (04.09.2012 16:12)

Empress

5)  Empress (04.09.2012 13:56)

Ja o chvostoch a iných častiach tela už radšej pomlčím, lebo sa to zase zvhrne
Teším sa až zajtra vyjde druhý dielik

maryblack

4)  maryblack (04.09.2012 13:54)

Já souhlasím a popravdě bych mu ten chvost nejradši vyprášila osobně

Empress

3)  Empress (04.09.2012 13:52)

Teba tiež?
Ale vieš čo? Jake by zaslúžil vyprášiť po chvoste, že odišiel bez rozlúčky

maryblack

2)  maryblack (04.09.2012 13:47)

Díky zlato No a ta jistá scénka:D nejsi jediná koho pronásledovala

Empress

1)  Empress (04.09.2012 13:33)

Zlato, hádam prvý krát neviem, čo ti mám na tvoje dielko napísať
Ty vieš čo si o tom myslím, ale opakovanie ja matka múdrosti

Náramne som si užila všetky písmenká, od začiatku až do konca A to nehovorím o istej scénke, ktorá ma prenasledovala, hneď po prvom prečítaní Škoda, že taký Jakeovia nerastú na stromoch
Takže, šup, teším sa na druhú polovičku

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek